Перейти до змісту

Саакашвіліада...


pozitiff

Recommended Posts

Питання до антипатиків Мишка, краще вам стало жити без нього ? Реформи поперли ? Процент жирів в молоці виріс ?)

 

Повітря чистіше стало - шизи поменшало. Ось що воно прокукурікало:

 

Please wait.. Loading
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Сцену і аудиторію відібрали у цього кловуна - залишився тільки твітер для кукурікання 

 

Ну к большому счастью это не в силах петрушек, Саакашвили при всех своих +/- уже оставил свой след в истории и достаточно яркий след, а вот петрушки походу попали в историю и в этом есть большая разница, правда не всем понятная...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ну к большому счастью это не в силах петрушек, Саакашвили при всех своих +/- уже оставил свой след в истории и достаточно яркий след, а вот петрушки походу попали в историю и в этом есть большая разница, правда не всем понятная...

Обітруться, перевзуються, і далі підуть, нічого нового 

Link to comment
Share on other sites

Навіщо ж ви Нідерланди з кулі викинули ? ) 

 

Він і в Нідерландах ніхто. В Україні робив цирк, бо були гроші, а в Нідерландах грошиків нема і тому, крім як какашками в твітері кидатися, він ні на що не здатний. І нікому не цікавий.

 

Хазяїн, який слід в історії? те, що в Грузії було зроблено руками його команди, не має ніякого значення, бо грузинський народ не захотів Міхо взад (його партія продула вибори).  А рештки своєї репутації як державного діяча він просто зруйнував своєю поведінкою в Україні.

Link to comment
Share on other sites

Навіщо ж ви Нідерланди з кулі викинули ? ) 

 

Не вписуюются в методичку. Кстате, скоро и Штаты приедтся выкинуть и Грузию. B-)

Совсем тесной станет порохоботская матрица :weep:

Link to comment
Share on other sites

 

 


Хазяїн, який слід в історії? те, що в Грузії було зроблено руками його команди, не має ніякого значення, бо грузинський народ не захотів Міхо взад (його партія продула вибори).  А рештки своєї репутації як державного діяча він просто зруйнував своєю поведінкою в Україні.

 

Вы знаете мне вот эти цитаты из методичек не интересны от слова вообще, я привык на вещи смотреть сам и по возможности щупать их руками, так вот к большому счастью я смог побывать в Грузии периода Саакашвили президента и проехал в том момент по ней не менее 2000км., так что зачем мне ваши фантазии, если то что я хотел видеть я видел сам и имел возможность общаться с самыми разными людьми..

Link to comment
Share on other sites

Кстати про его поведение в Украине, есть вот у нас глава Днепропетровской области назначенный президентом ( простите рука не может такое писать) петрушкой некий резниченко, эта жирная блядина в своё время критиковала Саакашвили, но вы ребята приезжайте в Днепропетровскую область и посмотрите, что твориться здесь с дорогами, экологией и пр. Так вот у меня большой вопрос: А судьи кто?????

Link to comment
Share on other sites

Вы знаете мне вот эти цитаты из методичек не интересны от слова вообще, я привык на вещи смотреть сам и по возможности щупать их руками, так вот к большому счастью я смог побывать в Грузии периода Саакашвили президента и проехал в том момент по ней не менее 2000км., так что зачем мне ваши фантазии, если то что я хотел видеть я видел сам и имел возможность общаться с самыми разными людьми..

 

Методички у вас. Яке значення має те, що Ви побували в Грузії і поспілкувалися з людьми, якщо Саакашвілі не здатен був показати результат і його партія пролетіла? значить, більшість грузин не хотіли, щоб він і його партія прийшли до влади. Це все, що потрібно знати про його популярність.

 

Все, що має значення у цьому світі - це конкретний measurable результат.  Все решта - бла бла бла.

Link to comment
Share on other sites

Кстати про его поведение в Украине, есть вот у нас глава Днепропетровской области назначенный президентом ( простите рука не может такое писать) петрушкой некий резниченко, эта жирная блядина в своё время критиковала Саакашвили, но вы ребята приезжайте в Днепропетровскую область и посмотрите, что твориться здесь с дорогами, экологией и пр. Так вот у меня большой вопрос: А судьи кто?????

 

 

Ну, Саака теж у свій час був призначений президентом і теж нічого не зробив. Кричав, що у нього не було повноважень. То може, і у вашого голови теж нема повноважень? чому Сааці це можна пробачити, а вашому голові - ні? :lol2::weep:

Link to comment
Share on other sites

 

 


Методички у вас. Яке значення має те, що Ви побували в Грузії і поспілкувалися з людьми,

 

Бугога!!!! Кстати результат в Грузии как раз есть и мы ещё далеко до него не дотягиваем, так я вопрос повторю: судьи кто?

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ну, Саака теж у свій час був призначений президентом і теж нічого не зробив.

 

Дорога Одесса Рени есть, а вот дороги Днепропетровск Николаев нет, не верите погуглите её, уверен ужаснетесь, так что не врите...

Link to comment
Share on other sites

Бугога!!!! Кстати результат в Грузии как раз есть и мы ещё далеко до него не дотягиваем, так я вопрос повторю: судьи кто?

 

Тоді чому Ісусика Міхо назад не взяв грузинський народ, якщо він такий класний і все чікі-пікі? поясніть, бо я цього ніяк не можу зрозуміти.

Link to comment
Share on other sites

Дорога Одесса Рени есть, а вот дороги Днепропетровск Николаев нет, не верите погуглите её, уверен ужаснетесь, так что не врите...

