Перейти до змісту

Поддерживаете ли Вы Порошенко?


Салекс

  

59 проголосували

  1. 1. Вы поддерживаете президента Порошенко?

    • Да
    • Скорее всего да
    • А кто у нас президент?
    • Что-то он косячит иногда
    • Нет


Recommended Posts

Гриц вполне подходит. 

а он разве не "старая пиздобратия кучмановского разлива" ? ;o

Да и не ясно мне..  Ну подходит..  Ну и шо?  Будем денно и ношшно терь дрочить молиться на палковника?  Шо оно нам даст?

Link to comment
Share on other sites

Т.е. Попрошенко, несмотря на все недостатки - лучшее, что есть?

Прикинь (  Не всем же так фартит как кацапам.  Назначили царя людям и никаких проблем на ближайших пару десятилетий.

А тут проблема выбора, цуко.  Харчами все перебираем.  Може балуваные  я хз :pardon:

Link to comment
Share on other sites

а он разве не "старая пиздобратия кучмановского разлива" ? ;o

А какую должность он занимал при Кучме? 

 

 

Да и не ясно мне..  Ну подходит..  Ну и шо?  Будем денно и ношшно терь дрочить молиться на палковника?  Шо оно нам даст?

Ход мыслей у тебя какой-то извилистый и витиеватый, дружище. Чото я не улавливаю

Link to comment
Share on other sites

А какую должность он занимал при Кучме? 

 

ну я думал ты имеешь в виду палитегов оперившихся и вставших на крыло во времена Кучмы.  В принципе они там все в одном котле варились.  Дети в одних школах, жены у одних косметологов и тд.  

 
 

Ход мыслей у тебя какой-то извилистый и витиеватый, дружище. Чото я не улавливаю

Так от и я у тебя логики не улавливаю.  Cмысл в стенаниях постоянных какой??  

Link to comment
Share on other sites

нет, разумеется. Он реализовал возможности не более чем на 54%, ИМХО. И было несколько серъёзных ошибок, опять же - на мой взгляд...

да, лучшее. будь-які зміни зараз - це гра на руку Кремля, бо будь-які зміни - це час. а часу у України на політичні кризи немає. 

 

поскільки у нас парламентська-президентська республіка і коаліційний Уряд - то все, що відбувається чи не відбувається - результат ваших голосувань. 

тобто, коли кожний тут стєнає, який Пєця-Сєня поганий - лупіть себе по потилиці, бо ви наголосували за Пецю, Сєню, Ляшка, Самопоміч, Тюльку.

якщо вважаєте, що при Ляшку-прем"єру реформи б поскакали б чи при Юлі-прем"єрці, чи при Грицю понеслись би вскач - то назвіть джерела фінансування їхніх партій і тих членів їхніх партій, які, на ваш погляд, змогли б реалізувати реформи.

до речі, самі реформи теж називайте, не соромтесь.  

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

да, лучшее. будь-які зміни зараз - це гра на руку Кремля, бо будь-які зміни - це час. а часу у України на політичні кризи немає. 

 

поскільки у нас парламентська-президентська республіка і коаліційний Уряд - то все, що відбувається чи не відбувається - результат ваших голосувань. 

тобто, коли кожний тут стєнає, який Пєця-Сєня поганий - лупіть себе по потилиці, бо ви наголосували за Пецю, Сєню, Ляшка, Самопоміч, Тюльку.

якщо вважаєте, що при Ляшку-прем"єру реформи б поскакали б чи при Юлі-прем"єрці, чи при Грицю понеслись би вскач - то назвіть джерела фінансування їхніх партій і тих членів їхніх партій, які, на ваш погляд, змогли б реалізувати реформи.

до речі, самі реформи теж називайте, не соромтесь.  

Я не голосовал ни за одного из вышеперечисленных. Так что, следуя Вашей логике, имею полное право "лупыть по потылыци"  

"будь-які зміни зараз - це гра на руку Кремля" © это просто феерично! Дайте две!  :corn:

 

Та на здоровье. Только не в коня корм

 

http://savepic.ru/7017300.jpg

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

да, лучшее. будь-які зміни зараз - це гра на руку Кремля, бо будь-які зміни - це час. а часу у України на політичні кризи немає. 

 

поскільки у нас парламентська-президентська республіка і коаліційний Уряд - то все, що відбувається чи не відбувається - результат ваших голосувань. 

тобто, коли кожний тут стєнає, який Пєця-Сєня поганий - лупіть себе по потилиці, бо ви наголосували за Пецю, Сєню, Ляшка, Самопоміч, Тюльку.

якщо вважаєте, що при Ляшку-прем"єру реформи б поскакали б чи при Юлі-прем"єрці, чи при Грицю понеслись би вскач - то назвіть джерела фінансування їхніх партій і тих членів їхніх партій, які, на ваш погляд, змогли б реалізувати реформи.

до речі, самі реформи теж називайте, не соромтесь.  

Ну не все голосовали за пороха. Я голосовал за Яроша. Порох дорвался до карыта и забыл что обещал народу когда рвался до этого самого карыта.

И оправдывать его что ему ох как тяжело(у нас война, парламентская республика и т д), или в иной другой способ не актуально.

 

Наобещал Реформы, расследования на майдане, посадка попередников и еще вагон и маленькую тележку обещаний....а в итоге что мы видим? никуя, фикция, имитация всего....делают вид что что то делают, а ту малою часть которую делают, делают под давлением народа и критики.

Разговоры про то кто лучше Юля, Петя, Ляшко,  напоминают мне разговоры про мову (на каком языке кому разговаривать) можно дискутировать по этому поводу бесконечно, только зачем?

