Перейти до змісту

Питання до прихільників Андрійовича


Гість Хома

Recommended Posts

Доречі, чого прихильники миздобула миттєво вмикають "юлясука"? Те що вона курва, це - факт. Але чому мохатмо такий нікчема?

Потому что миздобулы и йульки отличаются только фетишем, а мышление у них одинаковое.

Link to comment
Share on other sites

Потому что миздобулы и йульки отличаются только фетишем, а мышление у них одинаковое.

Я от думаю що мислити вони не здатні, там тупо рефлекси на рівні кажана.

Link to comment
Share on other sites

Так я теє, перечитав усю другу сторінку теми

Доречі, чого прихильники миздобула миттєво вмикають "юлясука"? Те що вона курва, це - факт. Але чому мохатмо такий нікчема?

Фома, вас кошерних юльків треба перевіряти на кожному кроці, бо брехливі ви дюже :shuffle:

Так я теє... перечитав усю другу сторінку теми (там де Ви цей свій пост залишив) і не знайшов підтвердження тези. То Ви так ваапще оффтопно свиснув, чи канкрєтна якийсь пост мався на увазі? Може якесь посилання можна дати?

Link to comment
Share on other sites

Я просто питався у прихильників, як там месія, а вони усе на жульку валять. От яка може бути полеміка?

Ех Фома-Фома, юльок обіжений та брехливенький!

Де посилання на хоч один пост, що розмову на Юльку переводять.

Link to comment
Share on other sites

@borderlander, ви свій перший допис у темі бачили? Хто згадав жульєт?

Фома, у Вас проблеми з розумінням текстів?

Юлька та юльки не рівноцінні поняття.

Давайте цитату, що хтось переводив розмову на Юлю, або визнавайте себе патентованим брехуном.

Link to comment
Share on other sites

:tu:  :D

Ага, ще вони в сторону противсіхів люблять своїми екстрементами кидатись.

Цікаво, хто перший на цьому форумі відкриє тему по обсеру противсіхів? Фома, Асмодей чи Олдбой?

Не бачу тут Нати_діпі, вона би точно таку тему створила :shuffle:

 

А какой смысл её створювать? И  так весь мир знает, что и кровь Майдановцев и сегодняшних героев на вас тварях. :(

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...