Перейти до змісту

Зрада. Платіжний баланс України зведений в "плюс" вперше за п'ять років


Recommended Posts

  • Replies 151
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Не пизди. 

Рассказіваешь тут, шо курку купить не могут. Пусть бухать бросят и зажруцца етими курями.

Пиздец блять.

 

Сколько у вас зарабатывает электросварщик на полуавтомате? Каменщик? Плотник?

 

 

Прол, тільки тому що я не такий ледацюга як ти попрацюю за тебе. З твого списку 

на work.ua знайшов тільки теслю. 

 

Плотник 3500 грн. Соц. пакет, процент к з.п. Компания: Полтавський ливарно-механічний завод, ПП   Контактное лицо: Олександра Зарубіна Телефон: тел. 0633159836, (0532) 66 -17- 45 Город: Полтава Вид занятости: полная занятость Требования: опыт работы от 1 года, среднее специальное образование
Link to comment
Share on other sites

400-600 в зміну . які в срацю 100 баксів

 

В більшості випадків в Полтаві немає і 100 баксів.

Твої поодинокі притягнуті за вуха приклади не є реальною картиною.

Принаймні у нас в місті. Не вірю , що в Харкові набагато краще.

Хіба в Києві.

Змінено користувачем Людас
Link to comment
Share on other sites

В більшості випадків в Полтаві немає і 100 баксів.

Твої поодинокі притягнуті за вуха приклади не є реальною картиною.

Принаймні у нас в місті. Не вірю , що в Харкові набагато краще.

Хіба в Києві.

Я вважаю це бо охуевший власник. Бо підприємство лайно.

Я на власне пизлячив що той Папо Карло. 

Link to comment
Share on other sites

Еще один интересный момент. За 2015 год в Украине спад промышленного производства по сравнению с не самым благополучным 2014 годом составил около 15%. А платежный баланс вдруг в плюс вышел. Парадокс, йопт!

Link to comment
Share on other sites

Еще один интересный момент. За 2015 год в Украине спад промышленного производства по сравнению с не самым благополучным 2014 годом составил около 15%. А платежный баланс вдруг в плюс вышел. Парадокс, йопт!

А газу закупили 52 як за часи Тимошенко, чі тільки 26-ть.

Link to comment
Share on other sites

В Полтаві вже майже як  свинина. Для людей з пенсіями та платнею в 1500-2500 річ малодоступна.

Таких  мільони. Тільки субсидії у більше ніж 5 млн. сімей. Це пів України. Яка курка ? 

Чувак, вийди з кабінету. Поки не винесли.

 

Хто винен цим людям?

Колективно, абсолютна більшість з них ніц не зробили, аби самим жити краще і дозволити іншим.

Скільки селян загинуло від Голодомору, а скільки брало участь у визвольних змаганнях 13 років до того?

Зараз праює той самий механізм - скиглення на кухняхі форумах про "упирів" карми і грошей в кишені не додає.

Link to comment
Share on other sites

И шо? Платёжный баланс измеряеца в баксах по инвойсной стоимости.

А скока ты тут за нево гривен получил или отдал - ето отношения к платёжному балансу не имеет :о)

 

ну как же не имеет, когда курс определяется как отношение спроса (покупка долларов у НБУ для импорта) к предложению (продажа долларов НБУ от экспорта, обязательная) ?

 

ну йопт же ну в самом деле

Link to comment
Share on other sites

Еще один интересный момент. За 2015 год в Украине спад промышленного производства по сравнению с не самым благополучным 2014 годом составил около 15%. А платежный баланс вдруг в плюс вышел. Парадокс, йопт!

 

Немає парадоксу: впав споживчий імпорт, обвалилися ціни на енергоресурси. Натомість, експорт скоротився на меньший відсоток. Вийшов плюсовий баланс.

Змінено користувачем abandon
Link to comment
Share on other sites

А газу закупили 52 як за часи Тимошенко, чі тільки 26-ть.

І шо? Це якось вплинуло на об`єм промислового виробництва і експорт?

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Немає парадоксу: впав споживчий імпорт, обвалилися ціни на енергоресурси. Натомість, експорт скоротився на меньший відсоток. Вийшов плюсовий баланс.

Скажи це Пролу

Link to comment
Share on other sites

Я вважаю це бо охуевший власник. Бо підприємство лайно.

Я на власне пизлячив що той Папо Карло. 

 

Маладєц ! Але ти виключення. Принаймні у нас в місті. 4 000 вважається х.йвою , але гарною платнею.

Хто винен цим людям?

Колективно, абсолютна більшість з них ніц не зробили, аби самим жити краще і дозволити іншим.

Скільки селян загинуло від Голодомору, а скільки брало участь у визвольних змаганнях 13 років до того?

