Перейти до змісту

З 4-х мільйонів населення Донецької обл. 1,2 мільйона сиділи в тюрмі.


Ярема

Recommended Posts

Саме вихідці цього регіону керували країною останні п'ять років

Довели країну до руїни та крові

 

Я за референдум

І в добрий путь гражданє уголовнічкі !

 

Але спочатку зачистка

Вбивці українців повинні бути фізично ліквідовані

можно подумать страну грабили только последние 5 лет....

Link to comment
Share on other sites

ну так е-мое.., ну 23 года независимости.., ну почему никто ничего не делает с этой "...тваринна ненависть до українства...", я понимаю прекрасно ваше отношение к таким людям...., я непонимаю почему этим никто не занимается....

ЗЫ тут где-то ветка была на форуме про жителей славянска которые победили в каком-то конкурсе... идут все в национальных костюма Украинскими флагами машут... красота.., но работать в этом направлении нужно усердней... что-ли..

Працювати треба з дітьми в дитсадку, а не дорослими дядьками та тітками.

Link to comment
Share on other sites

Такі дані озвучив Гельман на Єху

 

тоже еще новасть... бимбец прямо...

на шахты во времена союса ехали работать многие

с судимостями - ибо брали на работу без чьленства в партии,

коего осужденные уже не имели, и зарплата была 

боль-мень приличной...

Link to comment
Share on other sites

а что я..., в дончанин в третьем колене.... и для меня Донбасс = Украина не пустые слова...., это точно...))))

я о том, что кто-то должен был беспокоиться о:

1. национальном вопросе на Донбассе, в Крыму, дорогами в Ровно и Тернополе, портами в Николаеве и Одессе и прочее прочее прочее

а вы, дончане, одесситы и тернополяне о чем должны были беспокоиться? 

Link to comment
Share on other sites

Працювати треба з дітьми в дитсадку, а не дорослими дядьками та тітками.

првильно... с этого начинать...., у меня ребенок ходит в садик где воспитатели говорят по-украински (по крайне мере стараются...)) ) и у моей руссоговорящей семье ребенок болтает на суржике.... )))

а дядькам и теткам тоже можно мозги вправлять...., правда не так эффективно как детям...)

Link to comment
Share on other sites

Відсоток злочинності розраховується на 100 000 населення, 

тобто, незалежно від кількості і щільності населення. 

Друга мапа співпадає з першою. Помітив?

Де москалі - там кров.

Севастополь в цьому плані виняток.

Link to comment
Share on other sites

првильно... с этого начинать...., у меня ребенок ходит в садик где воспитатели говорят по-украински (по крайне мере стараются...)) ) и у моей руссоговорящей семье ребенок болтает на суржике.... )))

а дядькам и теткам тоже можно мозги вправлять...., правда не так эффективно как детям...)

Ти такий смішний. Виховують твою дитину не тільки виховательки, а в більшій мірі 

діти із зеківських родин. А вони вже навчать, ох як навчать...

Link to comment
Share on other sites

я о том, что кто-то должен был беспокоиться о:

1. национальном вопросе на Донбассе, в Крыму, дорогами в Ровно и Тернополе, портами в Николаеве и Одессе и прочее прочее прочее

а вы, дончане, одесситы и тернополяне о чем должны были беспокоиться? 

не совсем понял вопрос...., я должен был беспокоинтся о том что в моем регионе не решается национальный вопрос...  ? так я об этом беспокоюсььь., а он не решается...)

Link to comment
Share on other sites

у нас последние лет 15 никакой госполитики не было

потому что народу нужна была шаровая жизнь

за что(гречка и обещание шары) они и голосовали

результат на лицо

Link to comment
Share on other sites

Ти такий смішний. Виховують твою дитину не тільки виховательки, а в більшій мірі 

діти із зеківських родин. А вони вже навчать, ох як навчать...

в садике где мы ходим не встречаются такие дети..., кстати в подтверждение ваших картинок могу сказать что в украинских классах детей из неблагополучних семей крайне мало..., но остается улица..., тут да... тут есть проблема..., ну будем что-то думать..))

Link to comment
Share on other sites

в садике где мы ходим не встречаются такие дети..., кстати в подтверждение ваших картинок могу сказать что в украинских классах детей из неблагополучних семей крайне мало..., но остается улица..., тут да... тут есть проблема..., ну будем что-то думать..))

Не заспокоюй себе, тікай звідти.

Link to comment
Share on other sites

у нас последние лет 15 никакой госполитики не было

потому что народу нужна была шаровая жизнь

за что(гречка и обещание шары) они и голосовали

результат на лицо

это да.... кстати я не разу не встречал партий или президентов с вменяемой политикой "прививания" украинства населению.... в том и печаль беда...((

Link to comment
Share on other sites

Та яка там різниця?! Тенденція ж, в основному,  зберігається.

За 2012 рік тільки не в Севастополі. Тобто, де кацапоязичьні - там кров - не спрацювало, а 2012 рік - це ж янеківщина!

Link to comment
Share on other sites

За 2012 рік тільки не в Севастополі. Тобто, де кацапоязичьні - там кров - не спрацювало, а 2012 рік - це ж янеківщина!

