Перейти до змісту

Среда, позитивы :о)


Прол

Recommended Posts

Ну вот...

Обидели мышку, написяли в норку... :(

:о) ?

лично у меня такая ассоциация, в принципе, с этим постоянным смайлом провоцирующим неизвестно на что.

Если обо мне, то, опечалюсь, конечно, особенно, если Вы в человеческих душах специализируетесь.

Link to comment
Share on other sites

ну, это совсем не аргументы.

А украиноязычной мне снова стать только после демонстративного коллективного самосожжения носителей этого языка, к сожалению.

И именно по этому случаю.

Ну, или, да, под пытками\ угрозами, не зарекусь, конечно.

Змінено користувачем Вільха
Link to comment
Share on other sites

эх, Пролушко,

была о Вас гораздо лучшего мнения.

Каюсь. С сих пор при малейшем сомнении учту. 

 

 

Кстати, я ещё хоть как-то в состоянии понять примитивнейшую, инфузорийную, либо осознанную, забитую, крысиную, агрессию, но, по крайней мере, украиноязычных граждан страны, в которой лично моё гражданство вроде бы как деактивировано.

Вашу же - просто затрудняюсь.

 

Чем обязан?

Link to comment
Share on other sites

Сергей Иванов​

 

А пока мир наблюдает за геополитическими виражами Хуйла, в с.Плотина Станично-Луганского района Луганской области бойцы из так называемой Армии Юго-Востока, поставив по периметру автоматчиков, выкапывают и режут на металл принадлежащую государству оросительную систему. Местные жители, удивленные столь откровенным произволом со стороны "нашихребят", лапидарно посылаются нахуй, равно как и милиция, к которой местные жители обращаются. 

В другое время я посочувствовал бы станичанам, живущим, в основном, за счет выращивания овощей и прочей сельхозпродукции, но сейчас не стану. Блокировали украинские войка? Блокировали. Хотели "русский мир"? Хотели. Берите, че, вот он. Красновцы хуевы.
— "наширебята", оказывается, воруют.

Link to comment
Share on other sites

Alexey Arestovich
10 hours ago 
ПЕРЕВАЛ.

- Дорогие друзья. Я о хорошем.

Когда пятнадцать минут читаешь ленту и новости, создается ощущение тотальной катастрофы.

Под Славянском, в Одессе, Днепропетровске, в штабах самообороны: преисполняешься оптимизма и веры в победу. 

Так получилось, что сейчас я активно работаю с военными, самообронами различных областей, Киева. Доводится иметь дело и с госчиновниками, и милицией, и СБУ, и хлопцами из ПС. 

И знаете, что я скажу?.. По-моему, мы проходим перевал.

Столько честных, самоотверженных людей, которые жертвуют собой во имя новой Украины, будущего, я никогда не мог себе представить, несмотря на весь свой оптимизм.

Люди действительно работают. Действительно хотят изменить страну. Действительно меняют Систему. Действительно не берут взятки и не идут на очень привлекательные схемы. Действительно жертвуют собой и своим. 

Вы знаете, как я жестко критикую государство и государственную систему. Меня поразило, что ныне многие сами чиновники заговорили так же, как и я и стали работать над тем, чтобы все изменить. Люди - поверили. 

Конечно, недостатков еще очень много. Но война - сплачивает, делает все простым и ясным. 

Наиболее здоровая атмосфера - на передовой. 

Смотришь на людей: грязные, не евшие по несколько суток, понесшие потери, обстреливаемые каждый день, болеющие, заросшие, но стоящие с выпрямленными спинами - и смотрящие прямо.

Активисты в захваченных городах, которые, рискуя всем, работают на победу.

Это новая нация. А теперь - тыл.

Зашел в свой паспортный стол. 

Был поражен предупредительностью сотрудников и начальника стола:

- Что Вам?.. Чем можем Вам помочь? Бабушка, садитесь, вот свободное место. 

И вы знаете, я заплакал. 

