Перейти до змісту

А чого стільки істерик навколо підфоруму Клуб ФУП ?


Goodman

Recommended Posts

Чому усі так рвуться бути зачисленими в клуб ФУП ? 
Є загальні обговорення. Там можна відкрито писати будь-що. 

У будь-якому інтернет товаристві (автомобільні форуми найбільш яскравий приклад) є закриті підфоруми для членів клубу і відкриті підфоруми для усіх людей з усього світу. 
Мені такий варіант зрозумілий і найбільш правильний. 

А вам як ?

Link to comment
Share on other sites

А кто входит в клуб ФУП? Я был зарегистрирован еще в 2004. Потом пришлось пару раз регистрироваться наново, когда форум ложился и перезапускался с нуля. Новая регистрация была, кажется, с 2005 года. Около 5 тыс. сообщений. Это много? Или надо было на 40 тыс нафлудить, чтобы считаться элитой? :)

Link to comment
Share on other sites

Та яка еліта ?

До чого тут питання - еліта.

Зараз тестовий режим і все таке. Ще робота не завершена а усіх грає питання "клуб клуб і клуб" :)

 

Закриті підфоруми завжди були і тут повинні бути. Моє імхо.

 

Якщо буде в майбутньому прийняте рішення ліквідувати закритий підфорум - то так тому і бути.

Просто я не розумію причини страждань за цим підписом під аватаркою - Клуб ФУП.

 

Ну потусується новий нік трохи на форумі і його в майбутньому приймуть. Що тут такого ?

Link to comment
Share on other sites

проблема в тому що немає прозорості в правилах зачислення в Клуб ФУП.

Якщо критерій зачислення є кількість повідомлень, значить озвучте це число і зачислюйте, а то виглядає як кумівство якесь... політика дискримінації, сегрегації і т.д.  :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

Та яка еліта ?

До чого тут питання - еліта.

Зараз тестовий режим і все таке. Ще робота не завершена а усіх грає питання "клуб клуб і клуб" :)

 

Закриті підфоруми завжди були і тут повинні бути. Моє імхо.

 

Якщо буде в майбутньому прийняте рішення ліквідувати закритий підфорум - то так тому і бути.

Просто я не розумію причини страждань за цим підписом під аватаркою - Клуб ФУП.

 

Ну потусується новий нік трохи на форумі і його в майбутньому приймуть. Що тут такого ?

 

+1

Link to comment
Share on other sites

проблема в тому що немає прозорості в правилах зачислення в Клуб ФУП.

Якщо критерій зачислення є кількість повідомлень, значить озвучте це число і зачислюйте, а то виглядає як кумівство якесь... політика дискримінації, сегрегації і т.д.  :shuffle:

Фома і МГ42 зайняті форумом.

 

Фома чесно признався - кого по пам"яті пам"ятаю з ФУПу зразу закидає в Клуб. Кого не пам"ятає - новий адмін потім розбереться.

 

Щоб вам було не образливо я можу попросити адміна наразі виключити мене з Клуб ФУП і буду з усіма на загальних підставах.

Вас таке влаштує ? Нікому образливо не буде ?

Link to comment
Share on other sites

пропоную інший варіант "Загальні обговорення" перейменовуєте в "Клуб ФУП", а теперішній закритий розділ "Клуб ФУП"  перейменовуєте в "Клуб старих друзів" наприклад ... думаю в багатьох відпали би всі запитання... :shuffle:

це тільки  пропозиція, вирішувати адмінам...

Link to comment
Share on other sites

пропоную інший варіант "Загальні обговорення" перейменовуєте в "Клуб ФУП", а теперішній закритий розділ "Клуб ФУП"  перейменовуєте в "Клуб старих друзів" наприклад ... думаю в багатьох відпали би всі запитання... :shuffle:

це тільки  пропозиція, вирішувати адмінам...

 

Я не помню твоего ника на ФУПе. За 10 лет.

Какие претензии на членство в клубе?

 

Или признавайся, кто и доказівай, что это именно ты.

Link to comment
Share on other sites

Мне наплевать, сколько подфорумов здесь будет. я лишь хочу, чтобы весь шабаш проходил там, где я могу писать. Хотя я пишу 1 сообщение в месяц, но меня греет мысль, что я могу.

Link to comment
Share on other sites

Шановні Адміни! В мене немає жодних претензій... на старий фуп в Клуб ФУП, мене недавно впустила pravda (я так думаю)  з "пісочниці", а потім я потрапив сюди. Давно читаю ФУП, ще з 2004 з помаранчевої революції, в "пісочниці" з 2009, подав заявку, чекав 5 років.. весь час більше читав, ніж писав... ось так.

