Перейти до змісту

ХОВАЙСЬ! Юля угрожаэ


Recommended Posts

Мене хвилює, чому Кличко, Луценко й Томенко перейшли на бік Порошенка. Вони зрадили народ України?

а вони йому присягали?

пристосуванці чергові.

вони зі свого боку нікуди не переходили.

саме так.

Link to comment
Share on other sites

ти сам собі протирічиш. "Майдан2 нє за Юлю" стояв.

Третій буде не ЗА Юлю, а ПРОТИ Порося.

В нас всі післяющенківські Майдани, і вибори на ЗА, а ПРОТИ.

І я тобі скажу більше-якщо той третій змете пороха і Ко,то юлька всеодно пролетить на наступних виборах.

а чо провал? йийо ж выпустили...  8-)

 

 

зы. одной из самых больших ее ошибок была симуляция болячек.

и шаритэ.

и освещение всего етого в сми в "нужном" ракурсе, учитывая принадлежность сми.

нужно было ето просчитывать.

если бы она пусть даже условно шила валенки, щас бы была зирка и мученица.

а теперь уже пизно. 

народ увидел цирк и выводы сделал, и до 25-го вряд ли его переубедить удастся... 

:tu:  Втратила вона тим піаром ду-у-же багато.Особливо "чудом тижневого зцілення і "милой мордашки"" B-)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

на Майдані не було ніякого спектаклю -вона була щира...

а вам я не вірю ані про ваших пламеннооченятих родичів, ані про решту.

Ти не вір (то не мамку боготворити :D ) ти слідкуй за ФАКТАМИ.А вони говорять-мамка В ПРОЛЬОТІюІ це люди її в цей політ відправляють.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

:tu:  Втратила вона тим піаром ду-у-же багато.Особливо "чудом тижневого зцілення і "милой мордашки"" B-)

исцелением она, можно сказать, просто припечатала наглухо.

тех, кто еще хотябэ пусть не моском - волосами сомневалсо... :pardon:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А вот что она говорила около двух месяцев тому назад:

 

http://www.pravda.com.ua/news/2014/03/27/7020518/

"Я переконана, якщо (вибори) виграє Петро Порошенко, я – як людина, яка хоче Україні добра – буду зберігати єдність демократичних сил і буду підтримувати всі справжні реформи і перетворення в нашій країні".

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Порошенко спрятался за спиной у хрупкой женщины, и еще подленько так во время войны критикует и вы ждете от него чего-то хорошего?

Это мужик?

Ну-ну, через пару лет Порошенка ждет тоже, что и овоща - это два сапога одной пары.

  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

исцелением она, можно сказать, просто припечатала наглухо.

тех, кто еще хотябэ пусть не моском - волосами сомневалсо... :pardon:

Їй би зразу в шаріте.тиждень там пофотографуватися,з макрельшою на коєчці (як з отою литовкою )сфоткатися.А потім не мордашку підтягувати.а голосові звязки прооперевати,щоб того жалісливо-стогнучого фальцету не лунало і репертуар змінити.Тоді може б щось і вистрілило.А так -ЛУШНЯ (по О.Вишні).

Link to comment
Share on other sites

@cynic

,ну не хоче мамку той народ НІ В ЖИЗЬ.Чому перти на ЗАКРИТІ ВОРОТА? Чому не поставити прохідного кандидата? Бо мамка вперта? То хто їй дохтур?......дайте собі відповідь на то питання і вам стане легше.

 

та мені похер чого хоче той народ.

я стадом не хожу, як писав тут Стіві.

І я точно знаю, що народ, як завжди в більшості своїй тупий і недалекий, а ви дивіться відео Юлі, що тут дали за 2010 рік і скажіть відверто: ДЕ і в ЧОМУ вона помилилася. собі скажіть.

то чого ви вирішили, що тепер вона помиляється?

так я вам скажу -вона ЗНОВУ має рацію.

