Перейти до змісту

Не можу спати...


Jarptizza

Recommended Posts

Мила Жарптиця!

Мої щирі співчуття Вам...

це так жахливо...

тримайтесь з усіх сил...

Царство Небесне Вашій матусі.

:(

Змінено користувачем honey flower
Link to comment
Share on other sites

Дякую всім. Приїхала, поховали. Буду відходити. Залишилося одне - щоб той покидьок більше нікого не вбив. Історія проста - син стоматологів. Мама інтилігентна жінка, колишній чоловік і двоє синів - навіть не знаю як назвати. Той, що збив, старший - був п"яний в сраку, але у місті (маленьке містечко) кажуть, що тверезим він за кермо і не сідав. "Добра" мама усе життя поклала на відмазування. Всі кошти і т.п. Маємо результат. В міліції кажуть, що шансів не сісти у нього немає (знайомі розмовляли зі слідчим). Сьогодні, як вже їхали назад дізналися начебто у нього є довідка, що він психічно хворий. На жаль більше розібратися не змогла - їздила удвох із малим 3 роки і зовсім не той стан був. Але є твердий намір довести все до кінця. Так що, якщо дозволите, іноді буду розповідати, може хто що підкаже. Мабуть, більше написати сьогодні нічого не зможу, .але ще раз всім дякую.

Link to comment
Share on other sites

Жарприца, ты говори с нами... мы готовы тебя поддержать....Я понимаю твое желание  справедливой мести.... и справедливости...успокойся...сейчас это не главное...Держись и мужайся.... месть будет потом и она должна быть продуманной и холодной.... не думай сейчас о мести.... Форум с тобой.. держись

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Тримайся, мило жіночко!

Розповідай, якщо матимеш бажання...

може знайдуться дописувачі, які зможуть тебе детальніше проконсультувати при потребі.

Бажаю знайти тобі душевний спокій і тоді стане легше.

Link to comment
Share on other sites

Співчуваю. Розумію, як Вам важко, бо сам пережив смерті близьких і найрідніших мені людей.

Одну з них - зовсім нещодавно. 

 

Хочу Вам сказати, якщо цікава моя думка.

 

Все, що сталося - жахливо. Не вкладається в голові, не сприймається розумом. Але це потрібно пережити.

Це вже сталося. І назад нічого не відробиш, рідну людину не повернеш. 

 

В ці дні я хотів би порадити не зациклюватися на думках про покарання винуватця трагедії. Нехай не залишиться він непокараним. І від людей, і від  закону і від Бога.

 

   Подумайте про упокій душі померлої. Помоліться за справедливий божий суд душі, за її царство небесне.  А ще подумайте, як трішки заспокоїтесь (хоч і важко це, скажу я вам), про себе. Про те, як вам жити далі після цієї трагедії. Як далі жити в цьому світі. Щоб жити. Для себе. Для рідних. Для друзів. Для завершення своїх земних справ, що начертані вам долею.

 

Оживайте і живіть. А того винуватця покарання знайде. Якщо треба буде для цього прикласти якісь зусилля - ви їх прикладете. Потім.

 

А поки що - спробуйте заспокоїтись, наскільки це можливо.

 

Тримайтесь. Ми з вами. 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Дякую всім за теплі слова. Буду сильною, бо мені нічого іншого просто не залишається. Є онук, якого вона дуже любила і ми тепер просто зобов"язані жити так, щоб їй там було легко. Залишилася моя бабуся (її мама, 91 рік), старша мамина сестра і навіть не знаю, кому з нас гірше. А щодо помсти - то не маю її на меті. Бо знаю, що це нам її не поверне. Але як показує практика, якщо зараз не займатися справою, потім можуть вилізти нюанси. Тож доводиться думати і про це. 

