Перейти до змісту

Чи хтось ще голосуватиме за Тимошенко після втечі містера Фу


Гість shpylka

Recommended Posts

довго шпилька шукає лінк

мабуть якась секретна інформація, інсайд  

Не  маю  секретної  інформації.  Лінк  на  розпорядження  АП  не  зробиш.  Тимошенко  офіційно  теж  не  при  посаді,  а  чомусь  всі  знають,  хто  парадом  керує. Отож  і  ставлю  це  питання  до  Вас,  юльків.  Чи  знову,  "я  не я  і  хата  не  моя".  

Скажімо  так.  У  мене  закралася  підозра,  хочу  знати  правду.  Ну,  хочу.  Втихомирте,  хтось,  цікавість мою  і  не  тільки  мою. Як  це  коментує  Турівська.  Якщо  це  не  вони,  то  де  ж  обурення.  Авакова-циркача  не  брати  до  уваги.

 

Link to comment
Share on other sites

Не  маю  секретної  інформації.  Лінк  на  розпорядження  АП  не  зробиш.  Тимошенко  офіційно  теж  не  при  посаді,  а  чомусь  всі  знають,  хто  парадом  керує. Отож  і  ставлю  це  питання  до  Вас,  юльків.  Чи  знову,  "я  не я  і  хата  не  моя".  

Скажімо  так.  У  мене  закралася  підозра,  хочу  знати  правду.  Ну,  хочу.  Втихомирте,  хтось,  цікавість мою  і  не  тільки  мою. Як  це  коментує  Турівська.  Якщо  це  не  вони,  то  де  ж  обурення.  Авакова-циркача  не  брати  до  уваги.

 

 

 

тобто, лінка не буде?

і вибачення за брехню теж   :weep:

Link to comment
Share on other sites

shpylka

Короче, юлькашню можно не спрашивать, а тем более не читать.

Аргументы известны заранее:

 

1. Юля не отвечает за бютошоблу в правительстве и тех кого они поназначали на должности на местах

 

2. Во всем виноват Порошенко, продавшийся фирташу.

 

3. Сами вы все тут дураки, а мы, юльки, тут такие красивые все в белом стоим  :bluet:

чтотычтоты..я не такой..я вам дрыщам верю...узурпироваоа власть!   читай мой предыдущий пост на этой странице!! назначает а потом назначает других что бы снять назначенных предыдуще..!!! да да!!  эх..на новом форуме нельзя дебилами обзывать, тут же бан.. назову по другому, что не обидно..тупорылые дрыщи 

 

кто тему открыл?

 

Короче, юлькашню можно не спрашивать, а тем более не читать.

Аргументы известны заранее:

а зачем открывать тему и спрашивать?

Змінено користувачем Strangeways
Link to comment
Share on other sites

А  Пашинський  в  телєвізорі  теж  брехня? 

 

 

що в телевізорі?

у Пашинського спитали яка ситуація по Одесі, він сказав, що Фучеджі прокуратура посадила під домашній арешт. І що із того?

Link to comment
Share on other sites

що в телевізорі?

у Пашинського спитали яка ситуація по Одесі, він сказав, що Фучеджі прокуратура посадила під домашній арешт. І що із того?

А  де  ж  таврування  винних?  Щось  на  БЮТ  не  схоже.  Вони  ж  і  побратимів  вміють  шельмувати.  Тих,  з  ким  стояли  пліч-о-пліч  на  Майдані,  за  те,  що  наприклад  росіянам  шоколадки  продають.

Чи  все  нормально  з  втечею?. Де  винні?  Прізвища!

Link to comment
Share on other sites

а хто не винуватий?

Винні,  на  жаль, усі,  що  не  відстояли  ідеалу  на  Майдані  у  2004.  А  могли  не  дати  одній  наглій  особі  замутити  стільки  бід.  Могли  ж  згуртуватися  і  не дати  себе  здурити.

Link to comment
Share on other sites

А  де  ж  таврування  винних?  Щось  на  БЮТ  не  схоже.  Вони  ж  і  побратимів  вміють  шельмувати.  Тих,  з  ким  стояли  пліч-о-пліч  на  Майдані,  за  те,  що  наприклад  росіянам  шоколадки  продають.

Чи  все  нормально  з  втечею?. Де  винні?  Прізвища!

 

 

про таврування авторові брехливого СТ краще би помовчати, у т.ч. таврування побратимів Майдану.

Link to comment
Share on other sites

Чи  вже  роздали  темники  на  Турівській.  Юльки,  агов,  які  коменти?

для дебилов - Тимошенко кандидат в президенты.

какое отношение она имеет к побегам преступников?

Link to comment
Share on other sites

Винні, на жаль, усі, що не відстояли ідеалу на Майдані у 2004. А могли не дати одній наглій особі замутити стільки бід. Могли ж згуртуватися і не дати себе здурити.

 

о, і я так кажу! Але Главдрищь наіпав всіх, Йулу в тюрячку, а сам залупи малювати в Шустера.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...