Перейти до вмісту

Фотография
- - - - -

Охренітельне інтерв'ю Едіка. Ці одесити, виявляються, такі "западенці", що галичанам можуть 100 очків вперед дати

• Авторизуйтеся для відповіді в темі
Повідомлень у темі: 7

#1   S.Brant  :

S.Brant

Юзер

• Клуб
  • 2789
  • Country Flag

http://echo.msk.ru/p...02-echo/#q-form

• 0

#2   S.Brant  :

S.Brant

Юзер

• Клуб
  • 2789
  • Country Flag
Re: Охренітельне інтерв'ю Едіка. Ці одесити, виявляються, такі "западенці", що галичанам можуть 100 очків вперед дати

Рекомендую всім послухати. Я не кажу, що це оргазм чи екстаз. Але те, що це повний катарсис, це 100%.

• 0

#3   matav  :

matav

Юзер

• Клуб
  • 599
  • Country Flag
Re: Охренітельне інтерв'ю Едіка. Ці одесити, виявляються, такі "западенці", що галичанам можуть 100 очків вперед дати

І я рекомендую. Якщо не можете послухать, то хоч прочитайте, коли буде розшифровка.

• 0

Be silent when you met a fool.

#4 Гість_paraskaa-W_*

Гість_paraskaa-W_*
  • Гість

уже есть текст 

читаю  :tu:

#5   BOBAH  :

BOBAH

Новачок

• Форумчанин
  • 467
  • Country Flag

офігено

• 0

#6   fgvm  :

fgvm

status

• Клуб
  • 37559
  • Country Flag

;o

тс спасибо, очень цикаво

• 0

#7   AlexOdessa  :

AlexOdessa

Новачок

• Клуб
  • 129
  • Country Flag

Таки да. Читал я Эдика и как сам бы сказал. В целом, и есть мнение многих Одесситов.

• 0

#8   saprofit  :

saprofit

Новачок

• Форумчанин
  • 74
  • Київ
  • Country Flag

S.Brant, дякую. Гарне інтерв'ю.

• 0