Перейти до змісту

Харківський дизайнер розробив символ для Дня Перемоги


шуша

Recommended Posts

http://life.img.pravda.com/images/doc/9/a/9ad9d48-never-again.jpg
 


Цього року на офіційних заходах вживатиметься європейський символ пам’яті полеглих у війні - червоний мак.

Його розробив харківський дизайнер Сергій Мішакін. Його маки нагадують слід від кулі, коло якого розходиться кров.

Роботу харківчанин надав абсолютно безкоштовно, розповідав ген директор НТКУ Зураб Аласанія.

"День пам'яті, день капітуляції фашистської Німеччини. І традиційний символ, "георгіївська стрічка", за останні місяці скомпрометований безповоротно. Потрібно було щось таке знакове, що символізувало б не свято, яким війна не може бути за визначенням, а пам'ять і скорботу", - розповідав Зураб історію створення символу..

"Сергій (Мішакін, дизайнер) знайшов його. Швидко, і навіть не згадуючи про оплату. Він віддав його мені і Національному . Я віддаю його вам, і всім, кому він може знадобитися", - розповів ген директор НТКУ.
Завантажити різні варіанти символу можна тут

 

https://www.copy.com/s/SrjHUi4Jh8gz4VyV/neveragain_3Z


Біля символу логотип містить гасло "Ніколи знову", адже саме в наших руках не допустити повторення жахіть війни, та роки воєнного лихоліття: 1939—1945.

Офіційні заходи з нагоди завершення Другої світової війни у Європі та перемоги над нацизмом цьогоріч пройдуть 8 і 9 травня, зокрема, разом із Європою та світом, Україна розпочне вшанування загиблих 8 травня - у день підписання капітуляції нацистською Німеччиною і продовжить традиційно 9 травня.

Зокрема 8-го травня запланована символічна подія "Перша хвилину миру". Як відомо, капітуляція Німеччини була підписана саме 8 травня пізно ввечері. Формально саме в цей день завершилася війна у Європі.

Таким чином цього року Україна розширяє відзначення пам’яті про війну, яка ніколи знову не повинна повторитися.

 

http://life.pravda.com.ua/society/2014/05/5/166936/

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Эх, жаль нельзя суда присоединить ветки, которые фуп открывал к 9 мая ежегодно. 

 

ну що тобі все не йметься: і те не те, і то не так? а з цугу ніяких гілок пpикріпити не хочеш? за багато років ні разу від тебе конструктива не бачила, навіть  гіки від тебе якоїсь цікавої не бачила:одне ниття та підйобування....  і ніби ж ти тут, а не на цугі добровільно, чи не так?  ті хоч, якщо вже ненавидять, то і не пишуть тут(самоусунулись :D )....  а от тебе не розумію :S

Дуже промовисто і лаконічно :tu:

 

так, толково

Link to comment
Share on other sites

 А навіщо воно нам? Вподоблюватись колорадам? Було тай сплило, я вважаю. А на парадах максимум мають проходити солдати частин з штандартами тіх років, все.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

а как по мне, то самое большое уважение, если перестанут переписывать и приукрашивать историю, а будут помнить все, от начала, когда посылали с лопатой добывать оружие в бою до режима...

 

а символ той войны и правда, кровь ...

Link to comment
Share on other sites

Чудово.

А ще більше радує офіційне визнання дати 8 травня. Пора про дев'яте забувати потрохи...

Чого це? Украина по праву занимает достойное место среди победителей нацизма, хотя и в составе империи. А то, что подписали без нашего участия капитуляцию - так это уже на совести наших западных союзников. Змінено користувачем Hind_Leader
Link to comment
Share on other sites

Мне тоже нравится. :tu:  Британцы вообще эти маки осенью целый месяц носят.

 

Новости с Киселёвым: "В этот святой день киевская хунта и фашисты одели бэндэровскую красно-чёрную метку" :gigi: .

Link to comment
Share on other sites

А я ніяк неміг догнати в "чом подвох" :tu:  :tu:

А у меня сразу: визитка яроша!
 
Я вообще хочу себе футболку, стилизованную под #визитка яроша. Только не такую мужскую а женскую в обтяжку с V вырезом. 
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...