 

При Міхо вона ще не була збудована, добудовували після нього. Хіба ні? Що він там ще "зробив" у Одеській області?

Link to comment
Share on other sites

@Spencer H., так вы поедьте в Грузию и спросите почему? Если вам это действительно интересно, я в Грузии сейчас не нахожусь, я сейчас в Украине и могу вам сказать почему народ Украины считает петрушку конченым мудаком, если вам интересно...

Link to comment
Share on other sites

 

 


При Міхо вона ще не була збудована, добудовували після нього. Хіба ні? Що він там ще "зробив" у Одеській області?

 

Ну после того как он выбил на неё деньги и создал информационный повод разве можно было её не достроить? А вот у нас трасса Днепр-Кривой Рог-Николаев соединяет крупные города и имеет большое стратегическое значение, но губернатор молчит и денег нет и информационного повода нет и дороги как не было так и нет, так что для меня Саакашвили лучше...

Link to comment
Share on other sites

@Spencer H., так вы поедьте в Грузию и спросите почему? Если вам это действительно интересно, я в Грузии сейчас не нахожусь, я сейчас в Украине и могу вам сказать почему народ Украины считает петрушку конченым мудаком, если вам интересно...

 

Народ України так не вважає, інакше б не вибрав його на пост президента. Нагадую, ці вибори були демократичними і всі країни світу їх визнали.

 

А чи виберуть вдруге, поживемо - побачимо. Думаю, не слід розписуватися за весь народ ні мені, ні Вам. До того ж, ми тут про Сааку, а не про Пороха.

Змінено користувачем Spencer H.
Link to comment
Share on other sites

Ну после того как он выбил на неё деньги и создал информационный повод разве можно было её не достроить? А вот у нас трасса Днепр-Кривой Рог-Николаев соединяет крупные города и имеет большое стратегическое значение, но губернатор молчит и денег нет и информационного повода нет и дороги как не было так и нет, так что для меня Саакашвили лучше...н

 

Інші губери теж будують дороги, тільки про це не розпинаються і не піаряться. А у Вас тільки Саака на такий подвиг здатний :weep:.

 

Якщо ваш губер не робить нічого, то зберіть ініціативну групу і робіть на нього тиск.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Народ України так не вважає, інакше б не вибрав його на пост президента. Нагадую, ці вибори були демократичними і всі країни світу їх признали.

 

Так я и сам за него голосовал, о чём очень сильно сожалею...

Link to comment
Share on other sites

 

 


Інші губери теж будують дороги, тільки про це не розпинаються і не піаряться. А у Вас тільки Саака на такий подвиг здатний

 

Я могу писать только о том что вижу сам, поэтому и пишу о своей области и резниченко привёл как пример губернатора, который критиковал Саакашвили...


 

 


Якщо ваш губер не робить нічого, то зберіть ініціативну групу і робіть на нього тиск.

 

Дпа нахрен он мне нужен? Его петрушка поставил пусть он за него и отвечает....


 

 


А чи виберуть вдруге, поживемо - побачимо. Думаю, не слід розписуватися за весь народ ні мені, ні Вам. До того ж, ми тут про Сааку, а не про Пороха.

 

Ну вы ж за грузинский народ расписываетесь, так чё мне нельзя?

Link to comment
Share on other sites


Ну вы ж за грузинский народ расписываетесь, так чё мне нельзя?

 

Тому що ми вже маємо факт, як показав своє відношення до екс-президента грузинський народ, а по Порошенку ми такого ще не маємо, бо Порошенко тільки добуває першу каденцію.

Змінено користувачем Spencer H.
Link to comment
Share on other sites

Дпа нахрен он мне нужен? Его петрушка поставил пусть он за него и отвечает....

 

 

Тобто Вам дорога і не потрібна? то нащо жалієтесь? Ви живете в демократичній країні і маєте право і повинні впливати на владу.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Тому що ми вже маємо факт, як показав своє відношення до екс-президента грузинський народ, а по Порошенку ми такого ще не маємо, бо Порошенко тільки добуває першу каденцію.

 

Какой факт мы имеем? То что Саакашвили проиграл выборы? Так это не проблема, все президенты в демократических странах рано или поздно уходят, а Миша сумел построить демократическую Грузию. А что сумел петрушка?

Link to comment
Share on other sites

Какой факт мы имеем? То что Саакашвили проиграл выборы? Так это не проблема, все президенты в демократических странах рано или поздно уходят, а Миша сумел построить демократическую Грузию. А что сумел петрушка?

 

У надцятий раз - якщо Міша був таким хорошим для грузинів і побудував демократичну Грузію, чому народ Грузії на демократичних виборах послав подалі його партію? може, тому що народ Грузії так не вважає?

Link to comment
Share on other sites

 

 


У надцятий раз - якщо Міша був таким хорошим для грузинів і побудував демократичну Грузію, чому народ Грузії на демократичних виборах послав подалі його партію? може, тому що народ Грузії так не вважає?

 

Назовите мне хоть одну демократическую страну с вечной властью? Что вы находите необычного в проигрыше политической партии на демократических выборах? Грузия не расея и сделал её такой Миша.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Назовите мне хоть одну демократическую страну с вечной властью? Что вы находите необычного в проигрыше политической партии на демократических выборах? Грузия не расея и сделал её такой Миша.

 

Ну той же Обама був вибраний на другий строк, наприклад, там, чи Буш. Меркель вибирають вчергове. Тому що В ЦІЛОМУ народ задоволений цими лідерами. А Мішу прокатили, причому дуже сильно. А це і є оцінка його як лідера.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...