нажаль. для цього іпанутого народу і моїй бідній країни.

 

п.с. кажу ж, покладіть в закладки, через років з три-п'ять витягните і подивитися.

Змінено користувачем эЛКа
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Порошенко спрятался за спиной у хрупкой женщины, и еще подленько так во время войны критикует и вы ждете от него чего-то хорошего?

Это мужик?

Ну-ну, через пару лет Порошенка ждет тоже, что и овоща - это два сапога одной пары.

Це хто "хрупкая женщина"? лідерша юлькашні з "залізними яйцями"(по відзивах юльків) ?........Всі просто ЗНАЮТЬ,що від мамки нічого ліпшого не буде ніж від пороха.БЕЗНАДІЙНА. B-)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А вот что она говорила около двух месяцев тому назад:

 

http://www.pravda.com.ua/news/2014/03/27/7020518/

"Я переконана, якщо (вибори) виграє Петро Порошенко, я – як людина, яка хоче Україні добра – буду зберігати єдність демократичних сил і буду підтримувати всі справжні реформи і перетворення в нашій країні".

але тоді він ЩЕ НЕ призначав ворогу Росії зустріч і домовленості коли ті схочуть, нє?

та і заводики тоді його щемили, а тепер?

 

куле тут маніпулювати то? не дурні сидять.

Link to comment
Share on other sites

Ну-ну, через пару лет Порошенка ждет тоже, что и овоща - это два сапога одной пары.

Ну вы и сравнили. Янукович малограмотный, но смог 100 млрд за 4 года, а Порошенко всё про всё в курсе. Вопрос на засыпку - как скоро переплюнет попередника? Вопрос выборов решенный, глупостью одних и иезуитским умом других. 

Link to comment
Share on other sites

@cynic,

та мені похер чого хоче той народ.

я стадом не хожу, як писав тут Стіві.

І я точно знаю, що народ, як завжди в більшості своїй тупий і недалекий, а ви дивіться відео Юлі, що тут дали за 2010 рік і скажіть відверто: ДЕ і в ЧОМУ вона помилилася. собі скажіть.

то чого ви вирішили, що тепер вона помиляється?

так я вам скажу -вона ЗНОВУ має рацію.

нажаль. для цього іпанутого народу і моїй бідній країни.

 

п.с. кажу ж, покладіть в закладки, через років з три-п'ять витягните і подивитися.

Я тобі скажу,як казав при виборі Хама.Народ вибирає( прямо чи через майдан) менше зло (голосування проти а не за).І тому знову дістане в голову від граблів і знову буде вибирати .....але знову не мамку.ЇЇ пластинка пощерблена і музики з того не буде вже ніколи.Бо антирейтинг її ЗАВДЖИ буде набагато більший ніж будь кого прохідного нового.

Link to comment
Share on other sites

@cynic,

та мені похер чого хоче той народ.

я стадом не хожу, як писав тут Стіві.

І я точно знаю, що народ, як завжди в більшості своїй тупий і недалекий, а ви дивіться відео Юлі, що тут дали за 2010 рік і скажіть відверто: ДЕ і в ЧОМУ вона помилилася. собі скажіть.

то чого ви вирішили, що тепер вона помиляється?

так я вам скажу -вона ЗНОВУ має рацію.

нажаль. для цього іпанутого народу і моїй бідній країни.

 

п.с. кажу ж, покладіть в закладки, через років з три-п'ять витягните і подивитися.

+ 100%.

Если-бы у олигархов была уверенность, что победит Порох, может и сепаратизма б не было на Востоке, а так 50х50.

Все бояться именно Тимошенко.

И неизвестно сколько от Украины останется для Пороха - президента, чего ж он так дрожит сейчас взять на себя ответственность.

А народ в очереной раз макнут мордой в грязь.

Овощ тоже ну очень сильный хозяйственник, много он поделился с народом?

Link to comment
Share on other sites

@cynic,

та мені похер чого хоче той народ.

