Перейти до змісту

Інтернер-видання «Вести» - кремлівський підголосок?


Щек

Recommended Posts

Як відомо, пропаганда (і брехня) буває прямою і прихованою. Пряма брехня - дивіться по ящику Діму Кисельова.

Прихована брехня, це коли, ніби-то, автор подає об"єктивну картину, але насправді нишком, непомітно (для непрофесійного ока), проводить свою, суб"єктивну (а ще гірше - не підтверджену фактами) брехливу думку.

Саме так робить Алєксандр Сібірцев у своєму матеріалі "Одесская Хатинь: как это было на самом деле" (див. сайт за 06 травня ц.р.).

По-перше, саме використання слідом за московськими пропагандистами кліше-порівняння одеської трагедії з трагедією Хатині є найпершим свідченням викривлення правди.

По-друге, досить детально переповідаючи перебіг подій, автор чомусь забуває згадати одну "деталь": детонатором кривавого протистояння стало вбивство проукраїнського активіста.

По-третє, описуючи події в Будинку профспілок, автор оминає відомий усім факт, що пожежа спалахнула всередині БП без жодної участі проукраїнських активістів.

По-четверте, ставлення автора до України і українських патріотів мимоволі проскакує в таких от словах: "...сторонников Единой и незалежной...", "... толпа брызжужих ненавистью проукраинских митингующих...".

По-п"яте, чи не найголовніше. Хто ж винен?.. Тут автор ховається за  розлогою цитатою анонімного міліціонера-інсайдера, який закінчує свою інформацію словами: "Я думаю, что это была спланированная  Киевом провокация".

Цим речення і закінчується "об"єктивна" кореспонденція Алєксандра Сібієрцева.

Тепер вам ясно, шановні читачі, хто винен в "одеській Хатині"?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Тут автор ховається за  розлогою цитатою анонімного міліціонера-інсайдера, який закінчує свою інформацію словами: "Я думаю, что это была спланированная  Киевом провокация".

Цим речення і закінчується "об"єктивна" кореспонденція Алєксандра Сібієрцева.

Тепер вам ясно, шановні читачі, хто винен в "одеській Хатині"?

 

Класика! Запам"ятовуються останні слова. (с)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...