Перейти до змісту

Россия просит сторонников федерализации перенести референдум с 11 мая на более поздний срок. Об этом заявил президент


Євген

Recommended Posts

Россия просит сторонников федерализации перенести референдум с 11 мая на более поздний срок, чтобы создать для 
него условия. Об этом заявил президент РФ Владимир Путин.

Владимир Путин называет виновными в последних событиях на Украине активистов праворадикальных группировок. Их разоружением Киев не занимается, подчеркнул российский президент. События на Украине начала этого года Путин назвал февральским переворотом. Сейчас, по его словам, все развивается по самому неблагоприятному сценарию, и виноваты здесь те, кто устроил этот переворот. Президент потребовал, чтобы Киев остановил операцию на юго-востоке Украины.

Link to comment
Share on other sites

попытка сохранить лицо и не нежелание участвовать в откровенном фарсе. Да и социология свежая небось есть у Путина на руках, я думаю сторонников ДНР там поубавилось.

Змінено користувачем анабиоз_
Link to comment
Share on other sites

Россия просит сторонников федерализации перенести референдум с 11 мая на более поздний срок, чтобы создать для 

него условия. Об этом заявил президент РФ Владимир Путин.

 

 

Не встигають? Плани зриваються?

Link to comment
Share on other sites

Россия просит сторонников федерализации перенести референдум с 11 мая на более поздний срок, чтобы создать для 

него условия. Об этом заявил президент РФ Владимир Путин.

 

Владимир Путин называет виновными в последних событиях на Украине активистов праворадикальных группировок. 

 

Смею предположить.

Фейк.

Link to comment
Share on other sites

попытка сохранить лицо и не нежелание участвовать в откровенном фарсе. Да и социология свежая небось есть у Путина на руках, я думаю сторонников ДНР там поубавилось.

Какая социология?

Кто там что считать будет?

Link to comment
Share on other sites

Смею предположить.

Фейк.

 

РОССИЯ ПРОСИТ СТОРОННИКОВ ФЕДЕРАЛИЗАЦИИ ПЕРЕНЕСТИ РЕФЕРЕНДУМ С 11 МАЯ НА БОЛЕЕ ПОЗДНИЙ СРОК
07 мая 2014 | 17:29
 

Россия просит сторонников федерализации перенести референдум с 11 мая на более поздний срок, чтобы создать для 

него условия. Об этом заявил президент РФ Владимир Путин.

 

Владимир Путин называет виновными в последних событиях на Украине активистов праворадикальных группировок. Их разоружением Киев не занимается, подчеркнул российский президент. События на Украине начала этого года Путин назвал февральским переворотом. Сейчас, по его словам, все развивается по самому неблагоприятному сценарию, и виноваты здесь те, кто устроил этот переворот. Президент потребовал, чтобы Киев остановил операцию на юго-востоке Украины.

 

Це Ехо Москви. 

Link to comment
Share on other sites

Сейчас, по его словам, все развивается по самому неблагоприятному сценарию

Путину разъе*анная и пылающая Украина неинтересна. Да и огонек может перекинуться на соседнюю хату.

Змінено користувачем анабиоз_
Link to comment
Share on other sites

попытка сохранить лицо и не нежелание участвовать в откровенном фарсе. Да и социология свежая небось есть у Путина на руках, я думаю сторонников ДНР там поубавилось.

скоріш за все. Інакше важко пояснити- в Криму вони поспішали, тут спочатку - теж. 11 травня було зовсім нереальним терміном

Link to comment
Share on other sites

Какая социология?

Кто там что считать будет?

Ну понятно, что никто там считать не будет, да и голосовать мало кто будет. Просто на счет Крыма он говорил раньше, что у него была перед референдумом социология на руках.

Link to comment
Share on other sites

хотят списки получить

Да! Да! і ще раз Да! Без списків виборців їхні оті лже референдуми - то повна хуйня. Путлер хоче, щоб провів Київ президентські вибори, а під час виборів (у кожній комісії буде хоч по одному запроданцю, зроблять так, щоб від синяків члени були таки або головами, або секретарями комісій) відксерять усі списки і передадуть на Данбас, щоб ті потім вже через тиждень-два провели своє галасування по тих відксерених списках. Якби ЦВК було відкрило реєстр виборців - зараз би Путлер не репетував. Бо вони навіть не знають, кого туди у ті списки зараз писать, а розуміють, що люди туди на їхні рехверендуми не підуть, але відкат робити вже немає куди - точку неповернення пройдено і в протоколи треба внести 80-90% виборців Данбасу. А де ж їх взяти без списків?!

