Перейти до змісту

Пєтя - гандон


ЦеDzip

Recommended Posts

А ти над процесом кружляєш?

https://www.litmir.me/br/?b=118662&p=15

ну а що ще залишається робити? мізки співгромадянам в чеерепні коробки не вкладеш - бо там зайнято )))) там насрато)))))

Link to comment
Share on other sites

І з чого ти прикалуєшся? З того, як тебе пердолять у всі отвори щодня Рошен & Co? То якесь збочення, оті твої сміхуйочки

мене не пердолять))) з з1 грудня 2018 я вже не комерс цього бантустану. слава естонії за можливості працювати з європою напряму))))) 

Link to comment
Share on other sites

мене не пердолять))) з з1 грудня 2018 я вже не комерс цього бантустану. слава естонії за можливості працювати з європою напряму))))) 

 

Якщо ти проживаєш в Україні, то тебе пердолять по-любому

Link to comment
Share on other sites

Дауни теж завжди у хорошому настрої перебувають

зневага до людей з особливими потребами - теж традиційно природня риса української ментальності))) ти не здивуав. ))

Link to comment
Share on other sites

Ти дохуя безпідставно пиздиш на українців. У мене зневага персонально до тебе, скиглія і пиздуна дешевого

))) ну як же ж безпідставно. аргументовано з фактами пруфами тезами аргументами с чувством толком разстановкой))) це у вас контраргументів антитез немає то ви й біситесь прагнучи перейти на особистості????? 

хто ж нам про нас правду скаже як не я?)))))) 

 

ти давай не ляля а давай опзитив про українське суспільство. 

Link to comment
Share on other sites

))) ну як же ж безпідставно. аргументовано з фактами пруфами тезами аргументами с чувством толком разстановкой))) це у вас контраргументів антитез немає то ви й біситесь прагнучи перейти на особистості????? 

хто ж нам про нас правду скаже як не я?)))))) 

 

ти давай не ляля а давай опзитив про українське суспільство. 

 

Не бачу сенсу щось доводити тобі і дискутувати з твоєю збоченою логікою далі

Link to comment
Share on other sites

))))) а тепер прослухайте мі прогноз на наближче майбутнє.

 

порошенко владу не віддасть. і насрать як проголосує народ . порошенк насрать вже й на захід. він знає що на ньому стільки злочинів - і проти лдяності і проти держави (держзарада) і проти добровольців мобілізованихі  чистого криміналу - що шансів залишитись на свободі у нього немає. до друга на растов не встигне. іспанія його видасть .

 

то ж будуть силові протистояння . захід грошей не дасть а цього і наступного рокку пікові виплати по дежборгу. гривня традиційно обвалиться кратно. Україну штормитиме. що буде в зоні оос не прогнозовано. 

суспільтсов не омже бути стабільним при номінальному подушному ввп меншому ніж 6000 долл. це визначенння західних фахіців а у нас номінаьне подушне ввп менше ніж у папуа нова гвінея - 2500))) 

це фантастично унікальний результат(с) це досягнення(с)

 

  Силові  протистояння ?  І  хто  це   буде  робити ?

 

Всі  ж  розуміють  що  петя  з  хуйлом  це  питання  вирішать  .

Link to comment
Share on other sites

  Українець  повірив  колись  червоним  комісарам  большевікам  ,  бо  купили "  справєдлівастью" .

 

Хер  хто  українця  через  сто  років  так  купить . В чомусь  ми  дурні  ,  але  очкометр  українців  ще  та  природня  жила   :D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...