я стадом не хожу, як писав тут Стіві.

І я точно знаю, що народ, як завжди в більшості своїй тупий і недалекий, а ви дивіться відео Юлі, що тут дали за 2010 рік і скажіть відверто: ДЕ і в ЧОМУ вона помилилася. собі скажіть.

то чого ви вирішили, що тепер вона помиляється?

так я вам скажу -вона ЗНОВУ має рацію.

нажаль. для цього іпанутого народу і моїй бідній країни.

 

п.с. кажу ж, покладіть в закладки, через років з три-п'ять витягните і подивитися.

Занадто багато честі, щоб якусь політичну хвойду в закладки класти.

Мені й 5 років тому не треба було ніяких пророцтв, щоб зрозуміти: буде повна дупа. До другого туру виходять дві путєнські маріонетки.

 

Ці маріонетки вже загнали Україну в повну безвихідь. Хвойда Юля зарубала шанси України приєднатись до ПДЧ, мурло Янук наповнив силові структури агентами ФСБ. Ці дві курви злагоджено вели свої партії по партитурі, яка була виписана на Луб"янці.

Ясно, що добра не буде. Україну треба рятувати. Чи врятує Порох? Не знаю, маю сумніви. Але кремлядь Тимошенко точно потопить український корабель, якщо їй довірити штурвал.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

нифига! я в 2010 дважды проголосила за юлю, потому что "против януковича"

а сейчас не хочу голосить ни за нее, ни против нее - у меня есть другой кандидат.

 

славредко, объясни, почему в течение 2 недель после победы и ее триумфального освобождения - на ключевые главные посты были расставлены именно ее люди, и именно в этот момент заканчивали уходить-уплывать как персоны, так и активы?

они даже вертолетик педарычу вернули, и самолетик иванющенку - уже в марте, когда крым почти уплыл.

за сколько она продала крым?

 

а этот спич - просто потому, что она планировала это сделать сама... а ее в РФ разменяли на дваждынесудимого тупого завхоза. Обидно.

 

дивна обізнаність у Юліних планах.

 

Тимошенко, звичайно, неадекватно, на мою думку, оцінює ситуацію в країні і свою роль в подіях в Україні, та в оцінках Порошенка, як майбутнього президента, вона права. Але хто ж її послухає. Час покаже хто правий. Взагалі дуже незрозумілий феномен рейтингу Порошенка. Звідки він взявся? Все таки "бабло побєждаєт всьо".

Кличко, Томенко, Луценко - команда однодумців Порошенка :-o .

Link to comment
Share on other sites

Взагалі дуже незрозумілий феномен рейтингу Порошенка. Звідки він взявся? Все таки "бабло побєждаєт всьо".

 

 

 

 

та це просто суперфеномен. За 2 місяці із 2% до 40%.

хай навіть там соціологи прибрехали, і частину електорату він перебрав уже коли його оголосили "феноменом", але це просто в голові не вкладається.

Link to comment
Share on other sites

Екс-нардеп Віктор Матчук вважає, що заява кандидата у президенти Юлії Тимошенко про третю революцію у випадку її програшу на виборах — "перебор". Таку думку він висловив в ефірі телеканалу ТВі.

"Мені здається, це перебор. Це — що називається - погрожувати народу Україні, якому і так сьогодні не солодко", - сказав політик.

На його думку, ніяку революцію Тимошенко не підніме.

"Не можна шантажувати свій власний народ. Друге, це не гарно виглядає. Тому що це виглядає приблизно так: "Одружись на мені. Якщо не одружишся, я тобі морду роздеру". Але третє, і саме головне, хочу заспокоїти всіх — не підніме Юлія Володимирівна ніякої третьої революції. Цього не буде", - наголосив Матчук.

 

http://gazeta.ua/articles/politics/_ne-mozhna-shantazhuvati-svij-vlasnij-narod-eksnardep-pro-zayavu-timoshenko/556314

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

интересно, с её уровнем поддержки- много ли она людей выведет на баррикады?

