Перейти до змісту

А у Шустера севодня...


хозяин

Recommended Posts

У мене є цікава табличка для прохвесора. За якою на 4 листопада 2016 року бюджет ВЖЕ недовиконано на суму близько 87 ярдів гривень. До Нового року мабуть буде вже за 100, як і зазначив свого часу Пинзеник, після його прийняття.

 

Інформація про виконання Державного бюджету України за доходами, надходження до місцевих бюджетів а ЄСВ станом на  04.11.2016

 

 Розпис на січень-листопад 2016 року  556 646,3 

 

Факт за січень-листопад 2016 року 469 454,4

 

http://www.treasury.gov.ua/main/file/link/340637/file/04.11.2016.xls

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

О-о-о, ну якщо сам Гройсман сказав, тоді ой!  :D  Прохвесоре, а чому при невпинному зростанні виробництва, за твоїми словами, бюджет хронічно недовиконується на круглу суму, га? 

Одне з іншим не пов'язано, якщо мова йде про наявність дефіциту

До речі, а де невпинне зростання? В 2014-2015 році було падіння ВВП, в 2012-2015 роках ( 4 роки підряд ) падіння промвиробництва. 2016 рік ще не закінчився, щоб казати про розмір його зростання, але в будь-якому разі воно буде набагато меншим, ніж падіння в минулому році. Причому в І кварталі 2016 року й явно вираженого зростання ВВП не було- це залежало від корекції . Явно виражений приріст ( аж в1% ) відбувся лише в ІІ  кварталі, за ІІІ же квартал ВВП не опублікований.

 

П.С. В тому, що так усе херово, винні багато хто- починаючи від Кравчука, який взяв за основу компрадорську модель, - а інші вже не могли з неї злізти. А от зараз відбувається спроба зіскочити з цієї херні. Так ви навіть з підвищення МЗП як цілком необхідного кроку в цьому напрямку примудряєтесь зробити "зраду". Бо ви й є зрадники. Ви за 20 мідяків продали все- і батьківщину, і людство, і себе

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я не множу корів, а беру постійні ціни, за яких номінальний і реальний ВВП однакові.

В табличці наведені номінальний ВВП за 2014 рік у цінах 2014 року, номінальний ВВП за 2015 рік у цінах 2015 року та прогноз на НОМІНАЛЬНИЙ ВВП за 2016 рік у цінах 2016 року. З Естонією Ви який порівнюєте, в яких цінах?

 

Відмазка, що Ви берете постійні ціни, за яких ном. і реал. ВВП однакові, не проходить- бо якщо Ви берете за постійні ціни  2014 року, то Ви для 2015 року одержали б не номінальний ВВП 2015 року, а реальний ВВП 2015 року в цінах 2014 року. Що в таблиці не мало місця. Тим більше для 2016 року

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Тобто в цінах 2014 року збігається номінальний та реальний ВВП лише для 2014 року, а не 2015 чи 2016 року. Так же як і в цінах 2015 року, якщо взяти їх за постійні, будуть збігатись номінальний і реальний ВВП лише для 2015 року, а не для 2016 чи 2014 року

Link to comment
Share on other sites

Одне з іншим не пов'язано, якщо мова йде про наявність дефіциту

До речі, а де невпинне зростання? В 2014-2015 році було падіння ВВП, в 2012-2015 роках ( 4 роки підряд ) падіння промвиробництва. 2016 рік ще не закінчився, щоб казати про розмір його зростання, але в будь-якому разі воно буде набагато меншим, ніж падіння в минулому році. Причому в І кварталі 2016 року й явно вираженого зростання ВВП не було- це залежало від корекції . Явно виражений приріст ( аж в1% ) відбувся лише в ІІ  кварталі, за ІІІ же квартал ВВП не опублікований.

