Перейти до змісту

КС дает добро


Гість paraskaa-W

Recommended Posts

 

Конституційний суд дав добро на зняття недоторканності з депутатів та суддів

19 червня 2015, 10:40

Конституційний суд визнав конституційним законопроект про скасування депутатської і обмеження суддівської недоторканності.

Відповідне рішення КС оголосив у п'ятницю, 19 червня, передає «Слово і Діло» з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

«Визнати таким, що відповідає вимогам статей 157 і 158 Конституції України, законопроект про внесення змін до Конституції України щодо недоторканності народних депутатів і суддів», – йдеться у рішенні суду.

Рішення суду означає, що в разі прийняття Верховною Радою законопроекту про внесення змін до Конституції щодо депутатської та суддівської недоторканності, парламентарі та судді будуть позбавлені недоторканності, але із застереженнями, передбаченими Кримінальним процесуальним кодексом, пояснив на брифінгу голова КС Юрій Баулін. Відповідаючи на питання про те, чи означає рішення КС, що судді і депутати будуть позбавлені недоторканності в разі прийняття законопроекту, Ю.Баулін сказав: "Так, але з тими особливостями, які передбачені УПК".

 

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

:fp1:

 

Кому що, а курці півень. :lol2:

А шо так Петя со своей шоблой забыл свои обещалки? Нам второй Янушеску нахуй не нужен. Напомню, что у нас парламентско-президентская форма правления. Получается, что одна ветвь власти лишается неприкосновенности, а вторая, что хочу, то и ворочу и нет у вас методов против Кости Сапрыкина, кроме Майдана? 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А шо так Петя со своей шоблой забыл свои обещалки? Нам второй Янушеску нахуй не нужен. Напомню, что у нас парламентско-президентская форма правления. Получается, что одна ветвь власти лишается неприкосновенности, а вторая, что хочу, то и ворочу и нет у вас методов против Кости Сапрыкина, кроме Майдана? 

 

На вибори можна ще ходити, їх ніби ніхто не відміняв. B-)

Link to comment
Share on other sites

я тоже за нормально прописанный вариант(реальный) импичмента...

президенты у нас приходят и уходят....а импичмент должен быть прописан....и реальный импичмент,а не та хуета нереальная шо сенйчас прописана....

а недоторканность судей и депов ...........

как класс должна быть...анулированно.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...