Перейти до змісту

А у Шустера севодня...


хозяин

Recommended Posts

забавно

Гройсман говорить як популіст-демагог, за своїм стилем, але 90% з того, що він каже, за суттю своєю є правдою

Отже, це корисний демагог, напевно, з високим ККД. Напевно тому, що більше точно буде видно місяці через 4, в березні, коли пройдуть перші 2 місяці після підвищення МЗП та перших  реакцій ринків в Україні на це підвищення

Link to comment
Share on other sites

забавно

Гройсман говорить як популіст-демагог, за своїм стилем, але 90% з того, що він каже, за суттю своєю є правдою

Отже, це корисний демагог, напевно, з високим ККД. Напевно тому, що більше точно буде видно місяці через 4, в березні, коли пройдуть перші 2 місяці після підвищення МЗП та перших  реакцій ринків в Україні на це підвищення

Реакція буде , прахфєсор. Швидше ерекція. Все підніметься. Крім економіки.

А з яких вибач хуйов їй підніматись , вчоний ?

Link to comment
Share on other sites

Грося чешет, как по писаному. А шустрик читает домашние заготовки Гроси под видом вопросов. Пидарасы оба

Доповідь ! За антисемітизм ! :)

 

Друже , не переймайся. Один гендляр забашляв іншому за виступ в шинку..

Link to comment
Share on other sites

шо там?хто там?

если интересное будет, свистните

Вже не дивлюсь. Раніше мене надовше вистачало. Одноманітна джинса.

Шоу Шустер + влада.

Пустіть народ в студію.

Link to comment
Share on other sites

Реакція буде , прахфєсор. Швидше ерекція. Все підніметься. Крім економіки.

А з яких вибач хуйов їй підніматись , вчоний ?

я знав, що ти чорнушний дебіл, але не до такого ж ступеню

Змінено користувачем S.Brant
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

як можна не розуміти елементарних речей- українцям, придурку, недоплачують. На ті гроші, що платять, вони не можуть купувати достатньо товару власного виробництва- в тому числі й проміжного призначення, який може приймати участь у складних технологічних ланцюжках. Тому Україна переважно відправляє сировину на експорт. А на виручені гроші купує трохи імпорту, щоб покрити дефіцит товарів власного виробництва

 

Людас, ти таке слово, як "компрадори", хоч раз у своєму житті чув ?.

Link to comment
Share on other sites

До речі, економіка би підіймалась у 2017 році все одне, навіть без цього підвищення. Але структурний характер був би інший. Зараз у 2016 році у нас зростали переважно 5 ВЕД:

1) фарма

2) гумові та платмасові вироби; виробництво іншої неметалевої мінеральної продукції ( простіше кажучи- цемент та бетонні вироби )

3) чорна  металургія

4) вироби з металу, крім машинобудування

5) комп'ютерні послуги

 

В 2017 році почнуть зростати машинобудування, харчова промисловість, хімія, видобувна, - за рахунок зростання внутрішнього ринку

Link to comment
Share on other sites

Тобто якби не підвищення МЗП і тарифів вони б не дуже зростали- була б така ж структура зростання, як і в 2016, але трішки краще- 3% замість 1%  та трохи краще в інших ВЕД, а не лише в названих 5. А тепер, після таких кроків зростання в машиннобудування та харчовій промисловості буде значно веселіше- в харчовій ми скоріше за все вийдемо на рівень виробництва та споживання 2013 року


Тобто ще в 2017 році вийдемо

Link to comment
Share on other sites

Ще будівництво в 2016 зростало. Аж на 13%
Деякою мірою я це врахував, коли писав про зростання виробництва цементу та бетонних виробів, але як ВЕД це окрема галузь. Просто упустив

П.С. Гройсман обіцяв зростання будівництва й в 2017 році. І це ясно- і як капітальні інвестиції, і як будівництво житла- все буде зростати

Link to comment
Share on other sites

 Поживемо побачимо  . По Київській обл  . Ні яких фабрик чи  заводів  не будували  .  Навіть навпаки  -  зупиняли  й  призупиняли  виробництво  .  

 

 Не зрозуміло , й за рахунок чого  в області  буде зріст ?  З якої  тумбочки гроші ?

