Перейти до вмісту

Фотография
- - - - -

"Кто на лавочке сидел, Кто на улицу глядел..."(с, Михалков, ремейк)

• Авторизуйтеся для відповіді в темі
В цій темі відписав лише автор

#1   Nadin  :

Nadin

Speranţa

• Клуб
  • 17779
  • Теплые края
  • Country Flag

Дитячий майданчик, то такий афігенський соціологічний зріз. Не нада платить бешені мілйони тіенесу - ідеш на дитячий майданчик і уважно дивишся і слухаєш і всьо становиться ясно.

- Да ти што, в правом сєкторє? А с виду такой мужчіна прілічний! Точно?
- Да-да папа кудрявого мальчика с таксой - в правом сєкторє!
Кучерява мама з іншою таксою, що сере в пісочницю:
- Да ви што? Ужас какой-то.
В цей час кучерявий правосекторівський хлопчик вниз головою зїжжав з гвинтової гірки, а за ним з криками "Нікіта!!!" мчали дівчатка і хлопчики ужаснутих мам. Такса тихо срала в пісочницю... курва.

- Я вам говорю! Правий сєктор нічєго дєлать нєбудєт!
- Да какого хєра ім виступать? Здєсь всьо патіхарю в Кієвє!
- Мужики, тітушек, говорят, на Видубічах пасєлілі, нада вечерком матнутся на развєдку и єсли что устроіть ім епікфейл, - це каже тато-програміст, який не відривається від своїх кодів навіть коли вчить сина підтягуватися на турніку.
- Нада Вовку пазвать, у него машина абарудавана. І на празднікі, вихадниє в дєжурства нада большимі групамі вихадіть, а то хєрня будєт, - це каже тато-качок на якого облизуюцця всі мами-одиначки, а в нього дуже красива і розумна дружина.

- Гаспааадзі, да какгда ж ета заакончіцца. Кагдаж смітут єту хунту, етаааа жи страшна. - стєнає чіясь бабуся з явним маасковскім акцентам.
- Я не понімаю, а шо вам не нравицця, - відповіла їй Зоя Сєргєєвна, бабуся Альонки в красних ботінках, - от чим вам пагано? Все работає, пенсії і дєтскі виплачують, в магазіні продуктов полним полно. От шо вам не так?
- Вот хахлам би вєчна так, іздєвацца над рускім чілавєкам, вот в пєсочніце мами даже к нашему Сємьону абращаюцца па украінскі, а он же нє панімаєт!
- Ви ізвінітє, но он єщьо нічєго нє панімаєт ні па рускі, ні па українскі, так что какая вам разніца? І чєм плохо, что рєбьонок говоріт і на руском і на украінском?
- Диак зааачєм єму етат укрАінскій?
- Да нє учитє, кто вас заставляєт! Учітє рускаму, і пусть Сємьон в Таганрог паступаєт в інстітут, - вже відверто тролить московську бабушку няня бабаЛіда.
- Вот, я же гаварю ущімляют людєй!
- Слушайте ущімльонні, я вам за таксі до вокзала даже заплачу, а на вокзалі там на москву білєти безплатно всім желающим дають. Так шо їдьте і говоріть, - це вже подорвало взбалмошну бабусю смішного хлопчика Мишка.
- Сємьон, витаащі іза рта палку, палку я скаазала витащі, і паєхалі дамой...

- Я кагда вирасту я буду ваєнним, і буду на граніце работать с мінамьотам.
- А я буду спортсменом. І буду бігати отак дивии.
- А я піду в правий сєктор работать. Знаєш як круто.
- Вот да, точна, я тоже хачу в Правий сєктар ілі в самаабарону, - там крута, ані прійоми учат.
- Мальчікі, давайтє іграть вмєстє!
- зараз, ідіть сюди!
- Лєна, ставай сюда, і крєпка дєржи за руку Ігаря. Ігарь, а ти тримай Настю, - розказує для різномовних дітей, чорнявий хлопчик років 10 умови гри. Їм всім похуй якою ти говориш, їм важно те що ти несеш!!!

• 1
Будем надеяться на то, чего мы хотим, но то, что случится, перенесём.
Марк Туллий Цицерон