Перейти до змісту

Чи хтось ще голосуватиме за Тимошенко після втечі містера Фу


Гість shpylka

Recommended Posts

Ну от за Ющенко голосувало 5% дебілів, хоча він відверто обміняв країну на держдачу у Яника. Думаю що дебілів серед юльків - не менше.

Дуже  дрібно  щодо  дачі.  By  the  way,  чи  Вам  так  погано  жилося  при  Ющенкові?  

Link to comment
Share on other sites

а при чому Тимошенко?

 

прокуратура вирішувала затримувати його чи ні

Зв'яжіться  з  Пашинським,  він  Вам  розтлумачить.  Тепер  зрозуміло,  яка  була  задача  Пашинського  на  цій  посаді.  Нікому  з  БЮТу   біль-менш  прийнятному  ця  посада  не  дісталася.  

Link to comment
Share on other sites

Зв'яжіться  з  Пашинським,  він  Вам  розтлумачить.  Тепер  зрозуміло,  яка  була  задача  Пашинського  на  цій  посаді.  Нікому  з  БЮТу   біль-менш  прийнятному  ця  посада  не  дісталася.  

 

 

а при чому тут Пашинський?

Link to comment
Share on other sites

Все  зрозуміло.  Темник  такий -  розмову  перевести  на  Порошенка  з  Фірташем.  Та  який  там  Фучеджі!  Хай  тікає.  Як  тільки  одеські  матері  це  сприйняли.

Мало  того,  за  яких  дурників  нас  мають!

Link to comment
Share on other sites

Все  зрозуміло.  Темник  такий -  розмову  перевести  на  Порошенка  з  Фірташем.  Та  який  там  Фучеджі!  Хай  тікає.  Як  тільки  одеські  матері  це  сприйняли.

Мало  того,  за  яких  дурників  нас  мають!

 

 

так що там Пашинський, при чому він до Фучеджі?

Link to comment
Share on other sites

Дуже  дрібно  щодо  дачі.  By  the  way,  чи  Вам  так  погано  жилося  при  Ющенкові?

 

А чого це дрібно? Народ бідує, а пан бджоляр шикує. Щодо мене, якщо вам цікаво, то мені найкраще стало жити при Янику. Бо я зрозумів, що на месій надії немає і звалив туди, де чинуші живуть як звичайні люди.
Link to comment
Share on other sites

Усе-таки  була  людина,  посадова  особа,  хто  розпорядився  про  домашній  арешт  злочинця.  Чи  наші  вправні   чесні  журналісти  витягнуть  цю  інформацію  на  людський  і  Божий  суд.

Колись  було  правило - хто  сприяв (не  догледів) втечі  злочинця  йшов  на  його  місце  до  тюрми.

Хто  б  не  прийшов  до  влади  25  травня,  якщо  не  розбереться  з  цими  злочинами,  буде  ще  один  майдан.

Link to comment
Share on other sites

дрыщ факты!  (я могу сылками и скринами, но я тут для дрыщей не нанимался, надо? под заказ, я отвечаю) 

тимошенко руководит страной и узурпировала власть как сталин (ведка маковия как назначила этого фужча. , там с десяток дрыщей отметилось, согласны все.)   

1 сняла главного

2 назначила этого

3 вместо гравного назначила катеренчука

4 катеренчук назначенный тимошенко, снял назначенного тимошенко фу..

5 приказала прокурорам арестовать фу которого назначила сама

6 а судьям которых она утвердила даоа команду под домашний, с которого он сбежал

----------

 

ну и че я должен дебилам отвечать?

это не тока ТС это же на старом и на новом фупе вопрос намбе ван, как и по чему после очердных разоблачений

 

-------

о дебилах дрыщах -- всем руководит тимошенко .то аксиома--ну и бютошобла 

сдает воюет назначает арестовывает и отпускает и областя продает (а путин уже отказывается)

Link to comment
Share on other sites

так що там Пашинський, при чому він до Фучеджі?

Вчора  пройшла  інформація,  що  з  розпорядження  Пашинського  вибрали  запобіжний  захід - домашній  арешт.   Сама  бачила,  як  в  ящику  він  це  пояснював  і  бачила  його  вираз  обличчя.  Мені  достатньо,  я  хороший  фізіономіст.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А чого це дрібно? Народ бідує, а пан бджоляр шикує. Щодо мене, якщо вам цікаво, то мені найкраще стало жити при Янику. Бо я зрозумів, що на месій надії немає і звалив туди, де чинуші живуть як звичайні люди.

Я  не  питала,  при  кому  найкраще  жилося,  бо  це  залежить  і  від  особистої  вправності.  Питання  було  таке:  чи  при  Ющенкові  Вам  жилося  зле?  Вас  утискали,  переслідували,  відбирали  бізнес,  Вам  важко  дихалося  в  цій  країні?

Але  ця  гілка  не  про  це.  Не  називайте  тільки  дебілами  тих,  хто  хоче  мати  президента  - українця,  та  ще  й  професіонала.

Link to comment
Share on other sites

Вчора  пройшла  інформація,  що  з  розпорядження  Пашинського  вибрали  запобіжний  захід - домашній  арешт.   Сама  бачила,  як  в  ящику  він  це  пояснював  і  бачила  його  вираз  обличчя.  Мені  достатньо,  я  хороший  фізіономіст.

 

 

де пройшла інформація?  лінк в студію

Link to comment
Share on other sites

Дуже  дрібно  щодо  дачі.  By  the  way,  чи  Вам  так  погано  жилося  при  Ющенкові?  

 а до чого тут жилось? То чмо дрищаве ніфіга не зробило в планы реформ, і уся сьогодняшня ситуйова - це наслідок його нікчемності. Яби проводились реформи з 2005-го року, покарання винних за фальсифікацію виборів 2004 і т.д. то ніякого Ялинковича в 2010 не було б.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Короче, юлькашню можно не спрашивать, а тем более не читать.

Аргументы известны заранее:

 

1. Юля не отвечает за бютошоблу в правительстве и тех кого они поназначали на должности на местах

 

2. Во всем виноват Порошенко, продавшийся фирташу.

 

3. Сами вы все тут дураки, а мы, юльки, тут такие красивые все в белом стоим  :bluet:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...