В мене немає жодних претензій, я лише озвучив так, як можливо, на мою думку,  це сприймається з боку нових форумчан і надав свою пропозицію, ось і все  :shuffle:

Мене особисто влаштовує і як зараз є  :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

Шановні Адміни! В мене немає жодних претензій... на старий фуп в Клуб ФУП, мене недавно впустила pravda (я так думаю)  з "пісочниці", а потім я потрапив сюди. Давно читаю ФУП, ще з 2004 з помаранчевої революції, в "пісочниці" з 2009, подав заявку, чекав 5 років.. весь час більше читав, ніж писав... ось так.

В мене немає жодних претензій, я лише озвучив так, як можливо, на мою думку,  це сприймається з боку нових форумчан і надав свою пропозицію, ось і все  :shuffle:

Мене особисто влаштовує і як зараз є  :shuffle:

 

Ніде в світі, при жодних демократіях, новачки одразу не мають тих ніштяків, що мають старожили спільноти, яку вони, власне, собою і створили. 

 

Але чемність йде в залік.

 

Проходь у клюп, пісочнику!

Link to comment
Share on other sites

А кто входит в клуб ФУП? Я был зарегистрирован еще в 2004. Потом пришлось пару раз регистрироваться наново, когда форум ложился и перезапускался с нуля. Новая регистрация была, кажется, с 2005 года. Около 5 тыс. сообщений. Это много? Или надо было на 40 тыс нафлудить, чтобы считаться элитой? :)

 ну что тут непонятного?как был он так и будет сектой штабных троллей,озвучивающих темники.остальные форумы-это вроде как коммерческий проект,надо как то выживать на кликах,а фуп-это уже "идеологический отряд"

Link to comment
Share on other sites

а что там такого особенного пишут? тоже что и тут

 ну это пока,иначе бы в него не было такого отбора :lol2: фуп-это райком комсомола в интернете и создали его люди с чисто совковым сознанием(да другого у них и не могло быть,это же всё бывшие комсомольские активисты,подрастающая смена КПСС) слегка его перекрасив.

Link to comment
Share on other sites

Если верите мне, то я могу точно сказать, что в клубе ФГУП тут ничего особенного не пишут, там и людей обычно сидит трое или четверо, и тем мало совсем, негде особо дискусировать,. Все обсуждения идут тут,в доступном для всех подфоруме. К тому же форум тестируется. Всем доброго дня.
Link to comment
Share on other sites

Тююююю якщо Клуб ФУП відкритий для читання то я не розумію істерики Йожика...

 

Йожик - у чому проблема ?

Поясни пліз.

 

п.с. оооо клас шрифт вже як на старому ФУПі. Дуже класно !!! (P)[ua][A]

Link to comment
Share on other sites

Мене ось що турбує. Я не знаю, де читати, де найцікавіші дискусії - чи у "Клубі" чи у "загальних обговореннях". Я не можу туди-сюди стрибати, ще й на роботі треба свої обов'язки виконувати. А якщо у "клубі" щось напишуть, що я хочу прокоментувати? Я хочу мати право. Далі, знову ж, я не новачок! Я зґодна, що новачкам треба заслужити. Але я на ФУПі писала з 2004. Не багато, але я була вже в рядах фупівців. Як це довести, не знаю :(  Моя реєстрація мабудь через неактивність expired. Фома, адміни, будь ласка або скажіть що мені назавжди зась, або дайте шанс. До закритого клубу все ж має бути якийсь критерій вступу. Моя головна думка, що я вже була повноправним членом, а тепер не пускають. Позбавили громадянства...  :(

Link to comment
Share on other sites

2МЦЛ -

Угу  ми бачимо що це написав нік з Клубу ФУП :)

 

Панове - не треба спішити і гнатися поперд батька у пекло. Все буде добре.

Найголовніше врятувати форум а усі решту - дурниці на мою думку.

Link to comment
Share on other sites

Так что может быть интересного, если народ на два форума скачет.

народ сидить на ФУПі і це вірно. Тут проходить тестування і настройка-переробка форуму.

Нічого дивного немає :)

Link to comment
Share on other sites

Так что может быть интересного, если народ на два форума скачет.

 

.. не два - а три - фуп, фуп-2 и суп .. очень неудобно, везде одинаковы ники, темы, как в 3х соснах по пенькам межигорьским  

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...