Перейти до змісту

Гривня, валюта і Нацбанк


garri

Recommended Posts

А я б на місці Пєці підписав би. Чисто по приколу. До нового сезону "Game of Thrones" ще цілий рік, а тут інтрига буде - чи придумає Беня для свого тупуватого гасконця кару не гіршу ніж Серсея для септона. Бєня чи Мартін в парі з голівудськими сценаристами? Я б мабуть на Бєню поставив. :gigi:

Ну да, це так по нашому, зробимо країні піздєц, щоб Беню взути! :nose3:

Link to comment
Share on other sites

не ошибся ты, а специально под валютных кредитчиков копаешь... чтобы все против них были... :nose3:

послушай....

я знаю..до десятка ...которые брали кредиты и стороили жильё..тут же его продавали..разницу в районе 20-30 штук зелени ложили в карман..а на некоторых сделках доходило и до 50штук....

сколько я им не говорил...что рынок разогреттый спекулятициями вашими..и спекуляциями банков...не может стоить столько квартира в городе Киев...даже если это и столица..

но бедная страна...

не..суки лезли...в банки...и брали кредиты..со словами ..ты ничего не понимаешь мы великие инвесторы..на шо получали ответ вы великие долбоёбы...и скоро вы попадёте под раздачу...нашлись мне бизнисмены инвесторы...

понятно шо потом все попали под раздачу.

 

меня тока другое интересует..я знаю сколько эти люди бабла сняли на сделках...

почему они теперь плачутся шо им нечем отдать??

Змінено користувачем кноп
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А я б на місці Пєці підписав би. Чисто по приколу. До нового сезону "Game of Thrones" ще цілий рік, а тут інтрига буде - чи придумає Беня для свого тупуватого гасконця кару не гіршу ніж Серсея для септона. Бєня чи Мартін в парі з голівудськими сценаристами? Я б мабуть на Бєню поставив. :gigi:

ага..

иза одного уипана 

шоб страна раком стала...

нихуя сибе прикольчики.

Link to comment
Share on other sites

Закон про реструктуризацію валютних кредитів є катастрофою для країни.

Про це в коментарі журналістам після закінчення пленарного засідання заявив лідер фракції "БПП" Юрий Луценко, повідомляє прес-служба політсили.

"Цей закон у його нинішньому вигляді призведе до того, що виграють максимум кілька десятків тисяч громадян, але 40 мільйонів програють. Запровадження цього закону неминуче призведе до стрибка курсу валюти. Через це програє оборона країни, її безпека та перспектива", - наголосив він.

Нагадаємо: раніше у четвер народні депутати з другої спроби ухвалили в третьому читанні та в цілому законопроект 1558-1 про реструктуризацію валютних кредитів.

 

:fp1:

Змінено користувачем GarryN
Link to comment
Share on other sites

Львівський батяр@AndrewLVUA 7 мин7 минут назад

Увага, панове народні депутати! Стартує нова гра: хто останній відмовиться від свого голосу по 1558 - той Парасюк © #ПорошенкоВетуй1558

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Volodymyr Ariev

1 год. ·

Треба зареєструвати законопроект про безкоштовний транспорт, скасування комунальних, піонерську зорьку, ковбасу по 2-20, заборону ЄС видавати нам візи, цілодобову вуличну температуру +25С, пиво з кухонного крана та вічну молодість. І буде нам така реформа наступного дня, шо світ ще не бачив. Я щось забув? Відкритий для пропозицій.

А я жену брал когда ей было 20, а сейчас ей уже 48. Прошу реструкторизировать и выдать в возрасте вступления в брак. :lol2:

Змінено користувачем Agh
  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Ета пять :D  :D  :D  :D  :D  :D

https://www.facebook.com/v.parasyuk/posts/839896542744785?pnref=story

 

зробіть, будь ласка, репост
НІХТО НЕ БУДЕ ПЛАТИТИ ЗА НІЧИЇ БОРГИ. КРАПКА.

Перечитав коментарі і зробив висновок, що дійсно закон ми прийняли гарячково. Я прошу вибачення за свій вибір. Так, він не популярний і мене за нього засуджують, але не можна втікати від проблем. Їх треба вирішувати. Я переконаний, що цей закон змусить сісти за стіл переговорів всі сторони.

І не варто забувати, що люди, які взяли валютні кредити, також громадяни нашої держави і ми повинні реагувати на їх проблеми.

Я, як народний депутат, повинен діяти в інтересах всіх українців і намагатись вирішити їх проблеми, а не подобатись комусь, бо скоро вибори. Я не можу стояти осторонь людей, які кричать про допомогу, а серед них є мої побратими, які зараз на Сході, але я також не можу не слухати тих, хто проти. ТОМУ ЩЕ РАЗ ПРОШУ ВИБАЧЕННЯ.

Мені прикро спостерігати як депутати намагаються втекти від відповідальності, відкликавши свої голоси назад. Якщо цей закон неприйнятний для суспільства, ми повинні написати і прийняти інший закон, а не відхрещуватсь від цієї проблеми. Адже для цього нас і обрали люди.