Link to comment
Share on other sites

РОССИЯ ПРОСИТ СТОРОННИКОВ ФЕДЕРАЛИЗАЦИИ ПЕРЕНЕСТИ РЕФЕРЕНДУМ С 11 МАЯ НА БОЛЕЕ ПОЗДНИЙ СРОК

07 мая 2014 | 17:29
 

Россия просит сторонников федерализации перенести референдум с 11 мая на более поздний срок, чтобы создать для 

него условия. Об этом заявил президент РФ Владимир Путин.

 

Владимир Путин называет виновными в последних событиях на Украине активистов праворадикальных группировок. Их разоружением Киев не занимается, подчеркнул российский президент. События на Украине начала этого года Путин назвал февральским переворотом. Сейчас, по его словам, все развивается по самому неблагоприятному сценарию, и виноваты здесь те, кто устроил этот переворот. Президент потребовал, чтобы Киев остановил операцию на юго-востоке Украины.

 

Це Ехо Москви. 

 

 

Смею предположить.

Я был не прав.

Link to comment
Share on other sites

Проблема вся в тому, що на самих дільницях списки з*являться тільки ЗА тиждень до президентських виборів - раніше ніяк, і виходить, що станом на 11 травня їх ЩЕ не буде на дільницях, тому сепараторам не буде їх де взяти щоб намалювати правильні цифри. Акурат через 1 тиждень після президентських виборів вони його проведуть, якщо зараз відмінять. Ось подивитеся, за тиждень ДО президентських виборів, коли вже списки доставлять на дільниці і вони вже будуть відксерені, Путлер заверещить, що вже нічого не заважає сепараторам провести свій "рехверендум" через 2 тижні, тобто, десь в перших числах червня.

Link to comment
Share on other sites

Мне кажется, что он сам себя загнал в тупик, из которого не знает, как выйти. придворные технологи наверное рисовали ему более радужную картину, реалии оказались печальнее. Я думаю, что Одесса была поворотным моментом. Сама Донецкая и Луганская области ему не интересны,- все решалось в Одессе. Первую атаку мы отбили, но война продолжается.

Змінено користувачем анабиоз_
Link to comment
Share on other sites

придумав ще одне пояснення цьому неймовірному факту:

 

Путіну стало шкода маленького донецького манюпаса, якого він використав задля своїх геополітичних амбіцій, а тепер вимушений зливати. І щоб уникнути зайвих жертв серед цих козлоногих, він тихенько так, ласкаво, гукає їх назад до стійла. Поки їх ще не повбивали 

Link to comment
Share on other sites

Ну понятно, что никто там считать не будет, да и голосовать мало кто будет. Просто на счет Крыма он говорил раньше, что у него была перед референдумом социология на руках.

 

Думаю, що брехав. Там просто військова база. Це і вирішило. За тими матеріалами, що я дивилася, у мене склалося враження, що люди в Криму ставляться до Севастополя, як росіяни до Москви.

Там багато факторів. Україна теж свою частку внесла.  
Link to comment
Share on other sites

Проблема вся в тому, що на самих дільницях списки з*являться тільки ЗА тиждень до президентських виборів - раніше ніяк, і виходить, що станом на 11 травня їх ЩЕ не буде на дільницях, тому сепараторам не буде їх де взяти щоб намалювати правильні цифри. Акурат через 1 тиждень після президентських виборів вони його проведуть, якщо зараз відмінять. Ось подивитеся, за тиждень ДО президентських виборів, коли вже списки доставлять на дільниці і вони вже будуть відксерені, Путлер заверещить, що вже нічого не заважає сепараторам провести свій "рехверендум" через 2 тижні, тобто, десь в перших числах червня.

Намалювати можна що завгодно, і чим нахабніше, тим менше сенсу буде це спростовувати

Річ не в фальсифікаціях результату, річ у тім, що Путін не зміг би ними скористатись. А тому попав би під зайву критику та попалився б на своїх нових технологіях

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...