Перейти до змісту

Таки далі зливають...


garri

Recommended Posts

Аваков сука...строчєр фейсбуковський...ну як можна давати владу в такі часи таким уйобкам?

ті провокації в містечках придушити можна за пару годин!

при сопротівлєнії стріляти на пораженіє

я б так і зробив

відправив спецзагони з правобережної України. які б тупо знищили ту падаль

 

вони бояться, що Путін нападе? то він і так нападає..просто забере як Крим..

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

два вопроса

 

1. Кто будет стрелять и освобождать? Местные силовики скорее чай горячий будут кацапам подносить.

2. Гарри, тебе тот Донбасс нужен? Это ж гиря и на ноги и на шею...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

два вопроса

 

1. Кто будет стрелять и освобождать? Местные силовики скорее чай горячий будут кацапам подносить.

2. Гарри, тебе тот Донбасс нужен? Это ж гиря и на ноги и на шею...

 

Link to comment
Share on other sites

1. Я ж сказав, що потрібно відправляти туди не місцевих. Я б взагалі пов"язав там главментів за саботаж і не виконання наказів. Тільки це робиться без анонсів у фейсбуці, а тихенько вночі... Заарештувати декілька, декілька зробити "зниклих безвісти" , то інші обісруться і скажуть, що виконають все аби зайняти іх посади

2. Донбасом не закінчиться. Якщо злиють Донбас, то завтра та гопота перебазується в Харків, Херсон і Запоріжжя. Невже це незрозуміло??

Link to comment
Share on other sites

Кумпель ти сидиш в Дойчлянді і сиди.Нєфіг тут давати нам рекомендації.Твої рекомендації вже привели до того,щи ми мали Яника 4 роки.Як хочеш помагати то приїзджай в УКраїну і впєрйод.

Link to comment
Share on other sites

Те, що зливають, стало ясно кілька тижнів тому. Очевидним це стало тиждень тому, коли почалися захоплення адмінбудівель в Луганську, Донецьку та Харкові. При чому анонсовані за тиждень наперед.

Ну а зараз можна сказати, що Донбас уже злитий. Сумніваюсь, що армійським підрозділам вдасться вирватись з луганського котла. Пізно пити Боржомі.

І нема на то ради. Юльків при владі все влаштовує, рядових юльків здається також. Принаймні ще 2 дні тому на СУПі юльки мені доводили, що треба дати Авакову, Турчинову та Яценюку час, вони неодмінно наведуть лад.

Ага, наведуть :lol2: 

Link to comment
Share on other sites

два вопроса

 

1. Кто будет стрелять и освобождать? Местные силовики скорее чай горячий будут кацапам подносить.

2. Гарри, тебе тот Донбасс нужен? Это ж гиря и на ноги и на шею...

А де гарантія що апетит ватніков закінчиться на донбасі чи на хрякові ї вони не підуть далі? Кацапи поки все не відберуть незаспокояться.

Link to comment
Share on other sites

-

-Також, за даними видання, мітингувальники очікували, що "Беркут" виведе до них начальника ГУ МВС у Донецькій області Костянтина Пожидаєва і "по-народному" відправить його "у відставку".

Однак відставки не відбулося: співробітники "Беркута" вийшли з главку, сказали, що вони завжди були з народом і ніколи не будуть виконувати антинародні накази і сіли в автобус.

При цьому натовп вимагав від них "взяти владу на себе".

А от тут цікаво мені,як то можна розтлумачити?

Link to comment
Share on other sites

Кумпель ти сидиш в Дойчлянді і сиди.Нєфіг тут давати нам рекомендації.Твої рекомендації вже привели до того,щи ми мали Яника 4 роки.Як хочеш помагати то приїзджай в УКраїну і впєрйод.

 

я не даю рекомендаций, я задал вопрос?

Нет ответа, тогда лучше промолчи...

Link to comment
Share on other sites

А де гарантія що апетит ватніков закінчиться на донбасі чи на хрякові ї вони не підуть далі? Кацапи поки все не відберуть незаспокояться.

 

я так понимаю они захвативают там, где не встречают сопротивления.

Если бы сегодня Донецк вышел стотысячной демонстрацией то было бы другое дело. А так похоже всех все устраивает, менты не против, народ тоже.

Тут либо проводить карательную операцию либо делать санитарный кордон...

Link to comment
Share on other sites

я так понимаю они захвативают там, где не встречают сопротивления.

Если бы сегодня Донецк вышел стотысячной демонстрацией то было бы другое дело. А так похоже всех все устраивает, менты не против, народ тоже.

Тут либо проводить карательную операцию либо делать санитарный кордон...

 

 

завтра організують 100-тисячну толпу з тітушок і попруть на маленьку Полтаву

ти або таки не в темі, або якось відмазуєш юльків при владі

Link to comment
Share on other sites

Я собі задаю весь час питання,або влада така мудра і не реагує на захват адмін будинків і щось замислила,або дико тупа?Все більше схиляюся до другого.Я не знаю,як ТЮлька буде проводити агітацію?Її скоро почнуть закидувати тухлими яйцями,або ВАНА в синхроні з Путлєром.