Link to comment
Share on other sites

 Поживемо побачимо  . По Київській обл  . Ні яких фабрик чи  заводів  не будували  .  Навіть навпаки  -  зупиняли  й  призупиняли  виробництво  .  

 

 Не зрозуміло , й за рахунок чого  в області  буде зріст ?  З якої  тумбочки гроші ?

1) в 2012-2015 роках відбулось падіння промвиробництва в Україні. Отже, для зростання промислового виробництво, строго логічно міркуючи, не потрібно будувати нових заводів- досить відновляти виробництво вже існуючих

2) Хто Ви такий, щоб розказувати з голови, що в Київської області нічого не будували? Господь Бог?

От офіційні дані від укрстату, який, як джерело, значно більш вірогідне, ніж якась херня в моніторі, що пише анонімно на політичному форумі під будь-яким ніком ( і який буде усиратись, доводячи, що все це знає з реального життя... але насправді не є реальним життям, а віртуальною хернею, що я бачу на своєму дисплеї):

http://i12.pixs.ru/storage/4/3/6/Kapitalnnv_2505286_23920436.png

3) скажіть будь-ласка, Ви навмисно всіх заплутуєте, як москалі з Кримом, коли мішають брехню історичну з брехнею правовою? Нащо Ви мішаєте індекси виробництва по Київській області ( які теж за 2016 рік зростали ) з капітальним будівництвом нових заводів і фабрик ( що теж відбувалось- і зростало )? На хера цей парад гебельсіади? Що Ви можете знати- Ви що, експерт з іменем? Ні, якийсь анонім, що намагається зобразити із себе реаліста. Вам тоді у соцмережах потрібно писати, а не на форумах...

http://i12.pixs.ru/storage/4/6/4/ndeksirego_9852504_23920464.png

 

4) тут справа не лише в зростанні- воно й так відбувалось. Тут весь фокус буде у зміні структури зростання, коли випереджувальними темпами буде  зростати внутрішній ринок. Як уже відбулось в Грузії та Вірменії, що в 2004-2008 роках, здавалось, безнадійно відставали від України по ВВП з урахуванням ПКС... Але зараз випереджують Україну в усіх аспектах. А починали теж з підняття зарплат та збільшення внутрішнього попиту. Саме збільшення внутрішнього попиту й буде додатковим драйвером зростання в 2017 році

Link to comment
Share on other sites

як можна не розуміти елементарних речей- українцям, придурку, недоплачують. На ті гроші, що платять, вони не можуть купувати достатньо товару власного виробництва- в тому числі й проміжного призначення, який може приймати участь у складних технологічних ланцюжках. Тому Україна переважно відправляє сировину на експорт. А на виручені гроші купує трохи імпорту, щоб покрити дефіцит товарів власного виробництва

 

 

Узнаю брата Колю бюджетнка-патерналиста  :gigi:  Прикольно будет, когда на 3200 ты купишь через полгода ровно в два раза меньше, чем сейчас за1600

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

 S. Brand  .  Повтопюю ,  нажаль  ніхто  нічого  не будував  .  Проктер енд  Гембл добудував  те що  початок бере з  2013  року  .  Інші  компанії  ВИРОБНИЦТВ    не будуввли тут  і не розширювали  . Навіть  навпаки -  скорочували  .  Є випадки коли логістика ,  яка була орієнтована на Україну  та паРашу  скоротилась  серйозно тут   , і серйозно розширилась  там . 

 

 В Полтаві  Прилуках  чи  Пірятині  не будували  .  Для чого  брати  і  крутити  цифрами  які   мало спільного мають  з  реальністю  ?

Link to comment
Share on other sites

Узнаю брата Колю бюджетнка-патерналиста  :gigi:  Прикольно будет, когда на 3200 ты купишь через полгода ровно в два раза меньше, чем сейчас за1600

а якщо ні? Ти з'їш перед вебкою власного капелюха, щоб викласти відео тут , на форумі?

