Перейти до змісту

Гривня, валюта і Нацбанк


garri

Recommended Posts

Доларової готівки по банках немає, взагалі, причому навіть не в Приваті, а нормальних банках з європейськими "батьками" - OTP, Credi.

 

НБУ б'ється в груди, що ось-ось завезе долари. Думаю будуть вводити обмеження на продаж в одні руки. Але і на видачу валютних рахунків готівки немає..

 

От вам і вся Українська економіка: прикрутили транспортне сполучнення, прикрутили заробітчан - і гаплик

Link to comment
Share on other sites

Или спроса нет. Киев практически вымер, народ куда-то пропал.

народ троха баксів скинув, затарився жрачкою і туалетним папером і до понеділка заспокоївся.

а з понеділка буде забіг №2

Link to comment
Share on other sites

Нбу за 2 недели спалил камазов на полтора ярда. Уже бы точно 40 было. Только когда действительно нужно будет тушить - валюты не останется и полетим на 50, а то и 60.

 

Смолий хорошую свинью подкладывает кловану, все по заветам лерки-200.

Link to comment
Share on other sites

Вова поставив тепер на ковід-19. Це виправдання всіх факапів і сфера рішучої бурхливої діяльності. Пофік на курс і дефолти.

Здається вже почалася гра в дурачка - то за нормальних умов в них не було грошей на індексацію пенсій аж до вересня, а раптом під час пандемічного колапсу знайшлися і по 1000 кожному пенсу в квітні і на індексацію всім у травні. ЗВІДКИ?

Link to comment
Share on other sites

Вова поставив тепер на ковід-19. Це виправдання всіх факапів і сфера рішучої бурхливої діяльності. Пофік на курс і дефолти.

Здається вже почалася гра в дурачка - то за нормальних умов в них не було грошей на індексацію пенсій аж до вересня, а раптом під час пандемічного колапсу знайшлися і по 1000 кожному пенсу в квітні і на індексацію всім у травні. ЗВІДКИ?

Накормят пенсов резаной бумагой, а курс станет полтос.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Об'єднав усі теми по гривні і курсу долара. 

 

Незабутнє чтиво - я коли читав такі теми, як:

 

Купуйте гривню - в травні вернеться до 10.50  
 
Долар піднявся до 13,30 гривень
 
Нацбанк очікує зміцнення гривні до 11,70 за долар після стабілізації ситуації на Донбасі
 
ледь не всплакнув))
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

НБУ просить Кабмін відкрити обмінники і ломбарди

 

https://minfin.com.ua/ua/2020/03/21/42209702/

 

не полінувався пошукати офіційну заяву НБУ - таки так

https://bank.gov.ua/news/all/natsionalniy-bank-zaproponuvav-uryadu-dozvoliti-vsim-nebankivskim-finustanovam-nadavati-poslugi-pid-chas-karantinu

 

Короче зекоманда серйозно готується до НС, якщо відкрити ломбарди, значить манюпасу про зарплати можна забути.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Нацбанк очікує зміцнення гривні до 11,70 за долар після стабілізації ситуації на Донбасі

 

Вангую - буде по 80....

Бо партньори по перемовинам з Великої Лугандонії і Східного Підонбасся вимагатимутиь перехід

на рублі! Бо мазепинки їм руки в корчах крутитимуть :weep:

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Короче зекоманда серйозно готується до НС, якщо відкрити ломбарди, значить манюпасу про зарплати можна забути.

 

А їм про комунаьні платежі? Чи нестимуть останнє в ломбард аби "за хвартіру" заплатити?

Link to comment
Share on other sites

За хвартіру Авакян пропонує списати 50-75%. А я лошара вже заплатив як завжди 20-го.  :fp1:

Ніхто нічого не буде списувати, тільки штрафи і пеню скасували, ось таке прийшло на телефон:

http://i.piccy.info/i9/fa729c99364bd55128ad99d94506f881/1584974369/254230/1325842/0_04_05_40cb6886b6d1f44aa7700da561eda17ffe230732b5153791e6a49e34fc252e65_2ded7e9a.jpg

Змінено користувачем Zzzz...
Link to comment
Share on other sites

За хвартіру Авакян пропонує списати 50-75%. А я лошара вже заплатив як завжди 20-го.  :fp1:

 

думаю, правильно зробив. Я впевнений, що якщо борги і спишуть, то лише ті, які утворились під час карантину, а на березневі оплати кинуть пеню. Це ж оплата послуг за лютий правильно? 

Link to comment
Share on other sites

Правильно, та я й не збираюсь відтерміновувати. Якщо усі почнуть так робити, потрібний хуйлу гаплик відбудеться одразу.

 

10 Ч. НАЗАД
Коронавирус "съел" еще $1 млрд из резервов Украины


4d937de.jpg

Национальный банк Украины с 16 по 20 марта продал на межбанковском валютном рынке в поддержку гривни почти $1,09 млрд. Покупка за неделю составила $50 млн. Таким образом, чистая продажа за этот период достигла почти $1,04 млрд, следует из данных, обнародованных регулятором.
НБУ наращивает продажу валюты уже третью неделю подряд. В первые две недели марта она составила $307,2 млн и $981,6 млн соответственно. В целом, с начала 2020 года объем покупки валюты превысил $1,28 млрд, а продажи – $2,67 млрд.

Чистая продажа почти за три месяца приблизилась к $1,4 млрд.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Давно казав:
 

 

Поки ми не розірвемо прив'язку гривні до рубля, то ця гілка залишатиметься гілкою мазохістів.

    Хоча чого це я? Он Гонтарєва розірвала ефективно - роками трималось співвідношення близько 1:3, але після рішучих дій НБУ по очищенню банківського сектору від всіких мутних українських банків (солідні російські банки, зрозуміло не зачепили), гривня:рубль тепер майже 1:2

 

 

це я про гілку "ветка для биржевых вуайеристов" у 18 році - https://uapolitics.com/index.php?/topic/10413-vetka-dlia-birzhevykh-vuajeristov/page-228?hl=+%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B2&do=findComment&comment=1097549

Link to comment
Share on other sites

Предложение практически весь день превышало спрос и за первый час сессии доллар подешевел со стартовых 27,67/27,74 гривен до 27,63/27,67 к 11:00.

К полудню покупателей все равно было меньше, чем продавцов и курс просел до 27,57/27,605 на 12:00 и до 27,50/27,53 к обеду.
Доллар просел бы в этот период и больше, но вначале его поддерживали покупки одного из банков с иностранным капиталом, а затем на рынок вышел Нацбанк и выкупал весь доллар по цене до 27,50 гривен.
Нацбанк сегодня, 2 апреля, выкупил на межбанковском валютном рынке $34 млн. Об этом говорится в сообщении НБУ

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...