Перейти до змісту

Якась зараза зіпсула мені день.


Гість shpylka

Recommended Posts

5-та ранку.  Дзвінок  на  домашній  телефон.

"Мама,  то  я ...  у  мене  проблеми..."

 

Чую  голос  сина.  Спросоння  перепитую  по-імені:  Ти?

"так.  Мене  забрали  в  міліцію...я  побився  з  хлопцями"

 

Ввечері  був  у  мене - просила  відремонтувати  кран.  Відразу  страх,  що  то  через  мене.  Ніколи,  звісно,  сам  би  не  встряв  у  бійку,  але  дорогю  додому  все  могло  бути.

 

Явно  голос  сина,  але  відчуваю  трохи  іншу  інтонацію,  ніби  трохи  випив.  (Ніколи  не  чула  як  розмовляють  мої  сини  під  дією  алкоголю).

 

Нічого  не  розумівши,  я  тільки  перепитувала,  що  сталося,  а  потім  сказала:  Котра  година?

На  тому  діалог  закінчився.  У  трубці - короткі  гудки.

 

Мені  звісно  було  кепсько,  але  подзвонила  до  сина  на  мобільний.  Його  сонний  голос  мене  заспокоїв. 

Заснути  ще  не  могла  довго - як  результат  проспала  півдня,  а  роботи  повно.

 

Знаю,  що  мав  бути  розвід  на  гроші,  але  не  сталося.  Може  тому,  що  не  кинулася  рятувати.

 

Але  цікаво  інше - абсолютно  такий  самий  голос,  як у  сина.  Єдиний  промах - це  було  невживане  ним  слово  "Та" -  "та  я..."

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Можна задаць кантрольнае пытанне. Напрыклад, назваць дзень нараджэння маці/бацькі, або штосьці іншае, што добра ведаюць члены сям'і, і што не могуць ведаць злачынцы.

Link to comment
Share on other sites

Та  в  тому  річ,  голос  був  настільки  схожий,  що  я,  знаючи  такі  розводи,  навіть  не  згадала  про  це.  Якби  сказали  за  гроші,  то  дійшло  б  відразу - син  би  по  гроші  до  мене  не  звертався.  А  так  ніби  у  нього  почуття  провини.  Це  вже  після  дзвінка  прийшла  тямка.

Невже  таке  співпадіння  голосу?  Ото  для  мене  зараз  питання.  Чи  дзвонили  до  мене  цільово  чи  то  теж  випадковий  збіг?

Link to comment
Share on other sites

Как можно сына голос спутать?

Мне тоже так звонили, только это было в рабочее время, чем меня удивили. Голос моего сына , только такой примороженный, растянутый,больной . "Маама, поомоги..,я попал в бедуу.." Все у меня внутри упало. Потом трубку взял вроде как работник правоохронительных органов " вашего сына задержали с черным пакетом, с наркотиками" Я вздохнула спокойно, поняла что разводняк,и потом обороты речи не свойственные моему сыну, стала тянуть разговор,что-то расспрашивая, уточняя, лихорадочно думая при этом, что делать. Со второго телефона позвонить,куда и кому? В итоге сказала, что сын возле меня находится. Так он с матюком бросил трубку. Сразу звоню сыну, он мне веселым голосом "Привет, мамчик!" Говорит, что работают с модулятором голоса, поэтому так голос кажется похожим. Телефонные базы данных под рукой к тому же имеют. Честно по нервам такие звонки бьют.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

А  визначити,  звідки  дзвонили,  вже  не  можна?

 

 


Мне тоже так звонили, только это было в рабочее время, чем меня удивили

...і  запитували  по  імені,  прізвищу...?

Link to comment
Share on other sites

Моей жене звонили, предлагали продать фотографии со мной и якобы любовницей. Выяснил где находятся, перезвонил и нашугал. Жаль что далеко находились, еще бы и сьездил
Link to comment
Share on other sites

Моей жене звонили, предлагали продать фотографии со мной и якобы любовницей. Выяснил где находятся, перезвонил и нашугал. Жаль что далеко находились, еще бы и сьездил

Мне тоже писали смс, суки. И таки отдали. Бггг

Link to comment
Share on other sites

Так надо было встретиться и оторвать все, до чего смог дотянуться. Тогда б и предмета для общения не было.  :pleasant:

Там не было предложения выкупить, было анонимное принуждение к прекращению.

Link to comment
Share on other sites

А  визначити,  звідки  дзвонили,  вже  не  можна?

 

...і  запитували  по  імені,  прізвищу...?

Якобы сын, назвал свое имя правильно . Номер телефона был скрыт.

Змінено користувачем LAR
Link to comment
Share on other sites

с базами данных не всегда у шантажистов все чисто - нам звонили и муж взял трубку, тоже якобы сын попал, но сына у нас, увы, нет, и маме моей звонили, у нее тоже никакого сына, такшо ошибаются....  а расчет простой - "мама, это я!", "сыночка, (имя), ты?", все, профит - имя сами называете, дальше уже развод. у нас так знакомая, у которой два сына, ну она и спросила какой сын, там с именем не угадали))) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Nadin, у меня правильно назвали имя.
совпало))) у тетки тоже начали Сережать Алешать и т.п., но не попали, оказалось не сильно распространенное, кажись Глеб один, второй вроде Денис, но промахнулись все равно))) 
Link to comment
Share on other sites

Недавно тещу развели. Позвонил типа адвокат, якобы дочка толкнула женщину и та ударилась головой и сечас везут в реанимацию. Дал трубку якобы дочери, та в слезах, говорит мама помоги. Теща согласилась привести деньги, но те сказали что заедут сами. Приехали минут через 15. "Адвокат" все это время разговаривал с ней по телефону. Выведал все данные. Тут еще тещу надо знать, она очень наивная и доверчивая женщина. Просто подарок для разводов. 

Link to comment
Share on other sites

10 000 гривен

Мне кажется шо действовали по наводке. Обычно звонят и говорят что сын попал в беду. У тещи две дочери. Скорее всего кто то занял денег, отдать не может и навел.

Змінено користувачем Сашко
Link to comment
Share on other sites

Те,  що  в  них  є  бази  даних  (паспортні  столи,  ЖЕКи,  анкети-акції  в  Сільпо,  чи  десь  інде) - це  зрозуміло.  Але  підробка  голоса - це  вже  насторожує  і  дуже.  Мій  син  вже  років  зо  два  спілкується  зі  мною  тільки  по-мобільному.

Очевидно  моделюють  голос  звідти.

Link to comment
Share on other sites

Так боян, ололо.

Який боян, ти чіво? У мну минулого літа так одна жіночка в будинку 15 тисяч гривень в таксі винесла. 

 

Тієї ночі впродовж години з 3:30 до 4:30 у будинку зателефонували десь до 5-х чи 6-х. Телефонували і до мене. Я тільки хвилину як погасила світло, трубка біля мене на ліжку лежала біля подушки. Я одразу схопила і бодрячком відповіла "я слухаю" - там поклали слухавку. Телефонують на міський телефон, при цьому роблять все можливе, щоб ви не могли зв*язатися з дитиною по мобільному - там психологи і гіпнотизери працюють добре. Запитувала у ментів і в сторожів зоновських, шо то робота зеків підбирать голоси, а телефонний оператор в долі.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...