 

Тільки скінчений дебіл може припускати, що цни піднімуться вдвічі. Та ще й через півроку

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 S. Brand  .  Повтопюю ,  нажаль  ніхто  нічого  не будував  .  Проктер енд  Гембл добудував  те що  початок бере з  2013  року  .  Інші  компанії  ВИРОБНИЦТВ    не будуввли тут  і не розширювали  . Навіть  навпаки -  скорочували  .  Є випадки коли логістика ,  яка була орієнтована на Україну  та паРашу  скоротилась  серйозно тут   , і серйозно розширилась  там . 

 

 В Полтаві  Прилуках  чи  Пірятині  не будували  .  Для чого  брати  і  крутити  цифрами  які   мало спільного мають  з  реальністю  ?

Додаток 2
 
Капітальні інвестиції по містах та районах
 
 
Освоєно (використано) капітальних інвестицій у січні–березні 2016
тис.грн
у % до загального обсягу
на одну особу, грн
Полтавська область
1529029
100,0
1064,7
м.Полтава
272304
17,8
947,2
м.Гадяч
22866
1,5
966,3
м.Комсомольськ
189131
12,4
3440,2
м.Кременчук
236233
15,4
1056,8
м.Лубни
16399
1,1
351,8
м.Миргород
6912
0,5
177,5
райони
 
 
 
Великобагачанський
58784
3,8
2330,8
Гадяцький
9515
0,6
316,6
Глобинський
83052
5,4
1879,5
Гребінківський
29038
1,9
1281,8
Диканський
27382
1,8
1431,4
Зіньківський
34715
2,3
997,5
Карлівський
30875
2,0
904,7
Кобеляцький
23772
1,6
557,0
Козельщинський
4989
0,3
252,6
Котелевський
42030
2,7
2131,6
Кременчуцький
43676
2,9
1083,6
Лохвицький
12721
0,8
292,3
Лубенський
19813
1,3
613,9
Машівський
27137
1,8
1376,0
Миргородський
37410
2,4
1159,1
Новосанжарський
12614
0,8
363,4
Оржицький
23831
1,6
977,4
Пирятинський
14192
0,9
444,7
Полтавський
45969
3,0
681,4
Решетилівський
44446
2,9
1681,1
Семенівський
46047
3,0
1795,4
Хорольський
25258
1,7
726,8
Чорнухинський
2369
0,2
204,7
Чутівський
11283
0,7
486,4
Шишацький
74266
4,9
3631,9

Я теж можу повторити- особисто я Вас не знаю й маю всі підставі не довіряти Вашим абсурдним твердженням.

Є офіційні дані з сайту Кременчуцької міськради: https://www.kremen.gov.ua/index.php/news/main/3657

З них випливає, що будували, купували, загалом вкладали

Що я в Полтаві бачив на власні очі- ремонтували дороги та будували будівлі

От лінк на капітальні інвестиції по Полтавській області за 2015 рік, із сайту Головного управління статистики Полтавської області

http://www.pl.ukrstat.gov.ua/main/all_page/express/2016/files_2016/02/2502/kap/36_p.zip

Знову ж таки- навіть у 2015 році будували

Link to comment
Share on other sites

а якщо ні? Ти з'їш перед вебкою власного капелюха, щоб викласти відео тут , на форумі?

 

Тільки скінчений дебіл може припускати, що цни піднімуться вдвічі. Та ще й через півроку

 

Гроші де Грося візьме? У тумбочці? Йобані шарікови планують їх витягти з кишені приватного бізнесу, але тут їх чекає багато сюрпризів. Де Грося буде брати гроші для виплат підвищених зарплат бюджетникам вже з першого січня, га, прохвесор? "Тільки скінчений дебіл" © , патерналіст-бюджетник, може вважати, що друкуючи і роздаючи нічим не забезпечені кошти, держава може зробити ривок у розвитку виробництва і внутрішнього ринку. Велкам у дев'яності, прохвесор, "опять скріпіт потертое седло потєртая кравчучка, и вєтєр бєрєдит билиє рани"  :gigi:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Що я в Полтаві бачив на власні очі- ремонтували дороги та будували будівлі

 

-----

 

Так  ,  приватні  компанії  будують  .  Будівлі  .  Приватні ж  компанії  роблять  ЯМКОВИЙ    ремонт доріг  .  

 

 Хай  буде ріст  .  Бо якщо в 2015  році був  ріст  ...  то не знаю в 2017  буде супер  ріст  .