P.S. А тепер маленька їжа для мозку на ніч: 
Давайте подумаємо, чому в банків Порошенка і Гонтарєвої в час економічної кризи статки зросли аж у 7 - 9 разів?

Змінено користувачем Jarptizza
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Игры с курсом, конечно глупость еще та, но с законодательством по кредитованию, что-то надо делать. Таких вольностей у банков нет в цивилизации. 

Проблема с кредитами, ведь не в курсе, на самом деле. Проблема, что залог, не покрывает долг по кредиту. В цивилизации, не можешь платить по кредиту, положил на стол банкиру ключ от залогового имущества и ничего не должен. Не можешь расплатиться с долгами, объявил себя банкротом и живешь с чистого листа. Вот какие законы, остро нужны, Тогда и проблем с кредитчиками не будет и курс отпадет сам собой, как не актуальный.  

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ещё один нарисовался :)

 

Borislav Bereza
21 хв. · Змінено ·
Меня просят объяснить почему я проголосовал за 1558-1. Рассказываю. Решение было непростым. Лично для меня это голосование - стремление, от безвыходности, переложить на банки часть ответственности за бездумное кредитование. Вернее на Нацбанк. Знаю, что будет президентское вето, и хочу услышать аргументацию Порошенко по данному вопросу. А так же его предложения по выходу из этой ситуации
.

Link to comment
Share on other sites

Ещё один нарисовался :)

 

Borislav Bereza

21 хв. · Змінено ·

Меня просят объяснить почему я проголосовал за 1558-1. Рассказываю. Решение было непростым. Лично для меня это голосование - стремление, от безвыходности, переложить на банки часть ответственности за бездумное кредитование. Вернее на Нацбанк. Знаю, что будет президентское вето, и хочу услышать аргументацию Порошенко по данному вопросу. А так же его предложения по выходу из этой ситуации.

идиот...

О, как повалили ...

 

http://i.gyazo.com/b703956eb2a0d13a343a23fce84f6521.png

она в 2 часа ночи написала заяву???

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Ета пять :D  :D  :D  :D  :D  :D

https://www.facebook.com/v.parasyuk/posts/839896542744785?pnref=story

 

зробіть, будь ласка, репост

НІХТО НЕ БУДЕ ПЛАТИТИ ЗА НІЧИЇ БОРГИ. КРАПКА.

Перечитав коментарі і зробив висновок, що дійсно закон ми прийняли гарячково. Я прошу вибачення за свій вибір. Так, він не популярний і мене за нього засуджують, але не можна втікати від проблем. Їх треба вирішувати. Я переконаний, що цей закон змусить сісти за стіл переговорів всі сторони.

І не варто забувати, що люди, які взяли валютні кредити, також громадяни нашої держави і ми повинні реагувати на їх проблеми.

Я, як народний депутат, повинен діяти в інтересах всіх українців і намагатись вирішити їх проблеми, а не подобатись комусь, бо скоро вибори. Я не можу стояти осторонь людей, які кричать про допомогу, а серед них є мої побратими, які зараз на Сході, але я також не можу не слухати тих, хто проти. ТОМУ ЩЕ РАЗ ПРОШУ ВИБАЧЕННЯ.

Мені прикро спостерігати як депутати намагаються втекти від відповідальності, відкликавши свої голоси назад. Якщо цей закон неприйнятний для суспільства, ми повинні написати і прийняти інший закон, а не відхрещуватсь від цієї проблеми. Адже для цього нас і обрали люди.

P.S. А тепер маленька їжа для мозку на ніч: 

Давайте подумаємо, чому в банків Порошенка і Гонтарєвої в час економічної кризи статки зросли аж у 7 - 9 разів?

 

задайте вопрос ему...

сколько он знает в армии или в добровольческих батах...

людей у которых 100 или 200 штук зелени например валютных кредитов ....висит..но они пошли защищать страну???

если даже он найдёт хоть одного..

то сколько это в % отношении??

Link to comment
Share on other sites

Игры с курсом, конечно глупость еще та, но с законодательством по кредитованию, что-то надо делать. Таких вольностей у банков нет в цивилизации. 

Проблема с кредитами, ведь не в курсе, на самом деле. Проблема, что залог, не покрывает долг по кредиту. В цивилизации, не можешь платить по кредиту, положил на стол банкиру ключ от залогового имущества и ничего не должен. Не можешь расплатиться с долгами, объявил себя банкротом и живешь с чистого листа. Вот какие законы, остро нужны, Тогда и проблем с кредитчиками не будет и курс отпадет сам собой, как не актуальный.  

 

так проблема в том что не хотят отдавать ))

когда брали кредит на жилье залогом была сама квартира. теперь вот не могут расчитаться. банк пытается выселить из хаты. но. новые собственники уже не хотят съезжать. и закон не разрешает выселять если прописан несовершеннолетний ребенок или если больше нет другого жилья. патовая ситуация. тут вопрос не к законодательству (хотя наверное и к нему тоже), а к менталитету. занимаем чужие деньги, а отдаем свои

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...