Перейти до змісту

Вигнання комуністів з парламенут - це повний ідіотизм.


ladzio

Recommended Posts

Підтримую цілком. Потрібно в першу чергу відстоювати свої інтереси. А то москалі роблять що хочуть і картинку це не псує. А тут тільки що відразу німона, німона, картінка вапаснасцє. В дупу комуняк!!!

я хочу Бєнтлі,а гроші у мене тільки на Ланос. То мені застрелитись? Популізм - зло. Треба виходити з "realpolitik"

Link to comment
Share on other sites

Мене не їбе ані світ, ані картинка, ані гебельсТВ, який це покаже.

 

А що вас "їбе", г-н Бату Хан? Какое общество Вы хотите видеть в Украине?

 

Где законы исполнять не обязательно, если они неправильные?

Где на парламентариев можно положить с пробором, если они Вам не нравятся?

Где вместо свободы слова - информационная безопасность?

Где кто не кричит "Героям слава!" - тот москаль, а с москалями - по законам военного времени?

 

Ну так это и будет типичная Орда, лидером которой Вы так вдохновились при создании своего ника.

 

И неудивительно, что жители такой страны будут только мечтать как можно скорее последовать Вашей максиме "чемодан-вокзал-куда угодно".

Местами вместе с вокзалами.

Link to comment
Share on other sites

Тобто партія, яка за останні років 15 ніц корисного не зробила, весь час волала - ми за народ, долой олігархов, а останні декілька каденцій з ними відкрито співпрацювала;

партія, яка на останній виборах не мала жодного мажоритарщика, тобто персони, якій би хоч хтось повірив;

партія, яка відверто за відновлення СРСР, а отже за знищення України як самостійної держави

 

має право на існування?????

 

ЦЕ ви назваєте популізмом?????

Link to comment
Share on other sites

По закону сепаратизм - посягание на государственную целостность страны, равно как и призывы к нему - уголовно наказуемое деяние. По закону этих коммуняк, вместе с мудаком-клоуном надо паковать. И это в любой цивилизованной стране так, почему наши нянчатся с уродами - непонятно.

Link to comment
Share on other sites

А що вас "їбе", г-н Бату Хан? Какое общество Вы хотите видеть в Украине?

 

Где законы исполнять не обязательно, если они неправильные?

Где на парламентариев можно положить с пробором, если они Вам не нравятся?

Где вместо свободы слова - информационная безопасность?

Где кто не кричит "Героям слава!" - тот москаль, а с москалями - по законам военного времени?

 

Ну так это и будет типичная Орда, лидером которой Вы так вдохновились при создании своего ника.

 

И неудивительно, что жители такой страны будут только мечтать как можно скорее последовать Вашей максиме "чемодан-вокзал-куда угодно".

Местами вместе с вокзалами.

 

Знаєте, тут іде обговорення комуністів і на цей Ваш великий коментар відповім при нагоді в іншому випадку.

 

В Польші, приміром, КП заборонили. І якось вони без неї живуть. Дивно, так?

Link to comment
Share on other sites

По закону сепаратизм - посягание на государственную целостность страны, равно как и призывы к нему - уголовно наказуемое деяние. По закону этих коммуняк, вместе с мудаком-клоуном надо паковать. И это в любой цивилизованной стране так, почему наши нянчатся с уродами - непонятно.

Значит нужно было паковать а не выгонять.

Если просто выгнали значит паковать было не за что. Но тогда и выгонять нельзя

Так понятно?

 

Никогда не думал что буду комми защищать.

Но юридическая революционеность некоторых допысувачей просто поражает.

И они никогда не задумываются что эта палка имеет два конца

Link to comment
Share on other sites

Тобто партія, яка за останні років 15 ніц корисного не зробила, весь час волала - ми за народ, долой олігархов, а останні декілька каденцій з ними відкрито співпрацювала;

партія, яка на останній виборах не мала жодного мажоритарщика, тобто персони, якій би хоч хтось повірив;

партія, яка відверто за відновлення СРСР, а отже за знищення України як самостійної держави

 

має право на існування?????

 

ЦЕ ви назваєте популізмом?????

 

та срати я хотів на партію,мене цікавлять ті 5 відсотків її прихильників,абсолютна більшість яких на луганщині,наприклад.

 

Я повторюю, ми уже беркут розігнали. Усьому свій час.

Link to comment
Share on other sites

Значит нужно было паковать а не выгонять.

Если просто выгнали значит паковать было не за что. Но тогда и выгонять нельзя

Так понятно?

Так их выгнали не просто так, от балды, а по какой-то статье регламента "от Ляшко". Но я согласен, что лучше паковать, правильней, но наверное для соблюдения процедуры надо бы их лишить мандатов, а для этого надо дать кому-то право инициировать процедуру.

Link to comment
Share on other sites

Так их выгнали не просто так, от балды, а по какой-то статье регламента "от Ляшко". Но я согласен, что лучше паковать, правильней, но наверное для соблюдения процедуры надо бы их лишить мандатов, а для этого надо дать кому-то право инициировать процедуру.

 

Та просто якщо не можеш дати народу хліба то дай йому зрєліщь. Круто ж.