 

 І то боляче  .  Бо  мій гаманець  відчуває  ріст лише цін  .  ВИКЛЮЧНО  .  

Link to comment
Share on other sites

Ще будівництво в 2016 зростало. Аж на 13%

Деякою мірою я це врахував, коли писав про зростання виробництва цементу та бетонних виробів, але як ВЕД це окрема галузь. Просто упустив

П.С. Гройсман обіцяв зростання будівництва й в 2017 році. І це ясно- і як капітальні інвестиції, і як будівництво житла- все буде зростати

Чудово.

Тільки МВФ в переліку країн по душовому ВВП прогнозує нам падіння в цьому році проти минулого з $2004 до $1854. 

Ну припустимо, що навіть без інвестицій наступного року щось справді почне відновлюватися з прогнозованими урядом темпами. Запитання - коли при темпах зростання 2-3 відсотки ми наздоженемо Естонію, від якої відстаємо по ВВП на душу в 10(десять!) разів, якщо вона сяде і буде чекати?

 

Відповідь тут:

 

сьогоднішнього рівня душового ВВП Естонії при 2,5% зростання щороку ми б досягли у 2110 р.

А щоб досягти рівня Естонії за 10 років, треба мати зростання душового ВВП на 26% щороку

 

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Гроші де Грося візьме? У тумбочці? Йобані шарікови планують їх витягти з кишені приватного бізнесу, але тут їх чекає багато сюрпризів. Де Грося буде брати гроші для виплат підвищених зарплат бюджетникам вже з першого січня, га, прохвесор? "Тільки скінчений дебіл" © , патерналіст-бюджетник, може вважати, що друкуючи і роздаючи нічим не забезпечені кошти, держава може зробити ривок у розвитку виробництва і внутрішнього ринку. Велкам у дев'яності, прохвесор, "опять скріпіт потертое седло потєртая кравчучка, и вєтєр бєрєдит билиє рани"  :gigi:

Песець

Ти глухий, дурний чи те й інше? Хто казав про друк? Гройсман? Ні, він навпаки заявив, що жодної банкноти не надрукує ( звісно, перебільшує, грошова маса зростати буде,- але не так, як бездиш ти- а ти бездише набагато більше, ніж Гройсман )

Гроші, дебіле, з'являться ( і я про це тут уже багато разів писав- ти сліпий чи дурний чи й те й інше? ) як мінімум з 3 джерел:

1) під час кризи бізнес затихарив як мінімум 25 % від середньої реальної заробітньої плати - по-хорошому, нехай повертають із відсотками. Докази? В двох областях - Вінницькій і Житомирській ,- в 2014-2015 роках НЕ БУЛО ПАДІННЯ ПРОМВИРОБНИТЦВА! ТАМ БУВ ЛИШЕ ПРИРІСТ ФІЗИЧНИХ ОБСЯГІВ ВИРОБНИЦТВА! А середні реальні зарплати все одне впали так же, як і у всій Україні- на 20-25%!!! Тобто люди стали виробляти більше, а одержувати на 25% менше! Така от оптимізація по бізнесу в Україні. Але хер з цими відсотками- але запам'ятаємо, що по такій срані, як так званий "киевлянин" з ФУПу та ти- тюрма плаче

2) зменшення податків для бізнесу та зменшення податків до центрального бюджету залишили гроші на місцях- у підприємствах ( фірмах ) і регіонах. Можна було підняти зарплати, але цього не відбулось. Отже, кошти для підняття зарплат є, але зробити це можна лише через силу- бо це вже не бізнес, а кримінальна кругова порука

 

3) і така ж херня була й до 2013 року вклчно- починаючи від Крава, який у 1991 році повів Україну компрадорським шляхом. Отже, недоплачували завжди- тепер мусять , якщо по-хорошому, переплатити

Якщо кожне джерело рахувати за 25% ( грубо ), то вийде, що середні зарплати мусили піднятись на 75%... Але оскільки пропорційності ніхто не вимагає- це було б абсурдно,- то МЗП можна було підняти й на 100... Раз українська економіка якось витримувала те, що українцям хронічно недоплачували, то нехай тепер витримає й початкову переплату- далі все прийде до норми

 

В решті решт, як я вже писав, Вірменія та Грузія саме так свого часу несподівано обігнали Україну- збільшили середні зарплати, зріс внутрішній попит, почав розвиватись  бізнес, пов'язаний з переробною промисловістю, а не лише з експортом сировини та імпортом готових товарів

Змінено користувачем S.Brant
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Що я в Полтаві бачив на власні очі- ремонтували дороги та будували будівлі

 

-----

 

Так  ,  приватні  компанії  будують  .  Будівлі  .  Приватні ж  компанії  роблять  ЯМКОВИЙ    ремонт доріг  .  