 

П.С. В тому, що так усе херово, винні багато хто- починаючи від Кравчука, який взяв за основу компрадорську модель, - а інші вже не могли з неї злізти. А от зараз відбувається спроба зіскочити з цієї херні. Так ви навіть з підвищення МЗП як цілком необхідного кроку в цьому напрямку примудряєтесь зробити "зраду". Бо ви й є зрадники. Ви за 20 мідяків продали все- і батьківщину, і людство, і себе

 

Я веду мову про ніби-то зростання виробництва у 2016-му, яке ти тут розписав яскарвими барвами вище. Все це дуже цікаво, але ти так і не відповів на питання, звідки візьмуться кошти на підвищення з/п бюджетникам вже на початку року, якщо бюджет попереднього року буде з дефіцитом у 100 ярдів гривень? А ВВП на хліб не намажеш, та ще й намальований нашим  Держстатом.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

У мене є цікава табличка для прохвесора. За якою на 4 листопада 2016 року бюджет ВЖЕ недовиконано на суму близько 87 ярдів гривень. До Нового року мабуть буде вже за 100, як і зазначив свого часу Пинзеник, після його прийняття.

 

Інформація про виконання Державного бюджету України за доходами, надходження до місцевих бюджетів а ЄСВ станом на  04.11.2016

 

 Розпис на січень-листопад 2016 року  556 646,3 

 

Факт за січень-листопад 2016 року 469 454,4

 

http://www.treasury.gov.ua/main/file/link/340637/file/04.11.2016.xls

 

 

і що з того? По-перше, це питання не до мене, а до Насірова та голови податкової

По-друге, в порівнянні з минулим роком є відчутний приріст

По-третє, звідки Ви знаєте, може, вони ударно будуть фіскалити грудень, щоб виконати під 100

Link to comment
Share on other sites

Я веду мову про ніби-то зростання виробництва у 2016-му, яке ти тут розписав яскарвими барвами вище. Все це дуже цікаво, але ти так і не відповів на питання, звідки візьмуться кошти на підвищення з/п бюджетникам вже на початку року, якщо бюджет попереднього року буде з дефіцитом у 100 ярдів гривень? А ВВП на хліб не намажеш, та ще й намальований нашим  Держстатом.

то я незрозуміло пояснив? За законом мінімальні зарплати збільшаться, не лише в бюджетників, але й в бізнесі,- а з більших зарплат будуть і більші податки до бюджету. Навіть якщо й будуть на початку року якісь заборгованості- потім на протязі року розсмокчеться

 

Вам то , юлькам, зрадофілам та підмоскальникам яке діло до цих очевидно технічних складностей ?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Згідно ж твоєї таблички раніше цей дефіцит був ще більший. Але друкарський верстат же в січні 2016 року не включали, хоч у 2015 році збирання податків та стягування мита було ще гірше, ніж зараз

 

Отже, або вся справа в грудні й ти просто маніпулюєш даними ( бо по результатам року такого дефіциту немає),- або це не так критично

Link to comment
Share on other sites

В 2015 році по Україні було падіння, а не зростання. Одне з найбільших у світі та й у самій Україні в цьому столітті.

Мова йшла про зростання 2016 року. Яке не могло компенсувати падіння 2015 року. А от зростання 2017 року може. Якщо піднімуть ПЗП. Бо й падіння 2015 року було б не таким болючим, якби бізнес платив нормальні зарплати, а не "мінімізував витрати" на свій розсуд, для чого було потрібно хоч якісь ознаки інтелектуального життя у черепній коробці. А вони виявились відсутніми

 Переконаєте  будь  кого  ))) .  Зможете дати  просту відповідь  . Я особисто  відчую   зріст 2017  року  ? 

Link to comment
Share on other sites

Згідно ж твоєї таблички раніше цей дефіцит був ще більший. Але друкарський верстат же в січні 2016 року не включали, хоч у 2015 році збирання податків та стягування мита було ще гірше, ніж зараз

 

Отже, або вся справа в грудні й ти просто маніпулюєш даними ( бо по результатам року такого дефіциту немає),- або це не так критично

 

В січні 2016 мінімалку в 2 рази не підвищували

 

 

то я незрозуміло пояснив? За законом мінімальні зарплати збільшаться, не лише в бюджетників, але й в бізнесі,- а з більших зарплат будуть і більші податки до бюджету. Навіть якщо й будуть на початку року якісь заборгованості- потім на протязі року розсмокчеться

 

Вам то , юлькам, зрадофілам та підмоскальникам яке діло до цих очевидно технічних складностей ?