 

а вообще-то в стране с де-факто идущей гражданской войной говорить ещё и о том, что она затеет революцию если её тушку не умостят на трон- это  даже не моветон, юльки, это пиздец какой-то

а хто з політиків, хоч раз, виводив людей на барикади? Ми бачили спробу підняти людей в акціїї "Вставай Україно". Тільки Янукович за десять років двічи виводив народ на майдан. Правда, двічи результатами виступу народу скористалися політики не кращі за "папєрєдніка".

Link to comment
Share on other sites

і знову традиційно дрищі вдаються до брехні

 

Тимошенко не говорила, що підніматиме революцію. Вона сказала, що чергова зрада революції завершиться третім етапом революції.

Link to comment
Share on other sites

Екс-нардеп Віктор Матчук вважає, що заява кандидата у президенти Юлії Тимошенко про третю революцію у випадку її програшу на виборах — "перебор". Таку думку він висловив в ефірі телеканалу ТВі.

"Мені здається, це перебор. Це — що називається - погрожувати народу Україні, якому і так сьогодні не солодко", - сказав політик.

На його думку, ніяку революцію Тимошенко не підніме.

"Не можна шантажувати свій власний народ. Друге, це не гарно виглядає. Тому що це виглядає приблизно так: "Одружись на мені. Якщо не одружишся, я тобі морду роздеру". Але третє, і саме головне, хочу заспокоїти всіх — не підніме Юлія Володимирівна ніякої третьої революції. Цього не буде", - наголосив Матчук.

 

 

Так вторую революцию не Юля поднимала, а сами люди, чего никто не ожидал, даже самые большие оптимисты.

Так что революция 3 просто уже сейчас прогнозируема, а Порошенко так ничего и не понял.

Link to comment
Share on other sites

Дзвінок...
Відчиняю... На порозі дві бабусі... Знайомі обличчя...
Намагаюся згадати, івдентифікувати...
Заговорили... Згадав...
Ближнє коло, група підтримки О.Довгого на останній виборах до Верховної Ради.
Запитують:" Вы как относитесь к Порошенко?".
Відповідаю:"Никак! А вы к Порошенко каким боком? Вы Лэсыка уже бросили?".
Чую категоричне: "Нет! Довгый в Киевраду баллотируется по другому округу - на Вашем будет экономистка с его команды. А за Порошенко мы опрашиваем и агитируем потому, что у него самый высокий рейтинг и надо, чтобы он победил в первом туре"...
"Пожуємо - побачимо!", - сказав я подумки і подумав: "Не такі вже й добрі у Пєті справи, якщо бабушкі Довгого за нього агітують. Та й знак недобрий - Лесик ударівцю Чумаку програв з тріском. Може й Пєті бабушкі "допоможуть?" "... :)))

м. Київ, 5 травня 2014 року, 18 година...

 

(с)

Link to comment
Share on other sites

а чо провал? йийо ж выпустили...  8-)

 

 

зы. одной из самых больших ее ошибок была симуляция болячек.

и шаритэ.

и освещение всего етого в сми в "нужном" ракурсе, учитывая принадлежность сми.

нужно было ето просчитывать.

если бы она пусть даже условно шила валенки, щас бы была зирка и мученица.

а теперь уже пизно. 

народ увидел цирк и выводы сделал, и до 25-го вряд ли его переубедить удастся... 

Юля просто по іншому не може. Це хвороба. Мабуть у цієї хвороби і назва є. Брехня в дрібницях. Брехня "по-крупному" не так дратує, як брехня в дрібницях.

Link to comment
Share on other sites

@эЛКа:

"куле тут маніпулювати то? не дурні сидять."

 

Не манипулирую я,просто удивляюсь:человек говорил одно,а через 2 месяца - прямо противоположное.А она ж Пороха как облупленного знает уже очень давно.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...