 

 Хай  буде ріст  .  Бо якщо в 2015  році був  ріст  ...  то не знаю в 2017  буде супер  ріст  .

 

 І то боляче  .  Бо  мій гаманець  відчуває  ріст лише цін  .  ВИКЛЮЧНО  .  

В 2015 році по Україні було падіння, а не зростання. Одне з найбільших у світі та й у самій Україні в цьому столітті.

Мова йшла про зростання 2016 року. Яке не могло компенсувати падіння 2015 року. А от зростання 2017 року може. Якщо піднімуть ПЗП. Бо й падіння 2015 року було б не таким болючим, якби бізнес платив нормальні зарплати, а не "мінімізував витрати" на свій розсуд, для чого було потрібно хоч якісь ознаки інтелектуального життя у черепній коробці. А вони виявились відсутніми

Link to comment
Share on other sites

Чудово.

Тільки МВФ в переліку країн по душовому ВВП прогнозує нам падіння в цьому році проти минулого з $2004 до $1854. 

Ну припустимо, що навіть без інвестицій наступного року щось справді почне відновлюватися з прогнозованими урядом темпами. Запитання - коли при темпах зростання 2-3 відсотки ми наздоженемо Естонію, від якої відстаємо по ВВП на душу в 10(десять!) разів, якщо вона сяде і буде чекати?

 

Відповідь тут:

 

сьогоднішнього рівня душового ВВП Естонії при 2,5% зростання щороку ми б досягли у 2110 р.

А щоб досягти рівня Естонії за 10 років, треба мати зростання душового ВВП на 26% щороку

 

Чому ви всі такі дурні?

Скільки років пройшло, а ви досі не вдупляєтесь у різницю між номінальним та реальним ВВП...

 

Я вже багато разів про це писав, і детально описував кожну помилку- але кількість психічно хворих на форумах не зменшується

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

До речі, щодо прогнозів номінального ВВП... від МВФ чи ще від когось... не має значення

Значення має прогноз на реальний ВВП ( це 1-1.5 % приросту в 2016 році та 3% у 2017 роках, - як від експертів, так і від таких контор, як МВФ... а також прогноз інфляції та курсу валют- для прогнозної оцінки номінального ВВП, причому останній в сенсі зростання особливого значення не має- бо фізично є фікцією, що залежить від курсової різниці, яку можна обвалити за день-чи два... - але кільскість чушок від цього не зміниться )

 

Так от, номінальний ВВП при піднятті МЗП та деякої інфляції цін виробників, якої не уникнути разом із підвищенням зарплат- тільки ЗБІЛЬШИТЬСЯ від цього кроку... за умов такого ж приросту реального ВВП в 3%... Тобто з 90 млрд бакс у 2015 році Україна стрибне десь у 150 млрд бакс в 2017 році... номінального, звісно

 

В 2016 році , з урахуванням прогнозу інфляції за рік у 8-9% та девальвації гривні за 2016 рік у ... 1-3% вийде десь ... 95 мільярдів бакс, тобто може аж на 5% збільшитись... Що там МВФ нарахував, я не знаю, але девальвації в 2016 році майже не було, а інфляція цін була- отже, номінал у баксах мусив зрости більше, ніж реал у чушках

Змінено користувачем S.Brant
Link to comment
Share on other sites

Чому ви всі такі дурні?

Скільки років пройшло, а ви досі не вдупляєтесь у різницю між номінальним та реальним ВВП...

 

Я вже багато разів про це писав, і детально описував кожну помилку- але кількість психічно хворих на форумах не зменшується

Ух ти ж, як компетентно і витончено! :gigi: МВФ дурний, а в нас усе добре?

