Перейти до змісту

Я ніколи не розумів цей донбасянський страх перед "бандєровцами"


ladzio

Recommended Posts

Это сепаратизмом попахивает.

 

 

Не, ну зачем так подставляться, а?!

 

Ведь у "фино-угро-татар" - обычная славянская "крыша".

 

А у "не фино-угро-татар", почему-то - германский "дах".

 

Дивно...

Ой, еще один троляка что ли? ;o

Link to comment
Share on other sites

Я зі школи їздила тоді ще в Ленинград по обміну школярами, жити ми мали в приміщенні школи, там нас і годували,  так мені в пам'ять врізалася фраза яку я почула коли  ми -наша група (Львів, Стрий, Тернопіль) в школі в їдальню прийшли - зараз бандерівці прийдуть. Я тоді в 8 класі вчилася - дитина, а вже бандерівка. Для правди сказати приймали нас дуже добре, в мене і від міста і від прийому тільки позитивні спогади. 

Link to comment
Share on other sites

Я никогда не забуду рассказы своей бабушки.. Они геройски прошла войну, имела ранения.. Однажды пошла с подругам купаться в какой то маленькой речке(не помню названия) и вернувшись увидела что все ее оставшиеся сестры по оружию зверски зарезаны штык ножами, а головы отрезаны и насажены на колышки.. Представьте такое испытать в 19 лет.. Видимо это были диверсанты спецназовцы.. Так вот немцев она вспоминала без боязни..абсолютно.. Пройдя всю войну.. А вот о Бандеровцах вспоминала с неподдельным ужасом... Это феномен еще предстоит осмыслить..

Воевала в составе медсанбата.. Героям Слава..

Link to comment
Share on other sites

фантазеры. изъездил всю европейскую часть ссср по соревнованиям, сборам, да и просто так к знакомым и родственникам, везде ездили и ходили свободно. повторюсь - везде. нахера глупые страшилки выдумывать?!

никто и никого не боялся. и на кавказе в том числе.  :shuffle:

 

Это сепаратизмом попахивает.

 

 

Не, ну зачем так подставляться, а?!

 

Ведь у "фино-угро-татар" - обычная славянская "крыша".

 

А у "не фино-угро-татар", почему-то - германский "дах".

 

Дивно...

Покрив - это славянское.

Link to comment
Share on other sites

Я зі школи їздила тоді ще в Ленинград по обміну школярами, жити ми мали в приміщенні школи, там нас і годували,  так мені в пам'ять врізалася фраза яку я почула коли  ми -наша група (Львів, Стрий, Тернопіль) в школі в їдальню прийшли - зараз бандерівці прийдуть. Я тоді в 8 класі вчилася - дитина, а вже бандерівка. Для правди сказати приймали нас дуже добре, в мене і від міста і від прийому тільки позитивні спогади. 

 

В певний час "бєндеровєц", "вуйко" вживалися в побуті для маркування жителів певної території України, західних областей. Нейтрально звучало. Як і "хохли" для жителів центру та сходу України.

В самій Україні "бандерівці" було не дуже в ходу - називали западенцями. Ну, а западенці називали всіх останніх українців москалями. Мене в 1966 році у Моршині назвали москалькою :) , хоча я розмовляла українською.  :lol2:

Це була так дружба народів - ніхто нікого не хотів ображати, просто так воно склалося історично...

 

А от зараз вже це все набрало образливого змісту і стало пізнавальною системою: "свій-чужий".  Зараз для росіян і проросійських будь-яка людина, яка розмовляє українською - бєндєровєц чи бєндєровка.  Вони дуже бояться, що освічені люди розмовляли б українською, що російська мова в Україні стала б мовою маргиналів. В такому випадку це буде початком кінця планам "русского мира" на території країни.

 

Ви можете будь-яке нейтральне слово призначити бути лайкою, і воно таким стане при відповідній пропаганді. Треба тільки щоб воно було звучним та тривожним.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...