Перейти до змісту

Гривня, валюта і Нацбанк


garri

Recommended Posts

Порожньої казни та ЗВР не досить хіба?

 

Нет. Этого недостаточно, хотя и это тоже влияет. Отсутствие нормальной монетарной политики НБУ, контроль за банками, что является его прямой обязанностью - это одна из основных причина.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

@borderlander,

 

причину не назвеш порожньої казни та звр ? війну й папєрєдніків не пропонувати, не котить. рік вже пройшов.

З якого дива рік війни і воєнних поразок мав би наповнювати казну?! :fp1:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Дякуй Господу, що бомби на голову не падуть. 

Але скульожники доведуть і до цього...

  Ну тобі нічого скуліть - лопата єсть ? Ну кулємьот на авє єсть , то ти й не скулиш . Оце ше ... патріот із за бугорія . Сиди та не п..ди .

Link to comment
Share on other sites

в кавычках, да))

 

было бы Вас жалко, но Вы предаете сейчас страну, беспринципно защищая ЛЮБЫЕ действия бездарного руководства 

Ну а Ви, постійно серучи на всі українські державні інституції, Україну захищаєте :lol2:  :fp1: .

Недоліки Порошенка мені були очевидні ще задовго до його обрання на посаду. Але кращої кандидатури не було і зараз він президент України, яка веде важку нерівну боротьбу з російським агресором.

Я не бачу жодного позитиву в тупому критиканстві. І вибачте, Ваша репліка, що Порох - бездарний президент абсолютно в усьому, це еталон тупості. Уви і ах.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну а Ви, постійно серучи на всі українські державні інституції, Україну захищаєте :lol2:  :fp1: .

Недоліки Порошенка мені були очевидні ще задовго до його обрання на посаду. Але кращої кандидатури не було і зараз він президент України, яка веде важку нерівну боротьбу з російським агресором.

Я не бачу жодного позитиву в тупому критиканстві. І вибачте, Ваша репліка, що Порох - бездарний президент абсолютно в усьому, це еталон тупості. Уви і ах.

 

повторюсь - было бы Вас жалко, как жалеют людей без интеллекта

но такие как Вы могут погубить страну, как это сейчас происходит в россии - там полный одобрямс президенту-хуйлу

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну а Ви, постійно серучи на всі українські державні інституції, Україну захищаєте :lol2:  :fp1: .

Недоліки Порошенка мені були очевидні ще задовго до його обрання на посаду. Але кращої кандидатури не було і зараз він президент України, яка веде важку нерівну боротьбу з російським агресором.

Я не бачу жодного позитиву в тупому критиканстві. І вибачте, Ваша репліка, що Порох - бездарний президент абсолютно в усьому, це еталон тупості. Уви і ах.

 

Наведіть приклади досягнень нашої влади за останній рік. А також президента особисто за 9 місяців після його обрання на посаду.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Наведіть приклади досягнень нашої влади за останній рік. А також президента особисто за 9 місяців після його обрання на посаду.

На дипломатичному фронті працювали достатньо добре.

Link to comment
Share on other sites

Кто-то может назвать конкретные механизмы с цифрами в чем причина это последнего обвала гривны?

Механизм неверное такой:

 

https://www.youtube.com/watch?v=3Y7mvtpB6tU

 

Только вместо долларов - гривна.

Link to comment
Share on other sites

На дипломатичному фронті працювали достатньо добре.

 

Ручкались с хуйлом, Мински подписывали и терки терли с Сурковым. Это тоже дип. фронт? Или может рашку из ООН выкинули?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

З якого дива рік війни і воєнних поразок мав би наповнювати казну?! :fp1:

 

Ну як завжди -війна. Пєдрільо, міг би й поновіше щось придумати. Йдеш. до речі стопамі пуцькіна , той теж розповідає шо расєя в кальце врагов.

Link to comment
Share on other sites

@borderlander,

 

На дипломатичному фронті працювали достатньо добре.

 

Гдє ? Гдє на діпломатічіском фронтє ? Що сєргєєва хотіли витурити, та за нього старі дипломати вступилися ? чи те що в нас немає лоббі ? чи те дипломатам гроші затримують ? ДЕ ВИ РОБИЛИ ?

Link to comment
Share on other sites

Ручкались с хуйлом, Мински подписывали и терки терли с Сурковым. Это тоже дип. фронт? Или может рашку из ООН выкинули?

 

Та скажи спасибі. що Юрій Сєргєєв працює. бо хотіли туди якогось маладога всунути.

Бо коє-хто з ним "працювати не може, бо він має свою думку"

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Все резкие скачки доллара в Украине (и по факту - в России, схемы те же) следуют после вливания в банковскую систему не связанной ликвидности, грубо говоря, Национальный (Центральный) Банк в какой то момент выдает банкам тучу гривен(рублей), которые прямиком отправяются на валютный рынок. Потому что банкиры - не дебилы, и понимают, что купив сегодня по 30, продать позже могут по 50/60/подставить нужную цифру. Думаю, они даже готовы при этом делиться частью спекулятивных сверхдоходов.

Не исключение и нынений кризис - в пятницу вышло Постановление НБУ, которым банкам разрешили не возвращать в ближайшее время ранее выданные НБУ кредиты, что по факту означает появление у банков свободной гривневой массы. Сейчас и в ближайшие месяцы. Поэтому цифры 50/60/нужное подставить не кажутся чем то нереальным.

Спасибо Гонтаревой за умелое руководство финансами страны.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

В среду, 25 февраля, гривня на межбанковском валютном рынке к 12.35 резко укрепилась до 30,50 за доллар, на 3,0 гривни. Торги по доллару проходят в диапазоне 25,00-30,50 гривен за доллар.


 

Об этом свидетельствуют результаты торгов на сайте Укрдилинг.

 

Евро торгуется в диапазоне 28,4100-34,6571 гривен за евро. Рубль находится на уровне 0,4011- 0,4895 гривен за рубль.

http://i.obozrevatel.ua/2/1690629/inner/489947.jpg

Link to comment
Share on other sites

Где эти волшебные показатели?.) 30.00?.))

Я вроде краем уха услышал что прием по 38.))

 

 

Жорик, тебя уже нет!!! Так что зачем тебе это? Тебя сегодня закрыли как класс йопт!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...