Мы проходим перевал. Сквозь тотальное неверие и ложь, сквозь огромную волну наветов и оскорблений, сквозь потери и трудности. 

Перелом дала Одесса. 

Именно после 2 мая, государство стало медленно, с грохотом и крошевом, с осадком, но разворачиваться к людям. Взаимодействовать с активистами. Идет переворот в сознании чиновников. 

В Систему пришли новые люди, желающие ее менять. 

Падают бюрократические преграды. Чиновники говорят о том, что необходимо устанавливать горизонтальные связи. Дела обороны стараются вершить без проволочек. 

Люди помогают друг другу - как могут. 

Нас впереди ждут еще более тяжелые испытания, но Ненька - никогда уже не будет прежней. Она будет молодой и красивой, как невеста. Она будет идти вперед и под ее ногами будут расцветать цветы. Нас ждет вечная весна, весна нашей победы. 

Мы построим совсем другое будущее, новое, прекрасное, и потом - весь мир будет такой. 

У меня была тысяча возможностей уехать в разные страны. 

Хорошо, что я не уехал. 

- Люблю тебя, Родина.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Какой интересной зверушке вильха ник слила))))

а мені здається -та же підла натура.

тільки російською

вона ж себе насилувала українською -тому і писала хз..що нечитабельне.

 

пан, а ви хто? )))) чи не Перехожий?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Oleksandr Voroshylo

отже, слухання сенатського комітету з міжнародних справ «Ukraine - Countering Russian Intervention and Supporting a Democratic State».

 

загалом, слухати такі засідання – саме задоволення. прям дивишся на кожного сенатора і розумієш – перед тобою сидить авіаносець «джордж буш». 

 

очевидно, що сенат (та й адміністрацію обами, як зрозуміло з виступів представників держдепу, мінфіну та міноборони) рашка роздратувала люто. і сша за нас взялися всерйоз. власне, уже в назві акценти всі розставлено правильно – антиросійський запал, максимальна допомога україні. як приклад – 10 хвилин обговорювали енергоефективність в україні, як потужний засіб впливу на рашку.

 

про якісь танці з бубном навколо раши мови вже взагалі нема. обговорювали виключно, що сша мають зробити, щоб поламати плани раши. питання, що лунало неодноразово, включючи від голови комітету, демократа: політика адміністрації – це відповідати на порушення з боку раши чи робити все, щоб цих порушень не було? у всіх величезна зануреність у всі деталі – від російської пропаганди і постачань газу зі словакії до вимог газпрому про авансові платежі за газ і неефективних з точку зору споживання газу бойлерів в україні.

 

єбали представників держдепу, мінфіна і міноборони в хвіст и гриву. дісталося навіть нуландше, яку вважають яструбом в адміністрації обами.

 

ось такий характерний діалог.

 

кокер (співголова від республіканців): хто фінансує сепаратистів?

глейсер (представник мінфіну): я думаю, це питання до спецслужб.

кокер: ви це серйозно? (are you kidding?) це ваша відповідь? ви знаєте відповідь на це питання взагалі?

глейсер: я думаю, представник спецслужб надасть відповідь на це питання.

 

а ось так маккейн ось познущався над міністерством оборони.

 

– і як ви доставили це обладнання?

– через німецьку компанію.

– звісно, американський літак не міг сісти в аерпорту києва. бо це б могло виглядати як провокація. звісно.

 

власне, це ще один момент, який звертає на себе увагу – ми боїмося спровокувати рашу? камон, бейбіс. раша уже стільки наробила, що нам взагалі уже пофіг, що вони там подумають.

 

охопити все, що обговорювали, звісно, не під силу. серед можливих термінових засобів боротьби з рашею розглядали:

 

боротьба з офшорами (tax havens), яка може бути навіть ефективніше за прямі санкції;

 

можливість припинити обслуговування російських кредитних карток. 90% карток обслуговується через сша. мовляв, це ж дуже легко зробити і тут нам участь європи абсолютно не потрібна. а ефект буде ошеломітєльний.

