Перейти до змісту

З 4-х мільйонів населення Донецької обл. 1,2 мільйона сиділи в тюрмі.


Ярема

Recommended Posts

Это правда. Были случаи, когда в цеху не сидевших было 10-15 человек на 300.

В шахти, ще за царя, зігнали всю Сибірську каторгу, 

а за союзу усю всесоюзну зекоту гнали в Донбас. 

Фантастичний генофонд.

Link to comment
Share on other sites

Не треба. Вони самі своє життя влаштовують як у концтаборі.

так как же не нужно..., они же опять бузу начнут..... или вот ... лишите их права голаса на выборах..., а то они вечно не того выбирают...., а область обнесите колючей проволокой..., что бы не выбрались наружу.....

Link to comment
Share on other sites

так как же не нужно..., они же опять бузу начнут..... или вот ... лишите их права голаса на выборах..., а то они вечно не того выбирают...., а область обнесите колючей проволокой..., что бы не выбрались наружу.....

Слухай, коли кацапо-фашист меле дурниці, 

то всі до цього вже звикли. 

Їдь собі до Путіна, там рай.

Link to comment
Share on other sites

Слухай, коли кацапо-фашист меле дурниці, 

то всі до цього вже звикли. 

Їдь собі до Путіна, там рай.

так я не хочу..., это вы меня туда отправляете....

 

І воно потрібно Україні?

то вы писали... не?

Link to comment
Share on other sites

так я не хочу..., это вы меня туда отправляете....

Ну що я тобі можу сказати...

http://paralleli.if.ua/images/news/13/07/04/56324d2.jpg

 

 

 

 

 

 

Російська мова як рідна

http://www.aratta-ukraine.com/textua/10113002_3.gif

Змінено користувачем Бартка
Link to comment
Share on other sites

][/b],

так как же не нужно..., они же опять бузу начнут..... или вот ... лишите их права голаса на выборах..., а то они вечно не того выбирают...., а область обнесите колючей проволокой..., что бы не выбрались наружу.....

Я тут в меншості по цьому питанні

Вважаю давно що Донбас не потрібен Україні . Ні нормальної економіки ні нормальної обстановки там не буде

Чорна діра бюджету. Поважають тільки силу та зековські закони.

Не те що дозволити референдум, а заставити провести з одним пунктом : ви за свабодний нізавісімий Донбасс ?

Луганськ так само. Ці дві області ментальна і економічна гангрена

Link to comment
Share on other sites

Ну що я тобі можу сказати...

http://paralleli.if.ua/images/news/13/07/04/56324d2.jpg

ну есть такая проблема...., и что? после этого восток не нужен Украине? или может просто кому - то что - то с этим нужно делать..., разве нет?

Link to comment
Share on other sites

][/b],

Я тут в меншості по цьому питанні

Вважаю давно що Донбас не потрібен Україні . Ні нормальної економіки ні нормальної обстановки там не буде

Чорна діра бюджету. Поважають тільки силу та зековські закони.

Не те що дозволити референдум, а заставити провести з одним пунктом : ви за свабодний нізавісімий Донбасс ?

Луганськ так само. Ці дві області ментальна і економічна гангрена

То ваше право...., можете считать как хотите...., но то что Донбасс черная дыра бюджета не соглашусь...., вы в этом вопросе находитесь ровно в таком же заблуждении как и те кто считает что Донбасс кормит все Украину...

ЗЫ кстати разбрасываясь своим государством направо и налево вы никогда ничего не построите...... ИМХО

Link to comment
Share on other sites

ну есть такая проблема...., и что? после этого восток не нужен Украине? или может просто кому - то что - то с этим нужно делать..., разве нет?

Та воно ніби нічого, але ця тваринна ненависть до українства...

Розумієш, смердючий бандюк ненавидить мене за те, що я українець і живу на своїй землі.

Нах в Росію! Нах-нах-нах-нах-нах!

А половина депутатів, що сидить у сесійній залі прийшла з тюрми, а по другій половині тюрма плече (ц)

На форумі про чортів ні слова!

А то движок заглючить!

Link to comment
Share on other sites

Ну що я тобі можу сказати...

 

 

 

 

 

 

 

Російська мова як рідна

http://www.aratta-ukraine.com/textua/10113002_3.gif

а есть картинка плотности населения по областям..., что бы сравнить уровень приступности и языковой принодлежности.... с плотностью населения?

Link to comment
Share on other sites

Саме вихідці цього регіону керували країною останні п'ять років

Довели країну до руїни та крові

 

Я за референдум

І в добрий путь гражданє уголовнічкі !

 

Але спочатку зачистка

Вбивці українців повинні бути фізично ліквідовані

Link to comment
Share on other sites

а есть картинка плотности населения по областям..., что бы сравнить уровень приступности и языковой принодлежности.... с плотностью населения?

Відсоток злочинності розраховується на 100 000 населення, 

тобто, незалежно від кількості і щільності населення. 

Друга мапа співпадає з першою. Помітив?

Де москалі - там кров.

Змінено користувачем Бартка
Link to comment
Share on other sites

Та воно ніби нічого, але ця тваринна ненависть до українства...

Розумієш, смердючий бандюк ненавидить мене за те, що я українець і живу на своїй землі.

Нах в Росію! Нах-нах-нах-нах-нах!

На форумі про чортів ні слова!

А то движок заглючить!

ну так е-мое.., ну 23 года независимости.., ну почему никто ничего не делает с этой "...тваринна ненависть до українства...", я понимаю прекрасно ваше отношение к таким людям...., я непонимаю почему этим никто не занимается....

ЗЫ тут где-то ветка была на форуме про жителей славянска которые победили в каком-то конкурсе... идут все в национальных костюма Украинскими флагами машут... красота.., но работать в этом направлении нужно усердней... что-ли..

Link to comment
Share on other sites

То ваше право...., можете считать как хотите...., но то что Донбасс черная дыра бюджета не соглашусь...., вы в этом вопросе находитесь ровно в таком же заблуждении как и те кто считает что Донбасс кормит все Украину...

ЗЫ кстати разбрасываясь своим государством направо и налево вы никогда ничего не построите...... ИМХО

а вы?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...