 

Ага потяг стій, раз-два.   А дурень думкою багатіє. Світлого майбутнього залишилось чекати недовго, пару місяців. Не пропадай  :gigi:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 Переконаєте  будь  кого  ))) .  Зможете дати  просту відповідь  . Я особисто  відчую   зріст 2017  року  ? 

Ги

А я? Як щодо мене?

Нам ректор сказав, що той спецфонд, з якого викладачам доплата була, тепер, напевно, піде на оплату комунальних послуг, вартість яких зросла. І регулярно лає нас за те, що в цьому році набір абітурієнтів був меншим. Тобто набір є меншим ( отже, можна припустити, що й контрактників стало менше), а витрати ( на комунальні послуги ) зросли... Відчуваєте, до чого я хилю? Що в нас або буде зменшення середньої зарплати ( яка була відчутно більше за мінімальну, а тепер може стати порівняною з нею ), або цього літа буде скорочення

 

Але ж я писав не про себе. А про країну

Ми ж оцінюємо ефективність уряду щодо всієї країни?

То де тут оптимізм, душечко том_кет? ( це я не Вам, тут дехто мене оптимістом назвав, що аж фонтанує шоколадом... ну реально з людьми щось стало... )

Змінено користувачем S.Brant
Link to comment
Share on other sites

В січні 2016 мінімалку в 2 рази не підвищували

 

 

 

Ага потяг стій, раз-два.   А дурень думкою багатіє. Світлого майбутнього залишилось чекати недовго, пару місяців. Не пропадай  :gigi:

до чого тут мінімалка? Податки минулого року збирали краще чи гірше? Ви наводите як довід на користь краху, що за 10 місяців цього року податків зібрали та мита стягнули менше запланованого- але ж у минулому році зібрали ще менше, ніж заплановано?

І навіщо вмикати друкарський верстат ( хоч  я вважаю, що трохи можна- але Гройсман сказав, що не буде- принаймні, перший час він дійсно може його притримати ), коли можна включити механізм зростання боргу по зарплаті? Коли наш уряд вагався у його застосуванні, якщо грошей не буде вистачати?

 

Між іншим, зараз в маркетах стало відчутно більше покупців- люди таряться, страхуючись від інфляції та девальвації. Ціни могли б підскочити вже зараз. Але вони чомусь стоять, можливо не знають, що ви, зрадофіли, від цього оргазмуєте

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

В січні 2016 мінімалку в 2 рази не підвищували

 

 

 

Ага потяг стій, раз-два.   А дурень думкою багатіє. Світлого майбутнього залишилось чекати недовго, пару місяців. Не пропадай  :gigi:

на відміну від Ваших, мої прогнози мають звичку збуватись

Якщо я в кінці 2014 року- початку 2015 року зробив прогноз, що лише в 2019-2020 роках стане видно, як буде розпадатись РФ та коли- може в 2025, а може й в 2030, чи вже на другий рік, у 2020-2021-му, але сам факт, що вона буде розпадатись, широкому загалу буде очевидний- так дійсність іде саме в цьому напрямку, а не розпаду в 2015-му, 2016 та 2017 роках, на що неодноразово давались прогнози ( інша крайність- що ніколи, але це подібно прогнозам 2014-го, що санкцій ніколи не буде, а нафта ніколи не впаде менше 100 )

 

Так що я то якраз нікуди не пропаду

А як щодо Вашого капелюха? У мене був друг, москаль, він весь час робив прогнози, що Україні буде капець через півроку. З 2012-2013 років робив. В цьому році вже припинив. Після того, як збувся мій черговий прогноз- на зростання ВВП у 2016-му році

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ми ж оцінюємо ефективність уряду щодо всієї країни?

