Перейти до змісту

фото Гепы из больницы


Гість paraskaa-W

Recommended Posts

Жидівська медицина сотворила таки чудо?

Ну, ніхто і не сумнівався особливо.

 

А оздоровлюватися десь на Сардінію чи Лазурний берег вже через тиждень чи все-таки аж через місяць?

Link to comment
Share on other sites

Голова Харківської міськради Геннадій Кернес вперше після поранення заявив про себе: в соцмережі Instagram він опублікував своє фото з ізраїльського госпіталю, де проходить курс лікування в неділю, 4 травня.

 

"Жити треба сильним! Всім дякую! Я повернуся!" - Підписав своє фото Кернес.

 

На фотографії глава Харкова лежить в ліжку і робить пальцями правої руки свій улюблений жест.

Фотографія зібрала тисячі відгуків. Читачі бажають голові міськради Харкова якнайшвидшого одужання.
Link to comment
Share on other sites

Я щось не розумію, казали що поранення в спину, хіба якщо поранення в спину то він міг би лежати на спині? Лікарі можуть пояснити?

так там казали "навилєт", тому все одно як інстаграмити - на животі чи на спині ))
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 Я щось не розумію, казали що поранення в спину, хіба якщо поранення в спину то він міг би лежати на спині? Лікарі можуть пояснити?

 

Якщо не помиляюсь , то якраз після операції на спині так і треба лежати. 

Хай мене лікарі виправлять.

Що можу сказати. таки Кернес бієць. Хай видужує. 

Link to comment
Share on other sites

Не знаю, не знаю. Вчора спілкувався зі знайомою із Харкова. Каже, що в Харкові всі знають, що ніхто в Кернеса не стріляв, а все підстроєно. Може й плітки. Але ж диму без вогню не буває.

Link to comment
Share on other sites

я взагалі дивуюся -чого це раптом спільнота почала того Гепу в дупу майже цілювати...? ;o

то мудак і дебіл, а тут раптом такий прилив щедрот.

люди, ви притомні?

 

пожалійте його ще.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...