Перейти до змісту

А у Шустера севодня...


хозяин

Recommended Posts

угу..у него всегда ..так.

 

 

Это не у него, это у них, как только какая то блядь долезет до табуретки так сразу ей отдельную студию без гостей подавай...

Link to comment
Share on other sites

А коли пан Шустер після соло всіляких глистів у нього в студії зробить вечір питаннь аудиторії до них ?

Щоб народ спитав тих хто з нього п*є кров ? Всіх цих порошенок, гройсманів, тимошенок, бойків та іншої пиздоти ? 

Прямо в студії. І народ запросити прямо з вулиці. Без відбору.

Link to comment
Share on other sites

Гройсман  так  розповідає  про  3200,  ніби  про  32000,  принаймні  і  для  всіх.

Відразу  всі,  хто  мається  по  світах  на  заробітках,  почнуть  вертатися  в  Україну.

Link to comment
Share on other sites

Не Людас, от гроси можно ждать сюрпризов и даже может быть приятных...

 

 

Ти ще не заїбався від них чекати "пріятних сюрпрізов" ? 25 років ? Я вже років 12 не чекаю . Після першого майдану.

Скільки можна найобувати ? 

Та за одні оці 3200 "мінімалки" того гройсмана підвісити треба за яйця. Черговий пиздець гривні, безробіття , зростання цін та ще більші злідні.

Я всі "плюси" перерахував блискучої ідеї цього неосвіченого вінницького бариги ? 

Одна разова юліна 1000 зірвала курс і ціни в країні на хуй.

Країні треба нарешьі почати хоч щось виробляти , а  не друкувати гроші.  А що чекати від цієї авантюри ? Холокосту ? 

Пан Гройсману перекласти ? 

Змінено користувачем Людас
Link to comment
Share on other sites

Згадав Пікуля "нечистая сила" - "красивий толстій мальчик обратил на себя внимание известних педерастов"©

 

Пан Ломброзо крутиться у труні з його теорією фізіогномістики. Я до таких пик як у Гройсмана навіть не підхожу на ринку.

Наібуть на третину як мінімум..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

таки гройсман собирается свою игру играть..со временем...

после второго срока петрушки...пойдёт на президента.

 

 

Ставлю 500 гривень , що навіть першого етапу не буде. Я про другий термін пєтрушкі.

В нього є всі шанси і першого не досидіти. Який Гройсман ? Який пєтрушка ? 

Наколядують і втечуть при перших погромах.

 

Ну що парі ?

Змінено користувачем Людас
Link to comment
Share on other sites

Грося чешет, как по писаному. А шустрик читает домашние заготовки Гроси под видом вопросов. Пидарасы оба

Розумію обоіх B-)

Сайт 31%, студія 55% - субсидії.

...

Сайт 30% - доповідь закінчив.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...