Link to comment
Share on other sites

та срати я хотів на партію,мене цікавлять ті 5 відсотків її прихильників,абсолютна більшість яких на луганщині,наприклад.

 

Я повторюю, ми уже беркут розігнали. Усьому свій час.

 

знаєте, а мене ні.

 

Взагалі було б добре прийняти якісь закон, по якому, якщо партія на протязі двох наступних виборів показує щодалі гірший результат,  втрачає існування.  адже партія, яка не має позитивної динаміки не має майбутнього.

Link to comment
Share on other sites

как простой обыватель я доволенг тем что коммуняк озалупили

но как человек разумный считаю что это было сделано зря

если они совершают уголовно наказуемые деяния- привлеките их к ответственности, благл, сегодня и.о. генпрокурора рада дала такое право

а просто заткнув им рот, выгнав, отпинав и т.д.- проблему не решишь
не время счас для ребячества типа "гыгыгы, мы его выгнали из зала, вот коммуняка получил!!!"

Link to comment
Share on other sites

как простой обыватель я доволенг тем что коммуняк озалупили

но как человек разумный считаю что это было сделано зря

если они совершают уголовно наказуемые деяния- привлеките их к ответственности, благл, сегодня и.о. генпрокурора рада дала такое право

а просто заткнув им рот, выгнав, отпинав и т.д.- проблему не решишь

не время счас для ребячества типа "гыгыгы, мы его выгнали из зала, вот коммуняка получил!!!"

А я про що? Всьому свій час. 

Link to comment
Share on other sites

Бату Хан

 

Тобто партія, яка за останні років 15 ніц корисного не зробила,

 

А яка партія зробила щось корисне?

 

В Польші, приміром, КП заборонили. І якось вони без неї живуть. Дивно, так?

 

А Україна - не заборонила, тобто партія залишається легітимною.

Чуствуете разницу?

 

ОТ: отвечать с цитатой крайне неудобно на єтом форуме :(

Link to comment
Share on other sites

Чому пишуть, що їх вигнали?

Їх видалили з зали засідань згідно Регламенту ВР.

Еще раз спрошу - укажите пункт регламента ВР по которому группа большинства депутатов может проголосовать и удалить из зала заседаний группу меньшинства депутатов.

Могут ли они проголосовать за то что бы эту группу меньшинства не пускать в зал заседаний на время всей сессии или должны голосовать удаление каждый день?

Какое большинство голосов доя этого требуется? Простое или 2/3?

Заранее благодарен

Link to comment
Share on other sites

Бату Хан

 

Тобто партія, яка за останні років 15 ніц корисного не зробила,

 

А яка партія зробила щось корисне?

 

В Польші, приміром, КП заборонили. І якось вони без неї живуть. Дивно, так?

 

А Україна - не заборонила, тобто партія залишається легітимною.

Чуствуете разницу?

 

ОТ: отвечать с цитатой крайне неудобно на єтом форуме :(

 

 

хочу, щоб Ви зрозуміли. я не є огалтєлим противником комуняк, на кшталт валити Леніна, "комуняку на гіляку" тощо.

 

комуністи зараз - це таке собі історичне гетто, що залишилося нам у спадок від радянських часів. і викинути щкода, бо пам"ять і користі немає. але зараз це вже не тільки хлам і "чемодан без ручки", а відверті пособники розколу Країни. вигнати їх з засідання, присвяченому власне вирішенню військових питань - вірне рішення. 

це не обговорення соціалок, або якихось інших законів. питання долі Країни.

Link to comment
Share on other sites

   Это хорошо с ними поступили  с предателями и провокаторами  которые виновны в бойне в Одессе . Я бы их битами и камнями выгонял из ВР, собаки Путина  а не партия душители народа за свое   взялись дети дьявола . 

Змінено користувачем Юрий
Link to comment
Share on other sites

Я тебе розумію. І навіть підтримую. Ну ніби мені ці комуняки симпатичні. Але повторюю. За все хочемо платити. Повісимо комуняк - ми уже дорослі і маємо усвідомлювати внутрішні наслідки наших дій. От і все.

 

Что может быть страшнее того, что мы сейчас имеем ? путлеровские грады под Киевом ? да, это страшно.

Но для таких действий путлеру нах не понадобятся никакие "картинки". Он сделает как захочет.

Link to comment
Share on other sites

Коммунистов нужно было выгонять из Парламента сразу после подписания акта про независимость и водружения украинского флага над зданием. Уже давно бы жили в другой стране.

Link to comment
Share on other sites

Еще раз спрошу - укажите пункт регламента ВР по которому группа большинства депутатов может проголосовать и удалить из зала заседаний группу меньшинства депутатов.

Могут ли они проголосовать за то что бы эту группу меньшинства не пускать в зал заседаний на время всей сессии или должны голосовать удаление каждый день?

Какое большинство голосов доя этого требуется? Простое или 2/3?