У нас весь выбор строится на личном качестве того или иного чиновника. И все всегда гадают на кофейной гуще - выполнит то что обещал или нет, будет воровать или нет, наведет порядок в стране или нет.

А нужно что бы мы выбирали не по личным качествам человека, а по его предвыборной программе и могли спросить за невыполнение этой программы.

Чиновник должен быть загнан в такие законные рамки что бы он мог только работать на свой народ, а не пиз*еть из бюджета деньги и прокручивать свои махинации прикрываясь неприкосновенностью.

Обещал - будь добр выполни. Не выполнил - пшол вон. Попытался что то украсть воспользовавшись служебным положением посадка на 10 лет. и т д

 

Из области фантастики:

Власть должна служить народу который ее избрал. А у нас к сожалению все наоборот.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

та всі за все хороше проти всього поганого. залишилось тільки було уговорити МВФ списати борги і надати купу нових кредитів.

он, Яресько умовляє, умовляє, а кредитори ні в яку.

звісно, якби Грицик-пиздун умовляв - то стопудово б всі кредитори з радістю списали б борги Україні.

 

в цих напрямках і ідуть реформи.

по енерго-ринку - Уктранснафта, Укрнафта, 

Ахмєтку прижали, Фірташа. відібрали можливість користуватись даром надрами і розподільчими мережами. 

 

аби ви цікавились ще чимось, крім фейсбуку Гриця - то бачили б рішення РНБО по основним напрямкам реформ:
безпека - тобто Армія

енергоефективність.

 

з судовою реформою там ще складніше - поскільки коаліція ніяк не узгодить кандидатів на ВСЮ. якраз сьогодні голосування, мабуть, буде провальним.

Link to comment
Share on other sites

будь-які зміни зараз - це гра на руку Кремля" © это просто феерично! Дайте две!  (Сітізен).

 

я вибачаюсь, але це не політтехнологія, піар і таке інше. 

якби ви включили те, що носите в голові - і самі б зрозуміли.

Link to comment
Share on other sites

budulay , вивчіть для початку схему розподілу владних повноважень в країні - вам зразу стане легше орієнтуватись хто кому рабіновичз

После того как я это выучу я смогу грамотно дискутировать с вами на тему,

- а почему наш президент не выполняет свои предвыборные обещания?

 

Зачем мне это нужно? Пока я буду это учить кто то спиз*ит очередную партию буджетных денег :gigi:

Помоему актуальнее думать про то как заставить власть служить народу и прекратить этот беспридел.

Link to comment
Share on other sites

та всі за все хороше проти всього поганого. залишилось тільки було уговорити МВФ списати борги і надати купу нових кредитів. он, Яресько умовляє, умовляє, а кредитори ні в яку.

догадайтесь, почему?

Link to comment
Share on other sites

будь-які зміни зараз - це гра на руку Кремля" © это просто феерично! Дайте две!  (Сітізен).

 

я вибачаюсь, але це не політтехнологія, піар і таке інше. 

якби ви включили те, що носите в голові - і самі б зрозуміли.

"Це", что имеется ввиду? Иногда лучше жевать, чем говорить

Подскажи

"будь-які зміни зараз - це гра на руку Кремля" ©   :pleasant: 

Link to comment
Share on other sites

Ей, панове Арсеній Яценюк та Петро Порошенко. Ви засиділися, реально. Реформ НЕМАЄ. Говорите про війну й вдягаєте камуфляж. Можливо, досить, пацани? Досить гратися. Петре, продати бізнес ніколи не було так складно, як держвласність приватизувати. Правда ж? Навіщо ви робите той цирк, якого ми надивилися вже досить? Нас не треба вчити патріотизмові. Ми творимо паралельний світ, який вас лякає. Але він є. Пацанчики, треба почати просто працювати. В першу чергу над змінами в країні. А не просто говорити розумні речі. Ще одна річ відверта й несподівана: ви просрали кредит довіри. Взяли й просто просрали. І тепер мантри про загрози тощо не спрацюють. Людей, охочих робити й створювати у нас надзвичайно багато. Перший розумний крок - прибрати дозвільну систему. Мінімізувати її до розумних меж. Нам усім набридло брати довідки з дозволом на життя. Ви знаєте. чим дихає країна? Ні, не знаєте. Бо не робили б того, що робите.
Думайте. Вирішуйте.


Роман Скрипін

Link to comment
Share on other sites

Ей, панове Арсеній Яценюк та Петро Порошенко. Ви засиділися, реально. Реформ НЕМАЄ. Говорите про війну й вдягаєте камуфляж. Можливо, досить, пацани? Досить гратися. Петре, продати бізнес ніколи не було так складно, як держвласність приватизувати. Правда ж? Навіщо ви робите той цирк, якого ми надивилися вже досить? Нас не треба вчити патріотизмові. Ми творимо паралельний світ, який вас лякає. Але він є. Пацанчики, треба почати просто працювати. В першу чергу над змінами в країні. А не просто говорити розумні речі. Ще одна річ відверта й несподівана: ви просрали кредит довіри. Взяли й просто просрали. І тепер мантри про загрози тощо не спрацюють. Людей, охочих робити й створювати у нас надзвичайно багато. Перший розумний крок - прибрати дозвільну систему. Мінімізувати її до розумних меж. Нам усім набридло брати довідки з дозволом на життя. Ви знаєте. чим дихає країна? Ні, не знаєте. Бо не робили б того, що робите.

Думайте. Вирішуйте.

 

 

Роман Скрипін

 

Самозакоханий павіан Скрипін йде накуй.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...