Перейти до змісту

Гривня, валюта і Нацбанк


garri

Recommended Posts

Шкрум А.І. За :fp1:

От поясніть мені - цю соску Жуля піарила як випускницю Сорбони і Кембриджа, технократа, спеціаліста і нову надію України. У мене єдине питання, це її у Кембриджі бля, чи у Сорбонні навчили за таку популістичну хрінь голосувати????

Винні юльки. Без них голосів би не вистачило.
Link to comment
Share on other sites

Yuriy Mikhailov А депозиты пересчитают по курсу 8, а возможно нам позволят сейчас $ купить по 8???? Почему те кто копил на квартиру и не брал кредиты хуже тех кто взял кредит в $ зарабатывая гривны???????
Ver tradução
Link to comment
Share on other sites

Юлька хочет продолжить сей греческий праздник жизни на украинский манер:

"Батьківщина" об'єднує зусилля з профспілками заради вирішення соціально-економічних проблем у країні. Про це сьогодні лідер партії Юлія Тимошенко наголосила під час свого виступу перед представниками профспілок, які зібралися для захисту своїх прав на мітинг перед Верховною Радою України.

"Ми готові тиснути на уряд разом з вами, тому що сьогодні не вирішується жодна проблема, яка стосується людей. І це призводить до того, що ми практично втрачаємо націю, бо з країни виїжджають фахівці, а доведені до зубожіння люди практично гинуть через відсутність грошей на ліки та нормальні продукти харчування", - зазначила вона.

Тимошенко уточнила, що "Батьківщина" розробила законопроекти, ухвалення яких зможе полегшити важке фінансове становище людей, збіднілих через непрофесійні дії уряду.

Зокрема, йдеться про ухвалення парламентом пакету законопроектів, які дозволять зменшити тарифи на послуги ЖКГ, скасувати оподаткування пенсій і провести індексацію зарплат і пенсій.


"У нас була зустріч з профспілками, керівництвом Ради щодо ухвалення цих законопроектів", - повідомила лідер фракції.

Окрім цього, політик звернулася до учасників "фінансового майдану", які наполягають на поверненні банківських депозитів.

"Заощадження повинні бути поновлені і вони мають бути повернені людям", - наголосила Тимошенко.

Нардеп також уточнила, що за наполяганням "Батьківщини" законопроект, який має вирішити цю проблему (№1558-1), буде розглянутий парламентом на вечірньому засіданні.

"У нас сьогодні шість законопроектів, які ми зараз хочемо примусити Верховну Раду і уряд провести: №1558-1, індексація пенсій і заробітних плат, скасування податку з пенсій, зниження тарифів за рахунок того, що звідти буде прибрана корупція", - пояснила лідер фракції.

Тимошенко запевнила, що разом з людьми, відчуваючи їх підтримку, "Батьківщина" буде вирішувати складні завдання та завжди захищатиме людей.

Нагадаємо, під Верховною Радою України вже третій день мітингують представники профспілок, які не задоволені соціально-економічною ситуацією в країні, та вимагають ухвалення законопроектів щодо індексації зарплат та пенсій, зменшення тарифного тягаря і скасування податку на пенсії.

http://www.rbc.ua/ukr/news/batkivshchina-obedinit-usiliya-profsoyuzami-1435862150.html

Link to comment
Share on other sites

 


Бондар Роман /Tracker/ : 02 Лип 2015 - 23:05 А Ляшко, вернулся в зал и стал тоже в вашем списке оных самых? Под самое мамаду?

 

что хотел сказать?

 

В контекст: голосовал или не голосовал за проект. (который называют некрасивым словом).

В ВР было радостей, что мол Ляшко вернулся в зал голосовать....

 

---

P.S. Я до сих пор не знаю, эффективность принятого закона. Вдруг окажется рвуче-интересным. Очень интересна фактическая пропорция кредитчиков с пропорцией активов банков.

Большую часть банков жалко, есть банки, которых и жалеть то нечего. 

Link to comment
Share on other sites

а чего Порох должен ветировать, если БПП за?

 

Підозрюю тому що має клепку в голові і тому що на відміну від цих 229 йому не начхати на Україну. :shuffle: 

 

Те що Пєця заветує, це навіть не питання. Питання що ж все таки з таким парламентом робити...

Link to comment
Share on other sites

11666058_782619328519366_920913372931552

 

Не можу читати цей егоїзм і злобу в коментарях до попереднього посту.

Ви зараз звинувачуєте весь світ в тому, що я не так проголосував. Тоді я вас хочу запитати: а може всі вибрали не того гаранта, який довів країну до курсу 22? І тепер нам треба виправляти ситуацію? А чому ніхто не обливає брудом Гройсмана, який завалив закон про зняття податку на пенсію для працюючих пенсіонерів? Чи може Луценка, який сьогоднішнім закон призвів до узурпації прокуратури?
Люди, а де розуміння,? А його, на жаль, немає. Всі думають про власну шкуру. І мені соромно за тих, хто критикує цей закон.

А ви знаєте, що в мене двоє друзів, які зараз в АТО і в них забрали житло, і згоріли всі гроші, які вони платили до того, бо немає можливості платити кредит по 22?

То так ми любимо наших героїв? Не будьте егоїстами і майте якусь любов до ближніх.

Ніхто у вас нічого не забере. Президент ветує закон, бо буде рятувати власні банки.

Ви кажете, що це бариги набрали валютних кредитів і тепер вимагають реструктуризації. Так от якраз бариги вже давно їх погасили, а в біді залишились прості люди, яких виселяють з квартир за неможливість платити, яким просто нема де брати ці гроші.

Така реальність. І сумно, що ми стаємо такі цинічні, коли мова йде про гроші. Дуже сумно…

 

 

Link to comment
Share on other sites

:lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:

 

Завтра відкличу свій голос за 1558-1. В тому бардаку, який стояв в залі просто не розібрався. Це не виправдання, просто інформація. Але я неодноразово ПУБЛіЧНО проти цього закону, тому буду послідовним.
P.S. Кредитних торолів прошу не турбувати - і так сьогодні месенжер загадили:(

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Oleg Novikov @olegnovikovkh 9 мин.9 минут назад

 

АААААААААААААААААААААААААААААААА Чесно, не розібрався.

CI72kDaUAAAwoes.png

 

Было у мамы медведицы два сына, Умка и Тупка. Второй стал депутатом.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

В контекст: голосовал или не голосовал за проект. (который называют некрасивым словом).

В ВР было радостей, что мол Ляшко вернулся в зал голосовать....

 

---

P.S. Я до сих пор не знаю, эффективность принятого закона. Вдруг окажется рвуче-интересным. Очень интересна фактическая пропорция кредитчиков с пропорцией активов банков.

Большую часть банков жалко, есть банки, которых и жалеть то нечего. 

как думаешь процент барыг понаберавших квартир и машин ...и действительно нуждающиеся...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...