Перейти до змісту

На нас наїхав Гугл


Гість Хома

Recommended Posts

Кролю підкажи, хай потроїть бюджет за рік!

ризик кидка є все одно ( щоб мінімізувати можливий кидок ,розподіляеш кошти рівними частинами на різних сайтах) але поки платять справно. головне відбити вклад. а далі вже по барабану, чистий прибуток йде.

 

думаєш кроль ризикне бюджетом народу України? :lol2:

Link to comment
Share on other sites

Схоже, бабла від реклами більше не буде  :weep:

 

На нас настучали, зокрема на цю гілку http://uapolitics.com/topic/9807-v-plenu-ee-izbivali-i-pytali/

 

Її я сховаю сьогодні, але схоже - всьо. 

написать письмо гугл-эдсенс

Link to comment
Share on other sites

 

 


написать письмо гугл-эдсенс

Та то сенсу 0.  От у мене є 2 аплікухи, однакові, одна на айос, одна на андроїд. Ту що на айос забанили бо багато кліків. Апеляції - нема.  Андроїд - все ок. Кліків - так само.  Крім того є аплікуха конкурентів, в якій написано - клікайте нам на рекламу. Я з корешем 100500 раз стучав на неї - результату нема.

Link to comment
Share on other sites

Та то сенсу 0.  От у мене є 2 аплікухи, однакові, одна на айос, одна на андроїд. Ту що на айос забанили бо багато кліків. Апеляції - нема.  Андроїд - все ок. Кліків - так само.  Крім того є аплікуха конкурентів, в якій написано - клікайте нам на рекламу. Я з корешем 100500 раз стучав на неї - результату нема.

на фупе кто-то предлагал помощь в снятии бана

Link to comment
Share on other sites

на фуп теж гугль наїхав, просто трошки потужніше  :gigi:

Именно поэтому на него нельзя зайти вообще?Вчера мог через прокси,напрямую у меня какие-то непонятные проблемы ,хоть и не забанен там.

А сегодня - ВАЩЕ нет!

Link to comment
Share on other sites

Прохання не панікувати, зараз все пофіксають.

Дякую. На днях якось пробував зайти туди з телефона вiдроiдного - "Ви забаненi назавжди. 4.7". Дiйшов до компа - все запрацювало. Дивнi справи. Можливо щось схоже в Георгiу. Георгiу спробуй з другого браузера. Наприклад з iнтернет експлорера. А то там адмiн грозився якось що буде банити тих в кого браузер замiсть айпi користувача вказуйе свiй айпi (наприклад Хром та т.п.). Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

Именно поэтому на него нельзя зайти вообще?Вчера мог через прокси,напрямую у меня какие-то непонятные проблемы ,хоть и не забанен там.

А сегодня - ВАЩЕ нет!

 

Скайнет працює...

смайли не помічаємо ?   :gigi:

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
×
×
  • Створити...