Змінено користувачем Jarptizza
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


Сьогодні, як вже їхали назад дізналися начебто у нього є довідка, що він психічно хворий

 

С такими справками права не дают.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Фух, лізе з мене... Знаєте, є бажання плюнути на все. І нехай той алкаш їздить далі і збиває їхніх дітей, матерів, рідних друзів. Розумієте - за весь час, що пройшов - жодна людина з мого міста мене не підтримала. Максимум - тактичне мовчання у відповідь. Решта - бери гроші, ти одна з дитиною, маму не повернути і таке інше. Навіть адвокат намагався свою думку висловити, про слідчого взагалі мовчу. Родичі на голові сидять, мовляв, тобі повинен бути зиск. У мене вже складається враження що я божевільна. І бажання, щоб людина понесла законне покарання за свої дії, людина, у якої права були забрані за п"янку і він їздив по довідці, людина, у якої 3,2 промілле в крові було по експертизі...  А я повинна взяти якісь гроші. Зі мною щось не так? (тут повинен бути смайлик, що б"ється головою об стіну).

П.С. ні, я не бігаю з мачете прагнучи помсти, просто на мене кожного дня хтось капає, звонять якісь "рішали", родичі  і т.п.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Наше общество серьезно больно, к большому сожалению, а с Вами все так. Жизнь такова, что поиск справедливости в нашем обществе отнимает порой все силы и желание добиться этой самой справедливости, а устроили все так как раз "пьяные сыновья стоматологов" для того что бы избежать наказания если что...

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


Решта - бери гроші, ти одна з дитиною, маму не повернути і таке інше. Навіть адвокат намагався свою думку висловити, про слідчого взагалі мовчу.

 

У адвоката робота така, всі інші - :( Це в них відчай говорить, не вірять люди в справедливість... Брати гроші - не варіант точно, і Вас сумління замучає, і дитині, коли підросте, "добрі люди", що зараз радять їх взяти, перші ж розкажуть "що мама продала бабусю", а для дитини це може бути непоправною травмою на все життя... (вибачте, що так грубо).

Робіть все що в Ваших силах, якщо вийде покарати, то і інші, можливо повірять в справедливість, а якшо не вийде - то Ви будете знати, що зробили все можливе... Вбивця має відбути покарання, так і для нього і оточуючих краще буде...

 

 

 


У мене вже складається враження що я божевільна.

 

Ні, Ви нормальна, порядна і благородна людина, це з тими, що радять "гроші взяти" щось не так... Завдяки таким, як Ви, багато у кого ще залишається надія на справедливість...

 

 

 


на мене кожного дня хтось капає, звонять якісь "рішали", родичі і т.п.

 

Якщо погрожуюють - напишіть заяву в міліцію, якщо ні - то Ваша стійка позиція їм скоро набридне, і відчепляться...

 

ЗІ Це кошмар, що Ви переживаєте, так не має бути, співчуваю.

  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

Фух, лізе з мене... Знаєте, є бажання плюнути на все. І нехай той алкаш їздить далі і збиває їхніх дітей, матерів, рідних друзів. Розумієте - за весь час, що пройшов - жодна людина з мого міста мене не підтримала. Максимум - тактичне мовчання у відповідь. Решта - бери гроші, ти одна з дитиною, маму не повернути і таке інше. Навіть адвокат намагався свою думку висловити, про слідчого взагалі мовчу. Родичі на голові сидять, мовляв, тобі повинен бути зиск. У мене вже складається враження що я божевільна. І бажання, щоб людина понесла законне покарання за свої дії, людина, у якої права були забрані за п"янку і він їздив по довідці, людина, у якої 3,2 промілле в крові було по експертизі...  А я повинна взяти якісь гроші. Зі мною щось не так? (тут повинен бути смайлик, що б"ється головою об стіну).

П.С. ні, я не бігаю з мачете прагнучи помсти, просто на мене кожного дня хтось капає, звонять якісь "рішали", родичі  і т.п.

ви дуже праві! дуже!

Сил Вам!Божої Допомоги!

Link to comment
Share on other sites

Тримайся, мила Жарптиця!!!

Сили тобі поборотиі Господня допомога!

Отакі малесеньки люди. як ти і роблять цей світ кращим...

по одній краплині.

Тримайся і старайся не впадати у відчай.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...