Перейти до змісту

Новая социология


Recommended Posts

Електоральна підтримка кандидата в президенти Петра Порошенка за місяць трохи збільшилася, у Юлії Тимошенко - трохи зменшилася.

Про це свідчать дані соцопитування, проведеного Центру Разумкова, передає "Інтерфакс-Україна".

Згідно з опитуванням, якби вибори відбулися найближчими днями, то за Порошенка проголосували б 33,3% опитаних, (47,7% тих, хто планує взяти участь у виборах і визначився, за кого голосуватиме).

За Тимошенко готові проголосувати 10% (14,8% тих, хто визначився).

За Сергія Тігіпка готові проголосувати 4,9% опитаних (6,7%), за Анатолія Гриценка - 4% (5,6%), за Олега Ляшка - 3,7% (5%), за Петра Симоненка - 4,1% (4,5%), за Михайла Добкіна - 3,4% (4,2%).

17,1% опитаних ще не визначились із вибором, а не брати участі у виборах планують 11% опитаних.

У другому турі Порошенко впевнено виграє у всіх кандидатів.

У парі з Тимошенко результати були б 47,2% проти 11,6%, з Тігіпком - 53,6% проти 10,4%, з Добкіним - 55,7% проти 7,7%.

Опитування проводилося з 25 до 29 квітня серед 2012 респондентів від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму.

Похибка вибірки не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95%.

Як відомо, у спільному опитуванні чотирьох соцустанов у кінці березня Порошенко мав рейтинг 28,2%, а Тимошенко - 13%.

Link to comment
Share on other sites

радость то какая, можно по соцопросу и жить, но ребятки намалюют как надо, для того кто платит, хотя он и так любимец народа, вопрос о качестве этого народа не обсуждается

Link to comment
Share on other sites

от жалка пацана дєвачьку


радость то какая, можно по соцопросу и жить, но ребятки намалюют как надо, для того кто платит, хотя он и так любимец народа, вопрос о качестве этого народа не обсуждается

 

анатолий, вы йулёк?

Link to comment
Share on other sites

Кстати, можно попросить Фому статусы проапдейтить над фотками: "юлек, дрыщ, синяк, протывсих и т.д.". Тогда дискурс легче вести будет.

Ну якщо вже хамити, то юльків треба в статусах "ВонЮльками" назвати, синяків - "ригоАналами" і тиди.

Link to comment
Share on other sites

Ну якщо вже хамити, то юльків треба в статусах "ВонЮльками" назвати, синяків - "ригоАналами" і тиди.

А зачем хамить? Юлек, дрыщ и синяк - вполне сложившиеся понятия, никакого хамства не несущие.

Link to comment
Share on other sites

А зачем хамить? Юлек, дрыщ и синяк - вполне сложившиеся понятия, никакого хамства не несущие.

РигоАнал та уБ"юток - також вже сформовані поняття :shuffle:

Причому для цих назв є хоч якісь підстави, на відміну від "дрищів"

Link to comment
Share on other sites

А зачем хамить? Юлек, дрыщ и синяк - вполне сложившиеся понятия, никакого хамства не несущие.

 

це не ПОНЯТІЄ

це хамська образа

ніколи не чув щоб людина казала про себе - Я ДРИЩ

Юльок и нульок были сложившимися понятиями без хамства. Юльков такое положение дел не устроило однако  :shuffle:

 

оце ближче до істини

Link to comment
Share on other sites

я порахував відсотки від числа "тих, хто планує взяти участь у виборах і визначився, за кого голосуватиме " і прийшов до висновку, що Порошенко перемагає вже 1 турі навіть без Тимошенко. Якщо будь-хто з пари Гриценко-Ляшко зняв би свою кандидатуру та підтримав би Порошенка


http://fupogolic.com/topic/2501-timoshenko-mogla-j-ne-znіmati-svoiu-kandidaturu-d/

Link to comment
Share on other sites

РигоАнал та уБ"юток - також вже сформовані поняття :shuffle:

Причому для цих назв є хоч якісь підстави, на відміну від "дрищів"

Я бачу, вам болить. Добре, хай буде юльок, синяк і воїн світла їм. В.А.Ющенко. Мені не принципово.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я бачу, вам болить. Добре, хай буде юльок, синяк і воїн світла їм. В.А.Ющенко. Мені не принципово.

Було б не принципово, так і написали би по простому, без юлькавського випендрьожу.

Link to comment
Share on other sites

Було б не принципово, так і написали би по простому, без юлькавського випендрьожу.

Хехе, заметьте, я ярлыки не клеил. Потому что мне действительно не принципиально - можно даже просто пронумеровать. А у вас стул дымится :)

Link to comment
Share on other sites

Хехе, заметьте, я ярлыки не клеил. Потому что мне действительно не принципиально - можно даже просто пронумеровать. А у вас стул дымится :)

:lol2:

Просто цирк...

Давайте ще раз:

1) Ви пропонуєте модеру усім наклеїти ярлики

2) Частину ярликів хочете зробити хамськими

3) І наостанок заявляєте, що Ви ярлики не клеїли :gigi:

Link to comment
Share on other sites

:lol2:

Просто цирк...

Давайте ще раз:

1) Ви пропонуєте модеру усім наклеїти ярлики

2) Частину ярликів хочете зробити хамськими

3) І наостанок заявляєте, що Ви ярлики не клеїли :gigi:

Давайте еще раз, по губам читайте: я предложил, чтобы Фома проапдейтил статусы над аватарками. Т.к. сейчас эти статусы являются делом сугубо добровольным, то пациент вправе сам будет выбрать, в какой лагерь ему записаться. Это раз.

Второе, я не думал, что слово "дрыщ" воспримется вами настолько болезненно, что прийдется расписывать тут целые простыни. Ну, раз уж стул просто таки полыхает, то я сразу же предложил альтернативу - "Воин света им. В.А.Ющенко". В конце концов, работники этого цеха будут вправе выбрать себе любо другое имя - я не против.

И, наконец, третье: я не клеил ярлыки. Я не утверждал, что вы, например, дрыщ (в смысле "Воин света...", ну вы поняли) или синяк. В отличии от.

Link to comment
Share on other sites

Растьот процент жиров в маслє!

 

Щось часто ці рейтинги Порошенка крутять.

 

То така політтехнологія? Тільки ж первий тур покаже, що і як.

 

А адмінресурсу у Пеці немає, щоб сфальшувати і підігнати результат під ці "рейтинги". Адмінресурс в інших руках  :D

Link to comment
Share on other sites

Радзіховськи про Тимошенко:

 

Партия регионов развалилась мгновенно. Это было изначально ясно, что это за партия такая. С независимыми политиками России говорить не о чем. Единственное, кто есть, это панночка, которая, с одной стороны, публично громко проклинает Россию, рвет на себе волосы и так далее, и так далее, чуть ли не пишет, что Водородную бомбу на Россию надо сбросить или еще что-то в этом роде. Но все почему-то уверены, что она в действительности имеет какие-то хитрые, тайные договоренности с Россией.

Но я думаю, что Тимошенко спалилась, и что она уйдет туда же, куда ушли ее родной брат и двоюродный брат, Ющенко и Янукович. Вот эта троица – Ющенко, Тимошенко, Янукович – которые подурили в течение 15 лет на Украине, я думаю, что они все в равной мере политический отстой. Ну, по-разному индивидуально каждый из них, но, в общем, это политический отстой и с панночкой кончено.

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...