Перейти до змісту

Питання до прихільників Андрійовича


Гість Хома

Recommended Posts

а воно хоч живе?

може викрали путіноїди і катують десь?

Та ні, наче в КФЦ ходить на халявні харчі.

А почему убютоголовые не заарештуют этого Дрища, что им мешаед?

Юлька - стратегічний партнер, а партнери своїх не кидають.

Link to comment
Share on other sites

А якщо останні 2 ваші, то яка різниця? Ну я можу і хвилину поставити якщо це критично

 

як на мене, просто незручно відповідати двом різним людям. трьом за хвилину відповісти дуже важко  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Шановні, а чого на цих президентських виборах Ющенко не балатується? Народ вже зрозумів свою помилку ?

Думаю, що народ ще не зрозумів  і довго не розумітиме цю помилку :( . Ющенка ще довго не буде вистачати для України. Всі кандидати в президенти, в порівнянні з ним, виглядають якимись недосконалими. Кілька кандидатів разом не мають тих всих професійних якостей, які має він. Шкода. Він був і є для мене людиною і дійсним патріотом. :shuffle:[ua]

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

А почему убютоголовые не заарештуют этого Дрища, что им мешаед?

Так надо многих кроме него арестовывать,кто с яныком яшкался,Мороза первого,Еханурова,Литвина,Симоненко,Кучму,Азирова,по ним всем тюрьма плачет, и выселение с гос.дач.

Думаю по Морозу первому люстрация плачет и лишение   гос.дачи,а то сидит у народа на шее,содержи его,да еще семейку в придачу.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ющенка ще довго не буде вистачати для України.

Не. Сейчас нужен президент, способный на жесткие действия ради Украины. Ющ - хороший президент в условиях демократии и мира, но сейчас у нас ни того ни другого нет.

Link to comment
Share on other sites

Всі кандидати в президенти, в порівнянні з ним, виглядають якимись недосконалими. Кілька кандидатів разом не мають тих всих професійних якостей, які має він. Шкода. 

 

 

 

то є так, то є так    :tu:

Link to comment
Share on other sites

як на мене, просто незручно відповідати двом різним людям. трьом за хвилину відповісти дуже важко  :gigi:

 

 

та чому?..

наприклад дано три кацапа, ти пишеш

 

кацап1

кацап2

кацап3

 

ідітє ви нах*й!

 

ось і відповів трьом 

:gigi:

Link to comment
Share on other sites

Тут є щонайменьше 2 фактори.

1. Грошей шкода.

2. Не хоче у Порошенко голоси відбирати, бо він Ющенку набагато ближчий, ніж Тимошенко (згадуємо епізод 2005 року)  :gigi:

 

 

мається на увазі, як він Пороха спочатку із РНБо вигнав, а потім і з партії також?   :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Так надо многих кроме него арестовывать,кто с яныком яшкался,Мороза первого,Еханурова,Литвина,Симоненко,Кучму,Азирова,по ним всем тюрьма плачет, и выселение с гос.дач.

Думаю по Морозу первому люстрация плачет и лишение   гос.дачи,а то сидит у народа на шее,содержи его,да еще семейку в придачу.

Я думаю по поводу якшания с Федырчем, то лучше всего под тему люстрации подойдет именно тушка Кыцюндера в свете нововыявленных доков с межигорского поместья Федырча, во-вторых, под люстрацию лучше всего подойдет ее сиротская хатынка в Конче, которую она якобы у хрен знает кого аренлует уже лесять лет с хером, до сих пор не понятно, кто хозяин и за какие такие шиши Кыця арендует сии сиротские харомы более десятка лет? В третьих, я думаю, что быстрее можно найти всех хозяев будынчков в межигорье, чем вычислить хозяина будынка в Срибной затоке, если кто с этим не согласен, это не мои проблемы...

Link to comment
Share on other sites

мається на увазі, як він Пороха спочатку із РНБо вигнав, а потім і з партії також?   :gigi:

О, ледь знайшов: 

"В цю хвилину увірвався Петро Олексійович Порошенко прямо в кабінет до президента без будь-якого запрошення, без будь-якого стуку. Він весь був, перепрошую, у сльозах і соплях і він почав кричати, що тільки що з нього зняли депутатство, що це було підтримано фракцією БЮТ, що це є зрадники…" (с) Ю. Тимошенко. 

Я ж не кажу, що супер друзі, а кажу, що ближче...  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Шановні, а чого на цих президентських виборах Ющенко не балатується? Народ вже зрозумів свою помилку ?

Та нічого народ розуміти не хоче. Тут на форумі як усі поголовно юльки називали вбивство Музичка правильним та законним, так і далі називають.

Існує думка, що 95% населення взагалі не здатні визнавати свої помилки.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

О, ледь знайшов: 

"В цю хвилину увірвався Петро Олексійович Порошенко прямо в кабінет до президента без будь-якого запрошення, без будь-якого стуку. Він весь був, перепрошую, у сльозах і соплях і він почав кричати, що тільки що з нього зняли депутатство, що це було підтримано фракцією БЮТ, що це є зрадники…" (с) Ю. Тимошенко. 

Я ж не кажу, що супер друзі, а кажу, що ближче...  :gigi:

 

 

ну так я ж і кажу, наступні події підтвердили близькість

приписують іноді Андрійовичу фразу "вдячність - собача риса". Не знаю чи правду він її казав, але у ставленні його до людей вона червоною ниткою проглядається

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...