То розрахуй мені сам, коли ми наздоженемо Естонію хоч у чушках, хоч у баксах, плиз, якщо при 2,5% зростання log1.02510 не працює. Тільки без індексу біг-мака, оскільки я хочу купляти не лише вітчизняну локшину, а й побутову техніку виробництва країн ЄС, наприклад.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

@Euro,

 

не дійшло з першого разу? Ви звідки 10 кратну різницю взяли- з реальних ВВП, з ВВП з урахуванням ПКС, з ВНД по методу Атласу ?
НІ

Ви взяли її з порівняння НОМІНАЛЬНИХ ВВП. А приріст дивитесь по РЕАЛЬНОМУ. Так зрозуміліший весь Ваш дебілізм? Ви у своїй формулі множите коней на корів

Змінено користувачем S.Brant
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Песець

Ти глухий, дурний чи те й інше? Хто казав про друк? Гройсман? Ні, він навпаки заявив, що жодної банкноти не надрукує ( звісно, перебільшує, грошова маса зростати буде,- але не так, як бездиш ти- а ти бездише набагато більше, ніж Гройсман )

Гроші, дебіле, з'являться ( і я про це тут уже багато разів писав- ти сліпий чи дурний чи й те й інше? ) як мінімум з 3 джерел:

1) під час кризи бізнес затихарив як мінімум 25 % від середньої реальної заробітньої плати - по-хорошому, нехай повертають із відсотками. Докази? В двох областях - Вінницькій і Житомирській ,- в 2014-2015 роках НЕ БУЛО ПАДІННЯ ПРОМВИРОБНИТЦВА! ТАМ БУВ ЛИШЕ ПРИРІСТ ФІЗИЧНИХ ОБСЯГІВ ВИРОБНИЦТВА! А середні реальні зарплати все одне впали так же, як і у всій Україні- на 20-25%!!! Тобто люди стали виробляти більше, а одержувати на 25% менше! Така от оптимізація по бізнесу в Україні. Але хер з цими відсотками- але запам'ятаємо, що по такій срані, як так званий "киевлянин" з ФУПу та ти- тюрма плаче

2) зменшення податків для бізнесу та зменшення податків до центрального бюджету залишили гроші на місцях- у підприємствах ( фірмах ) і регіонах. Можна було підняти зарплати, але цього не відбулось. Отже, кошти для підняття зарплат є, але зробити це можна лише через силу- бо це вже не бізнес, а кримінальна кругова порука

 

3) і така ж херня була й до 2013 року вклчно- починаючи від Крава, який у 1991 році повів Україну компрадорським шляхом. Отже, недоплачували завжди- тепер мусять , якщо по-хорошому, переплатити

Якщо кожне джерело рахувати за 25% ( грубо ), то вийде, що середні зарплати мусили піднятись на 75%... Але оскільки пропорційності ніхто не вимагає- це було б абсурдно,- то МЗП можна було підняти й на 100... Раз українська економіка якось витримувала те, що українцям хронічно недоплачували, то нехай тепер витримає й початкову переплату- далі все прийде до норми

 

В решті решт, як я вже писав, Вірменія та Грузія саме так свого часу несподівано обігнали Україну- збільшили середні зарплати, зріс внутрішній попит, почав розвиватись  бізнес, пов'язаний з переробною промисловістю, а не лише з експортом сировини та імпортом готових товарів

 

О-о-о, ну якщо сам Гройсман сказав, тоді ой!  :D  Прохвесоре, а чому при невпинному зростанні виробництва, за твоїми словами, бюджет хронічно недовиконується на круглу суму, га? 

Link to comment
Share on other sites

@Euro,

 

не дійшло з першого разу? Ви звідки 10 кратну різницю взяли- з реальних ВВП, з ВВП з урахуванням ПКС, з ВНД по методу Атласу ?

НІ

Ви взяли її з порівняння НОМІНАЛЬНИХ ВВП. А приріст дивитесь по РЕАЛЬНОМУ. Так зрозуміліший весь Ваш дебілізм? Ви у своїй формулі множите коней на корів

Я не множу корів, а беру постійні ціни, за яких номінальний і реальний ВВП однакові.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...