Зараз праює той самий механізм - скиглення на кухняхі форумах про "упирів" карми і грошей в кишені не додає.

 

Пан не помітив два майдани останнім часом ?

Link to comment
Share on other sites

Маладєц ! Але ти виключення. Принаймні у нас в місті. 4 000 вважається х.йвою , але гарною платнею.

 

Мав би можливість та в Полтаві відкрив.Здоров'я не вистачить.

Link to comment
Share on other sites

 

Маладєц ! Але ти виключення. Принаймні у нас в місті. 4 000 вважається х.йвою , але гарною платнею.

 

Мав би можливість та в Полтаві відкрив.Здоров'я не вистачить.

 

 

От бачиш до чого доводить в нас плисти проти течії. Дай бог тобі здоров*я.

Link to comment
Share on other sites

 

Пан не помітив два майдани останнім часом ?

 

Виявляється, що майдани - це не перепустка до гідного життя, а лише останній запобіжник від поглинання Ордою.

Link to comment
Share on other sites

От бачиш до чого доводить в нас плисти проти течії. Дай бог тобі здоров*я.

Ваши бы слова та богу душу.

Спиздили на сорок сем штук продукции. Ну нахуя.?от 400в днень что блин мало. Мож реально народ гавно

Link to comment
Share on other sites

Ваши бы слова та богу душу.

Спиздили на сорок сем штук продукции. Ну нахуя.?от 400в днень что блин мало. Мож реально народ гавно

 

 

( меланхолічно так )  гавно.

 

А що ще може бути після 69 років генетичних експериментів по виведенню радянської людини ?

Вивели. Ось маємо результат

Але це не причина складати руки .. :) Тепер треба рухатись від совка. Тримайся.   

Змінено користувачем Людас
Link to comment
Share on other sites

 

 


на work.ua знайшов тільки теслю. 
ну вапщет надо смотреть на портале центров занятости (слева выбираете регион-сферу деятельности/рубрику-специальность), там вакансий есть на любой вкус, з/п да, слезы, но с голоду умереть трудно
Link to comment
Share on other sites

Моя зарплата к платёжному балансу никак не относится :о)

Платёжный баланс - ето разница между експортом и импортом по инвойсной стоимости в момент растамаживания/затамаживания, (то есть без таможенных пошлин и налогов)

Гы-ы-ы-ы...Напомнило :D

 

 

http://coub.com/view/3pqls

Змінено користувачем Йожин з бажин
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ну вапщет надо смотреть на портале центров занятости (слева выбираете регион-сферу деятельности/рубрику-специальность), там вакансий есть на любой вкус, з/п да, слезы, но с голоду умереть трудно

 

:)

 

Надєнька, я свого часу перетинався з центром зайнятості. Те що в них на сайтах це практично повне фуфло. 

В плані актуальності інформації.  База набивається аби чим, щоб безробітному ткнути пальцем та сказати 

" А ви сматрєлі в калідорє нашу базу на маніторє ? "

Ти йдеш дивишся  або не дивишся ( це неважлво бо реальних місць таммайже немає), а потім підходиш і кажеш "сматрєл. Нічіво нєту". Ну і всьо...

Змінено користувачем Людас
Link to comment
Share on other sites

Людас незнаю как у Вас на Полтавщине. Но на Харьковщене хотят жрать в два горла и, чтобы плотили.

Реально руки опускаются. Вчера об ворота базы новую газель разэбали. За водкой ехали.

Вчера.......новую......газельhttp://s008.radikal.ru/i304/1207/50/55388bb9de69.jpg

 

 

 

 

Укрепляем платёжный баланс?http://cs403729.vk.me/v403729990/14ba/nbcKfrCZyqQ.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

Прол, тільки тому що я не такий ледацюга як ти попрацюю за тебе. З твого списку 

на work.ua знайшов тільки теслю. 

 

Плотник 3500 грн. Соц. пакет, процент к з.п. Компания: Полтавський ливарно-механічний завод, ПП   Контактное лицо: Олександра Зарубіна Телефон: тел. 0633159836, (0532) 66 -17- 45 Город: Полтава Вид занятости: полная занятость Требования: опыт работы от 1 года, среднее специальное образование

 

Какое это имеет отношение к плотникам? Стоимость продукции плотников давно смотрел? А ящики сбивать от забора до обеда, в полубухом состоянии, это не работа. 

Link to comment
Share on other sites

 

 


А в чем польза от этого платежного баланса для рядового манюпаса?

А в чем вообще польза или вред любого макроэкономического показателя для рядового манюпаса? 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Я за те щоб людина, яка працює, мала б гроші хоча б на курку, а не картоплю жерти тижнями.

А я за то, чтобы человек своей головой думал, кем работать и где работать, чтобы хватало на курочку себе и окружающим.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...