 ---

 

 Не хочу Вас  ображати  .   Але уряд  буду  .  За ефективність  ,  курва  .

Іронія долі полягає в тому, що уряди Яценюка та Гройсмана набагато ефективніше за минулі

Гройсман, звісно, демагог. Як і Тимошенко чи Саакашвілі.

Але він є корисним демагогом, Тимошенко є шкідливим демагогом, а Саакашвілі просто балаболом-пустобрехом, від якого ні користі, ні шкоди

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

до чого тут мінімалка? Податки минулого року збирали краще чи гірше? Ви наводите як довід на користь краху, що за 10 місяців цього року податків зібрали та мита стягнули менше запланованого- але ж у минулому році зібрали ще менше, ніж заплановано?

І навіщо вмикати друкарський верстат ( хоч  я вважаю, що трохи можна- але Гройсман сказав, що не буде- принаймні, перший час він дійсно може його притримати ), коли можна включити механізм зростання боргу по зарплаті? Коли наш уряд вагався у його застосуванні, якщо грошей не буде вистачати?

 

Між іншим, зараз в маркетах стало відчутно більше покупців- люди таряться, страхуючись від інфляції та девальвації. Ціни могли б підскочити вже зараз. Але вони чомусь стоять, можливо не знають, що ви, зрадофіли, від цього оргазмуєте

 

Мінімалка до того, що якщо не вмикати друкарський верстат, а бюджет зводити з дефіцитом у сотню ярдів, то якісь статті витрат будуть просто недофінансовані на суму у 100 ярдів. Або профінансуються за рахунок запозичень, що теж не є гут. Щожо зростання боргів по зарплаті, то як будуть борги, то не буде податків, на які  пан прохвесор покладає свої надії. Бо той же ЄСВ і ПДФО платиться по факту  виплати з/п.  :D

Link to comment
Share on other sites

Мінімалка до того, що якщо не вмикати друкарський верстат, а бюджет зводити з дефіцитом у сотню ярдів, то якісь статті витрат будуть просто недофінансовані на суму у 100 ярдів. Або профінансуються за рахунок запозичень, що теж не є гут. Щожо зростання боргів по зарплаті, то як будуть борги, то не буде податків, на які  пан прохвесор покладає свої надії. Бо той же ЄСВ і ПДФО платиться по факту  виплати з/п.  :D

почну з кінця:

1) Борги, очевидно, будуть не у всіх. Декому виплатять та стягнуть податки

2) які 100 ярдів? Ще й листопад не закінчився, а Ви вже постите про невиконання плану на листопад- там недобросовісніть інтерпретації даних. А є ж ще й грудень

Link to comment
Share on other sites

Крім того, повторяю- до чого тут підвищення МЗП, якщо з таких даних видно, що в 2015 року начебто невиконання бюджету було ще більшим ( в цьому році перевищення минулорічних показників сягало 30% згідно Вашої таблички... тобто складало 130% )... Отже, якщо надходжень у цьому році буде на 30% більше, ніж у минулому- можна підвищити тій частині бюджетників, ЗП яких були менше 3200... У нас найбільше бюджетників в освіті та охороні здоров'я. Найгірша ситуація була в охороні здоров'я- отже, більша частина грошей піде туди. То де тут ірреальність ?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Крім того, повторяю- до чого тут підвищення МЗП, якщо з таких даних видно, що в 2015 року начебто невиконання бюджету було ще більшим ( в цьому році перевищення минулорічних показників сягало 30% згідно Вашої таблички... тобто складало 130% )... Отже, якщо надходжень у цьому році буде на 30% більше, ніж у минулому- можна підвищити тій частині бюджетників, ЗП яких були менше 3200... У нас найбільше бюджетників в освіті та охороні здоров'я. Найгірша ситуація була в охороні здоров'я- отже, більша частина грошей піде туди. То де тут ірреальність ?