Заранее благодарен

Глава 9 

ДОТРИМАННЯ ДИСЦИПЛІНИ ТА НОРМ ЕТИКИ НА ПЛЕНАРНИХ ЗАСІДАННЯХ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Стаття 51. Дотримання дисципліни та норм етики народними депутатами на пленарному засіданні

6. Якщо під час пленарного засідання народний депутат вчинив дії, що містять ознаки злочину, обговорення питань зупиняється. Головуючий на пленарному засіданні повідомляє Верховну Раду про факт, що відбувся, і оголошує перерву в пленарному засіданні або закриває його і звертається до комітету, до предмета відання якого належать питання регламенту, з пропозицією розглянути це питання і внести пропозиції щодо вжиття відповідних заходів. Якщо зазначені дії вчинені до відкриття пленарного засідання, під час його перерви чи після закриття, головуючий на пленарному засіданні повідомляє Верховну Раду про них після перерви або після відкриття найближчого пленарного засідання.

Link to comment
Share on other sites

та ну меня нафуй..

террориста не убей, мента продажного не тронь, алигарха оставте в покое, к сепаратам не подходи,

на площадь ни иди -  провокация..и везде картинка.. я думаю путин задумал напасть нападет, захочет запад помочь поможет..

а ты всех олигархов потрогаешь, или через одного? 

Link to comment
Share on other sites

@Furfur,

 

Еще раз спрошу - укажите пункт регламента ВР по которому группа большинства депутатов может проголосовать и удалить из зала заседаний группу меньшинства депутатов.

Могут ли они проголосовать за то что бы эту группу меньшинства не пускать в зал заседаний на время всей сессии или должны голосовать удаление каждый день?

Какое большинство голосов доя этого требуется? Простое или 2/3?

Заранее благодарен

 

Глава 9 [/size]ДОТРИМАННЯ ДИСЦИПЛІНИ ТА НОРМ ЕТИКИ НА ПЛЕНАРНИХ ЗАСІДАННЯХ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ[/size]

Стаття 51.[/size] Дотримання дисципліни та норм етики народними депутатами на пленарному засіданні

6. Якщо під час пленарного засідання народний депутат вчинив дії, що містять ознаки злочину, обговорення питань зупиняється. Головуючий на пленарному засіданні повідомляє Верховну Раду про факт, що відбувся, і оголошує перерву в пленарному засіданні або закриває його і звертається до комітету, до предмета відання якого належать питання регламенту, з пропозицією розглянути це питання і внести пропозиції щодо вжиття відповідних заходів. Якщо зазначені дії вчинені до відкриття пленарного засідання, під час його перерви чи після закриття, головуючий на пленарному засіданні повідомляє Верховну Раду про них після перерви або після відкриття найближчого пленарного засідання.

 

Норма касается одного депутата а не группы депутатов.

Или этот нюанс никого не волнует?

Link to comment
Share on other sites

По перше, картинка для всього світу,нова влада виганяє ЛЕГІТИМНИХ парламентаріїв. Хто там блять на ББС буде розбиратись,чому і як. Зімбабве,корочє. По друге, ви знаєте,де український червоний пояс,вам блять ідіоти проблем мало? Суки популістські,краще б закони приймали. З такими блять патріотами ворогів не треба. Ідіоти. Вибачаюсь за матюки,дістало. 

 

Все правильно сделали.

Собственно, коммуняки в парламенте Украины  это атавизм.

 

Да и говно они как патриоты Украины

и при любом удобном случае подыграют Путину

Это очевидно же ...

Link to comment
Share on other sites

@Furfur,

Норма касается одного депутата а не группы депутатов.

Или этот нюанс никого не волнует?

 

Там говорыться: Головуючий на пленарному засіданні повідомляє Верховну Раду про факт, що відбувся, і оголошує перерву в пленарному засіданні або закриває його і  звертаеться до комітету, до предмета відання якого належать питання регламенту, з пропозицією розглянути це питання і внести пропозиції щодо вжиття відповідних заходів.

 

Комитэт можэ выришыты цэ пытання на пидстави статуту фракцийи КПУ. Якщо там е щось на кшталт круговойи порукы - то норма можэ буты пошырэна на всю фракцию. Та цэ юрыдычна справа. Юрысты можуть всэ, була б зачипка, а вона е.

Link to comment
Share on other sites

А я вважаю, що "комуністів вигнали з українського парламенту" саме по собі на заході тільки додасть позитиву. А для портянок вже гірше не буде, аби не Правий Сектор  :)

Link to comment
Share on other sites

коммуняк надо запрещать,вопросов нет,но в данном случае выгонять их было глупо - заседание закрытое и никто,кроме депутатов,не слышал,что нес симоненко.Зато теперь у раши есть еще один повод объявить выборы нелигитимными.

Как говорится,из двух зол надо выбирать меньшее.

Link to comment
Share on other sites

коммуняк надо запрещать,вопросов нет,но в данном случае выгонять их было глупо - заседание закрытое и никто,кроме депутатов,не слышал,что нес симоненко.Зато теперь у раши есть еще один повод объявить выборы нелигитимными.

Как говорится,из двух зол надо выбирать меньшее.

А при чем легитимность выборов к изгнанию коммунистов с заседания?

Хочу напомнить к тому же, что коммунисты в голосованиях участия давно не принимают, зачем они в Раде вообще?

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...