Перейти до змісту

Питання до прихільників Андрійовича


Гість Хома

Recommended Posts

Изменить законом рады все льготы и привилегии бывшим и нынешним,всех в топку,дачи оценить по рыночной стоимости и продать,без права покупки нынешними упырями,пусть поживут в других местах!

А то при ЦК КПУ Украины жили там,и опять при новой Украине пристроились жить за народные деньги!

Люстрация и пинком под зад,к народу ближе охранять ленинские идеалы.

Кто арендует как кыця и селедка богосранская и другие дома и особняки-вперед к пороху за должностью и расследуй на здоровье,только с себя начать придеться!

Link to comment
Share on other sites

Та нічого народ розуміти не хоче. Тут на форумі як усі поголовно юльки називали вбивство Музичка правильним та законним, так і далі називають.

Існує думка, що 95% населення взагалі не здатні визнавати свої помилки.

 

Нація - за  Ющенка.  Населенню  -  президента-українця,  на  жаль,   не  треба.  Простаки  люблять,  щоб  їх  задурювали.  А  Ющенко  цього  не  робив.  

І  що  маємо?  Після  такого  кривавого  майдану  до  влади  прийшли  Тимошенко,  Турчинов,  Пашинський,  Аваков.  Щирі  українці!  От  коли  українці  усвідомлять  себе  українцями,  то  з'явиться  знову  такий,  як  Ющенко.  Мудрий,  далекоглядний  провідник  нації.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Він вигулькне, коли будуть круглі столи влаштовувати та дорожні карти малювати.

От тоді він на сепарастах відіграється!

Замордує їх та змусить акцептувати до втрати свідомості.

Після Ющенка схід можна буде брати голими руками.

Link to comment
Share on other sites

Не. Сейчас нужен президент, способный на жесткие действия ради Украины. Ющ - хороший президент в условиях демократии и мира, но сейчас у нас ни того ни другого нет.

І бджоляр наче непоганий, а ще наче глечики може робити кашерні!

Link to comment
Share on other sites

Він вигулькне, коли будуть круглі столи влаштовувати та дорожні карти малювати.

От тоді він на сепарастах відіграється!

Замордує їх та змусить акцептувати до втрати свідомості.

Після Ющенка схід можна буде брати голими руками.

Після бютошобли Путєн незабаром голими руками візьме схід Львівської області. Без дорожних карт та іншої демократичної лабуди.

В принципі український нарід цього й хотів, коли на виборах раз за разом обирав собі на шию міцну руку БЮТу та ПР.

Link to comment
Share on other sites

зерно від полови, кацапуро   :weep:

Я  зовсім  не  кацапура  і  за  кацапур  не  агітую,  так  як  Ви.  Хай  Вам  буде  кукіль  замість  плевел. Але  я  саме  так  хотіла  виразити (не  про  зерно  і  полову).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Нація - за  Ющенка.  Населенню  -  президента-українця,  на  жаль,   не  треба.  Простаки  люблять,  щоб  їх  задурювали.  А  Ющенко  цього  не  робив.  

І  що  маємо?  Після  такого  кривавого  майдану  до  влади  прийшли  Тимошенко,  Турчинов,  Пашинський,  Аваков.  Щирі  українці!  От  коли  українці  усвідомлять  себе  українцями,  то  з'явиться  знову  такий,  як  Ющенко.  Мудрий,  далекоглядний  провідник  нації.

:tu:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ще одне питання: якщо нації жерти немає чого, а месія живе на дачі за 30 лям - це нормально? Чи я просто дрібний (с)?

Ці  плітки  давно  вже  обговорені -  де  бралися  30  "лям".  Ніхто  ніколи,  на  жаль,  не  обговорював,  як  Ющенко  в  перші  місяці  свої  каденції  переніс  2  десятки  операцій,  і  в  той  час  із  соратничків-соратниць,  ніхто  не  допоміг,  не  взяв  на  себе  тягар,  не  підставив  плече,  а  ніщивно,  не гребуючи  нічим,  почав  паплюжити.  А  що  населення?  Так-так.  Ату-його-ату.  Свого  можна.  Чужого  краще  будемо  боятися  і  згинатися  перед  ним.  Нема  пророка  у  своїй  Вітчизні.

Link to comment
Share on other sites

, і до чого тут операції? Ющенко царював на держдачі, коли народ жив у злиднях.

Колись  у  мене була  неприємна  розмова  з  подругою,  яка  потрапила  під  БЮТівське  зомбування. Я  почула  їхню  мантру:  "От,  такий - сякий,  роздерибанив  усю  країну".   На  моє  прохання  перечислити,  що  він  роздерибанив,  що  у  нього  є,  я  побачила  заскочення  з  її  боку  і  отупілий  погляд.  Якийсь  час  вона  не  знала,  що  відповісти,  а  потім  сказала:  "Він  має  дачу".  

Колишній  Президент  має  дачу.  Це  круто.  Власне,  кажучи,   а  чому  тільки  на  30  лямів  напалила  електроенергії,  та  тепла  сімейка,  хай  і  багатодітна?. Може  на  усі  50?  Цікаво,  ким  і  куди  перераховувалися  ці  30  лямів.

Де  платіжки?

Link to comment
Share on other sites

А дійсно. На Майдані снайпери розстрілювали людей, а Дрищ відкривав виставку марнославства у Софії Київській.

Якихось сотня-півтори "маленьких українців", 17 грн з ПДВ за голову.

ПДВ відшкодовує Клименко.

:X

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Шановні, а чого на цих президентських виборах Ющенко не балатується? Народ вже зрозумів свою помилку ?

Його і перший раз пхали на то місце.Йому сподобалося.Але щоб знову самому щось робити-то не в його характері.Він себе,думаю,в сучасній іпостасі (пасічника,на власній земельці перетирати старі черепки і бавити внуків) відчуває абсолютно в  СВОЇЙ тарілці.Цільною натурою.тому навіть як би принесли булаву-не взявби.Своє,добре чи пагане(гейюльки :D ) ,він вже відробив.

Link to comment
Share on other sites

останні гастролі у нього були за гроші Пр по Європі. Їздив по ЄС і облизував Януковича, розказував буржуям який то класний пацан і які вони дурні із своїми санкціями.

Link to comment
Share on other sites

Когда юлькам становится херово или просто скучно

они, чтобы как то взбодрится, всегда плюют в сторону Ющенко(ц)

:tu:  :D

Ага, ще вони в сторону противсіхів люблять своїми екстрементами кидатись.

Цікаво, хто перший на цьому форумі відкриє тему по обсеру противсіхів? Фома, Асмодей чи Олдбой?

Не бачу тут Нати_діпі, вона би точно таку тему створила :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

Ще одне питання: якщо нації жерти немає чого, а месія живе на дачі за 30 лям - це нормально? Чи я просто дрібний (с)?

Фома, ось Ви тут фігньою страждаєте, а Кубань в цей час стогне під кацапами... Це нормально? (с)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...