Яка ж ти зануда. 

Погугли!

http://www.aratta-ukraine.com/text_ua.php?id=2153

Link to comment
Share on other sites

Не будьте наївними.

1) Донбас відпускати не можна.

2) Крим відпускати не можна

3) Відпустили Крим- одержали на виході Донбас

4) Відпустили б Донбас- одержали б на виході Харків та Одесу

 

5) Проблема не лише в бандитах, які стріляють. А й у законослухняних, які не стріляють. Як не стріляли українські десантники, коли на їх очах вбивали керівників АТО

 

6) Українській армії потрібний бойовий досвід, щоб стати армією. Донбас- чудовий полігон для цього

 

7) В подальшому, щоб це не повторились, українська армія має тренуватись за кордоном- спершу в Грузії та Придністров'ї, а далі буде видно

8) По всьому світу шириться "інформація", що в Україні йде громадянська війна. В нас сьогодні  магістрант ( майбутній магістр, навчається у нас в магістратурі) з Іраку відмовився від аспірантури, куди його вже за планом записали, бо кричав, що до нас скоро ніхто не поїде- у нас тут війна! ( а це Полтава, абсолютно тихе місце, на відміну від Іраку, де досі відбуваються терористичні атаки...). Отже, всім, чим можна, Донбас нам уже насрав. Тепер треба його покарати. Не весь Донбас, а тих, хто це організував. Як і в Криму мали б покарати ( я майже рік на ФУПі про Крим писав, що там терміново треба відміняти автономію, де звили кубло сепаратисти,- під час Майдани всі кроки їхні сепаратистські освітлював- хіба нова влада заарештувала одразу Константинова та Аксьонова? Ні, дозволила зробити все, що вони зробили, і навіть зараз в Інтерпол на жодного кримського сепарата жодного запиту не подала...). Отже, з причин справедливого правосуддя Донбас треба залишити в Україні, засудивши всіх сепаратів на серйозні терміни ув'язнення,- а Крим повернути, щоб з їхніми сепаратами зробити те ж саме...Справедливий суд і довічне ув'язнення за державну зраду з кривавими наслідками

Змінено користувачем S.Brant
Link to comment
Share on other sites

а вы?

тут він правий. В обох пунктах

1) Донбас, звісно, не годує всю Україну, але Донбас не лише жере, але й багато виробляє. Хоч він і на дотаціях, але це насправді залежало від влади,- при своїй, Януковській владі на дотаціях була не лише Луганщина, але й Донеччина... А от при інших владах Донеччина не завжди була таким явним акцептором... 

2) Територіями не розкидаються. Недержавний це підхід. Якщо людина дозволила собі сказати "ви" щодо тих, хто пропонує відділити Донбас, це означає лише те, що вона - з Донбасу, а не те, що вона не вважає Донбас Україною. Такий Донбас якраз слід вислухати та почути

Змінено користувачем S.Brant
Link to comment
Share on other sites

В тридцяті приїхали чи вже пізніше?

Я честно говоря не знаю, но дед моего отца на мушкетовском похоронен

Не будьте наївними.

1) Донбас відпускати не можна.

2) Крим відпускати не можна

3) Відпустили Крим- одержали на виході Донбас

4) Відпустили б Донбас- одержали б на виході Харків та Одесу

 

5) Проблема не лише в бандитах, які стріляють. А й у законослухняних, які не стріляють. Як не стріляли українські десантники, коли на їх очах вбивали керівників АТО

 

6) Українській армії потрібний бойовий досвід, щоб стати армією. Донбас- чудовий полігон для цього

 

7) В подальшому, щоб це не повторились, українська армія має тренуватись за кордоном- спершу в Грузії та Придністров'ї, а далі буде видно

8) По всьому світу шириться "інформація", що в Україні йде громадянська війна. В нас сьогодні магістрант ( майбутній магістр, навчається у нас в магістратурі) з Іраку відмовився від аспірантури, куди його вже за планом записали, бо кричав, що до нас скоро ніхто не поїде- у нас тут війна! ( а це Полтава, абсолютно тихе місце, на відміну від Іраку, де досі відбуваються терористичні атаки...). Отже, всім, чим можна, Донбас нам уже насрав. Тепер треба його покарати. Не весь Донбас, а тих, хто це організував. Як і в Криму мали б покарати ( я майже рік на ФУПі про Крим писав, що там терміново треба відміняти автономію, де звили кубло сепаратисти,- під час Майдани всі кроки їхні сепаратистські освітлював- хіба нова влада заарештувала одразу Константинова та Аксьонова? Ні, дозволила зробити все, що вони зробили, і навіть зараз в Інтерпол на жодного кримського сепарата жодного запиту не подала...). Отже, з причин справедливого правосуддя Донбас треба залишити в Україні, засудивши всіх сепаратів на серйозні терміни ув'язнення,- а Крим повернути, щоб з їхніми сепаратами зробити те ж саме...Справедливий суд і довічне ув'язнення за державну зраду з кривавими наслідками

В общем, все правильно....)))
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...