Link to comment
Share on other sites

Все більше схиляюся до другого.Я не знаю,як ТЮлька буде проводити агітацію?Її скоро почнуть закидувати тухлими яйцями,або ВАНА в синхроні з Путлєром.

В тому гадюшнику і чорт ногу зламає.

Link to comment
Share on other sites

в будь-якому випадку це бездіяльність влади

зрада державних інтересів

Авакова потрібно розстріляти

але Турчинова в першу чергу

 

Бездеятельность - согласен

Измена - согласен

А вот причина бездеятельности в чем? Может быть, им очень хочется срыва выборов? Понимают, что проигрывают? Пытаются сохранить все так, как есть? Все они "и.о", и, по сути, ни за что не отвечают. Удобно

Link to comment
Share on other sites

Та оно ж пише Аваков - 

PS 9.30 / А пока в Славянске вооруженные люди в камуфляже захватили райотдел милиции. Вот тут реакция будет очень жесткой. Как и разница между протестующим и террористом.

PS 10.40 / По прокуратуре Донецка - всех выгнали. Здание освобождено от посторонних. Очередной самозваный министр обороны задержан // В Славянск выслан спецназ. К террористам с оружием - нулевая терпимость.

 

Link to comment
Share on other sites

Бездеятельность - согласен

Измена - согласен

А вот причина бездеятельности в чем? Может быть, им очень хочется срыва выборов? Понимают, что проигрывают? Пытаются сохранить все так, как есть? Все они "и.о", и, по сути, ни за что не отвечают. Удобно

 

 

думаю, це основне

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Аваков сука...строчєр фейсбуковський...ну як можна давати владу в такі часи таким уйобкам?

ті провокації в містечках придушити можна за пару годин!

при сопротівлєнії стріляти на пораженіє

я б так і зробив

відправив спецзагони з правобережної України. які б тупо знищили ту падаль

 

вони бояться, що Путін нападе? то він і так нападає..просто забере як Крим..

 

кодло капітельман прекрасно знає що летить на.. ставок в Полтаві, нерест ловить,

тому і зливає-зрива вибори

 

зат бют = опг пр  

Link to comment
Share on other sites

Та з рибалки начебто вже поверталися. Через годину будуть думать що робити далі.

 

будуть торгувати єпалами в тєлєвізорє, мовляв  чтоби не била крові - нє паддавацца на правакації

Link to comment
Share on other sites

якщо так буде далі, то вони й Київ так здаватимуть...

а тоді це громадянська війна

падли..краще б вас розстріляли на майдані

Ще одне питання до вже поставлених:

 

А чому ні у Криму, і ну Данбасі ніхто не виступає проти сепаратизму? Їх влаштовує такий стан справ? Отже, вони там майже всі хочуть у Роїссю? То може нехай і дують, поки вітер без сучків? Насільно міл нє будєш жеж. Там теж є хлопчики допризивного віку. От призвуть їх у Чечню і дагестан, то може хоч ТАК зрозуміють, що вони натворили своїми амбіціями і тупою лінню? Так само як з Янеком: вони б не зрозуміли яке це зло, поки не попробували його. Але вони мабуть таки і до цього часу не зрозуміли, якщо ще туди хочуть. То навіщо їм заважати?

Link to comment
Share on other sites

Романенко:

 

Два варианта

1. Власть ничего не делает, сепаратисты с зелеными человечками лезут дальще, ПС после долгих анонсов лезет на Восток, происходит столкновения и кровь, которые расширяют социальную базу протеста востока, Россия вводит ограниченный контингент на восток под тем или иным лозунгом, правительство вводит военное положение, выборы срываются, дальше нам предлагают федерализацию, коалицию Юли и регионалов, профит.

2. Путин не ограничивается показушными маневрами, нападают на Херсон и дальше по югу, идут на Днепр, захватывают в идеале Днепр, в худшем случае восточные районы области. Украина остается на правом берегу.

Кстати, вы помните, я там месяц назад предлагал по мирному разойтись:)

Link to comment
Share on other sites

-

-Також, за даними видання, мітингувальники очікували, що "Беркут" виведе до них начальника ГУ МВС у Донецькій області Костянтина Пожидаєва і "по-народному" відправить його "у відставку".

 

Однак відставки не відбулося: співробітники "Беркута" вийшли з главку, сказали, що вони завжди були з народом і ніколи не будуть виконувати антинародні накази і сіли в автобус.

 

При цьому натовп вимагав від них "взяти владу на себе".

А от тут цікаво мені,як то можна розтлумачити?

Щоб менти пішли на подальший штурм адмінбудівель разом із сепараторами. Типу, міліція з народом.

 

Ось вже дитина мені прочитала, що менти відкрили вогонь на ураження по сепаратиздах.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...