 

багато говорили про модернізацію української армії from its soviet state to a modern state.

 

характерний в цьому відношенню пасаж.

 

сенаторша боксер (яке прізвище!): забудьте на хвилину про гроші, це наша проблема. що, на вашу думку, ми маємо зробити вже зараз? що пропосять в нас українці і що ми їм не надали? (forget the money for a minute, that's our problem. tell us what you think we should do right now? what the ukrainians are asking for and what we are not giving them?)

 

кілька разів піднімалося питання – а чому власне тільки non-lethal equipment? чого ми боїмося?

 

сентатор джонсон: припустимо, економічний підхід покаже свою безперспективність, що ми збираємося робити? чи розглядаємо ми можливість хоча б якогось постачання зброї хороброму українському народу?

(до представника міноборони)

яке озброєння, на вашу думку, потрібно україні, щоб поламати путінські плани? танки? що може спрацювати? (what type of lethal weapons do you think ukraine needs to change putin's calculus? any tanks? what might actually work?)

 

наостанок діалог між сенатором коркером і анжелою стент, Ms. Angela E. Stent, Director,

Center for Eurasian, Russian and East European Studies, Georgetown School of Foreign Service 

 

corker: from your perspective, how important, how dramatic is what's happened [in ukraine] for the united states?

stent: i think, if we look back in the past few ideas, this regions was important for the united states but it wasn't our first priority. we've come somewhat late. 

 

і не будемо забувати, що це була лише відкрита частина слухань.

 

висновок, який лежить на поверхні: #рашескоропизда

 

Саша Ворошило (автор цього чудного тексту) - мій одногрупник)))

Link to comment
Share on other sites

10341683_634753896601381_953533737040123

 

Чорні Чоловічки взяли в полон сеператистів, що намагались взяти штурмом Приморського РВ УМВС в Маріуполі, наразі їх транспортують на базу Чорних Чоловічків для допиту.

Не вком случае не отдавать бютошобле.....иначе выпустят по подписку.

Link to comment
Share on other sites

Кого? Украиноязычной бывшей владелицы ника, постоянно проживающей в северной америке? Скажи "паляниця", москалику)))))

вона завжди була такою ж стервою, лише "конала" під україномовну. Я її по Дилетанту пам'ятаю, де ця мерзота україножерна дуділа в одну дуду із Зорковим, шукаючи антисемітизм там, де його й в думках на було- тупо переслідуючи українських патріотів. Це навіть гірше за своїми моральними якостями, ніж Данко , хоча куди вже гірше... Більше за все вбиває в цих кацапофашистських тваринах, що вони тягнуть на себе личини лібералів, засуджуючи українців з позиції "старшого" брата ( чи не брата- але обов'язково старшого, більшого, правильного)

Змінено користувачем S.Brant
Link to comment
Share on other sites

@wtf,

З чого ви взяли що це саме та Вільха ? :)

 

Це якесь ускомірне фашистське чмо,

Провокує тут язікавой вапрос

от у тому й вся річ, що та. Просто Ви погано в сортах кацапо-фашистського лайна розбираєтесь. Ви ще скажіть, що ФСБ-ник і кацапофашист Данко з Цугу та лібераст Данко з ФУПу- це різні особи. Але насправді це одні й ті ж фізичні особи й в мене ніколи не було сумнівів, що вони є кацапофашистами

Link to comment
Share on other sites

смотрел бы и смотрел бы на фото.

А у мене поки що ненависть замість радості. Хоч ліки приймай,- так ця мерзота дістає своїм тупорилим дискурсом... "Куда назад?! Мі же без оружия!" Просто капець якийсь, а не люди... Хоч би свою російську вивчили, тварини, щоб розуміти... "Назад", ідіоти кацапо-фашистські, означає "у напрямку вашої власної жопи", бо "жопу" культурною російською мовою називають "зад", якщо ви не знали... І не намагайтесь прикидатись більшими ідіотами, ніж ви є насправді- це реально неможливо...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...