 

Потрібно дивитися не тільки по надходженнях, а і по видатках. 

 

почну з кінця:

1) Борги, очевидно, будуть не у всіх. Декому виплатять та стягнуть податки

2) які 100 ярдів? Ще й листопад не закінчився, а Ви вже постите про невиконання плану на листопад- там недобросовісніть інтерпретації даних. А є ж ще й грудень

 

Це все гадання на кавовій гущі. Раптом виплатять, раптом бюджет, що хронічно не виконувався майже рік, за два останніх місяці покаже рекорд по надходженням. А, ще одна приемна для прохвесора новина, при зростаючих боргах по з/п, можна забути про розвиток внутрішнього споживчого ринку, також. Ну, і далі по ланцюжку, до пиздеця зовсім близько. 

Link to comment
Share on other sites

Потрібно дивитися не тільки по надходженнях, а і по видатках. 

 

 

Це все гадання на кавовій гущі. Раптом виплатять, раптом бюджет, що хронічно не виконувався майже рік, за два останніх місяці покаже рекорд по надходженням. А, ще одна приемна для прохвесора новина, при зростаючих боргах по з/п, можна забути про розвиток внутрішнього споживчого ринку, також. Ну, і далі по ланцюжку, до пиздеця зовсім близько. 

"Стідить лжеца, шутить над дураком

И спорить с женщиной- все то же

Что черпать воду решетом

От сих троих избавь нас, Боже" (с)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

В табличці наведені номінальний ВВП за 2014 рік у цінах 2014 року, номінальний ВВП за 2015 рік у цінах 2015 року та прогноз на НОМІНАЛЬНИЙ ВВП за 2016 рік у цінах 2016 року. З Естонією Ви який порівнюєте, в яких цінах?

 

Відмазка, що Ви берете постійні ціни, за яких ном. і реал. ВВП однакові, не проходить- бо якщо Ви берете за постійні ціни  2014 року, то Ви для 2015 року одержали б не номінальний ВВП 2015 року, а реальний ВВП 2015 року в цінах 2014 року. Що в таблиці не мало місця. Тим більше для 2016 року

Я порівнюю ВВП двох країн в поточному році. Ніякої відмазки. Для орієнтовного розрахунку достатньо взяти розмір і співвідношення прогнозних ВВП для прикладу Естонії та України 18179 / 1854 = 9,805 за 2016 рік і в його цінах. Задати ймовірний відсоток зростання ВВП України на рік в тих же незмінних цінах і отримати кількість років для виходу на співвідношення 1 / 1 замість 9,805 / 1. 

  • за 2,5% зростання log1,0259.805 = 92,45 роки + 2016 р. = 2108 рік. 
  • за 25% зростання log1,259.805 = 10,23 роки + 2016 р. = 2026 рік. 

Інакше взагалі неможливо спланувати необхідний відсоток зростання для досягнення заданого ВВП на визначену дату.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

а в каких отраслях у нас долги по зарплате?

 

Выше наш прохвэссор предлагает бороться с дефицитом средств на хотелки Гроси увеличением долгов по з/п для бюджетников на начальном этапе "рэхвормы"

 

http://uapolitics.com/topic/25006-a-u-shustera-sevodnia/?p=851889

Link to comment
Share on other sites

"Стідить лжеца, шутить над дураком

И спорить с женщиной- все то же

Что черпать воду решетом

От сих троих избавь нас, Боже" (с)

 

Прохвесор і домашню бухгалтерію так само веде, як пропонує вести державну? Кредитів вже дохуя набрав?  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Іронія долі полягає в тому, що уряди Яценюка та Гройсмана набагато ефективніше за минулі

Гройсман, звісно, демагог. Як і Тимошенко чи Саакашвілі.

Але він є корисним демагогом, Тимошенко є шкідливим демагогом, а Саакашвілі просто балаболом-пустобрехом, від якого ні користі, ні шкоди

 А Путін з яких ?  

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...