Перейти до змісту

Выборы президента США


кноп

Recommended Posts

Почалося, мля....

Пастор, який день тому підтримав Теда Круза на зустрічі з виборцями в Айдахо, отримав на наступний день три кульові поранення. Нападнику вдалося втекти, але його особу встановлено.


Стрілком виявився місцевий житель - 30 -річний Кайл Ендрю Одом - колишній морпех, який вивчав біохімію в університеті Айдахо.
Поліція веде розшук. Пастор Ремінгтон не є типовим радикальним євангелістом, проти яких істерично виступає певна частина прихильників Трампа.


Він знана і поважна в совєму окрузі, людина, яка зокрема докладала багато зусиль для боротьби із зловживанням наркотиками серед молоді...

От так... Істерична агресивна кампанія рудої сволоти вже почала приносити свої криваві плоди. Зняти підара з перегонів!:Ganba:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

От тут спешл для ціника напишу

По-перше: я не працюю на Рубіо, інакше як волонтер і якщо буде треба буду робити це допоки він братиме участь у виборах. Бо попри весь ваш зі славком скульож

про розвал ГОП і обсер її кандидатів, я дивлюсь трохи далі чим це розказує ящик та тупі блоги схвильваних домогосподарок від яких ви, певно, не відлипаєте. :)

Link to comment
Share on other sites

Не бачу жодного провалу Рубіо. Я казав йому, що на цих виборах він буде третім - він третім і є. Я казав йому, що його завдання нормально і рівно провести праймеріз - і поки він

попри весь скульож відстає як від рудого дебіла так і від Круза на ту кількість голосів делегатів, яка не є критичною враховуючи те, що 90% буде брокеред конвеншн.

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Не бачу жодного провалу Рубіо. Я казав йому, що на цих виборах він буде третім - він третім і є. Я казав йому, що його завдання нормально і рівно провести праймеріз - і поки він

попри весь скульож відстає як від рудого дебіла так і від Круза на ту кількість голосів делегатів, яка не є критичною враховуючи те, що 90% буде брокен конвеншн.

На моє переконання він повинен знятися перед Флоридою і другим супервівторком і допомагати Крузу. Хоча, сам він думає інакше. Що ж - це його право.

http://fivethirtyeight.com/features/donald-trump-would-be-easy-to-stop-under-democratic-rules/

 

а как насчет шансов Райана ?

Link to comment
Share on other sites

может Круза? Осталось только трое республиканских кандидатов - Трамп, Круз и Рубио.  Шансы остановить Трампа а именно в это превратилась сегодня невольно вся кампания ГОП есть у обоих. Они (теоретические) даже возможно останутся у всех после 15 марта, но для этого обязательно нужно выиграть Флориду и Огайо. Или хотя бы один из штатов.


Для Рубио не выигрыш "своей" Флориды будет означать сильнейший удар, причем даже на перспективу губернаторства в 18 году и президенской кампании через 4 года. Круз уже выиграл "родной" штат, но все равно для него важна победа в Огайо. Во Флориде по опросам у него шансов - ноль. Эстеблишмент партии хотел бы конечно видеть кандидатом РУбио, у которого имхо больше шансов победить  Клинтон, чем у Круза.


Но пока РП думает прежде всего о Трампе, а не о финале  :)

статья по ссылке интересная! Вот это - I’ll apply what I call uniform Republican rules. я поддерживаю двумя руками, но мало предсталвяю себе как можно менять правила подсчета посреди кампании...Разве что на будущее.

Link to comment
Share on other sites

Я имел в виду трое реальных кандидатов у РП осталось. Касич и РАйан даже не рассматриваются. Ну правда есть "теория", что пока сниматься не нужно никому, чтобы откусить у Трампа побольше в своем избирательском сегменте. Как по мне эта теория с натяжкой может относится к РУбио и Крузу...

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

может Круза? Осталось только трое республиканских кандидатов - Трамп, Круз и Рубио.  Шансы остановить Трампа а именно в это превратилась сегодня невольно вся кампания ГОП есть у обоих. Они (теоретические) даже возможно останутся у всех после 15 марта, но для этого обязательно нужно выиграть Флориду и Огайо. Или хотя бы один из штатов.

Для Рубио не выигрыш "своей" Флориды будет означать сильнейший удар, причем даже на перспективу губернаторства в 18 году и президенской кампании через 4 года. Круз уже выиграл "родной" штат, но все равно для него важна победа в Огайо. Во Флориде по опросам у него шансов - ноль. Эстеблишмент партии хотел бы конечно видеть кандидатом РУбио, у которого имхо больше шансов победить  Клинтон, чем у Круза.

Но пока РП думает прежде всего о Трампе, а не о финале  :)

статья по ссылке интересная! Вот это - I’ll apply what I call uniform Republican rules. я поддерживаю двумя руками, но мало предсталвяю себе как можно менять правила подсчета посреди кампании...Разве что на будущее.

я достаточно хорошо разбираюсь в деталях :)

меня интересовал именно Райан , в контексте того , что нынешние кандидаты , видимо слабейшие за многие десятилетия

 

см. тут - http://fivethirtyeight.com/features/republican-voters-kind-of-hate-all-their-choices/

 

а сама идея изложена тут - http://kireev.livejournal.com/1236353.html

Link to comment
Share on other sites

подейкують, що він стане вірогідним партнером Трампа, якщо той в пику республіканському істеблішменту піде незалежним, і якого він запропонує на віце-президента США :fp1:

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

а сама идея изложена тут - http://kireev.livejournal.com/1236353.html

 

Да нынешние кандидаты - это что-то особенного... Одни и те же набившие оскомину рожи. Потому, я считаю, что Рубио должен сняться и ждать своего часа через 4 года,

а не участвовать в этом балагане. Ему самое время начинать готовиться к выборам губернатора Флориды  2018 года.

Я понял о чем речь, это начали мусолить после выступления Ромни, ему якобы прелагали эту идеию, он отказался. Пока нет ни одного свидетельства, что Райан получит на конвенте ту же поддержку которую бы получил Ромни. Так имхо это все теории заговора, возникающие от общего кретинизма ситуации.

Link to comment
Share on other sites

Как и ожидалось в кругах уравновешенных  комментаторов республиканских праймериз мыльна бульбашка рыжего клоуна начинает сдуваться... В индивидуальном противостоянии и Круз, и Рубио легко побивают зарвавшегося хама.

Согласно последнему телефонному опросу 1000 сторонников республиканской партии Трамп лидирует только в общем рейтинге кандидатов.


Трамп - 34%

Круз - 25%

Рубио - 18%

Касич - 13%


В индивидуальном противостоянии Круз и Рубио не оставляют Трампу никаких шансов

Круз против Трампа 54 - 41%

Рубио против Трампа 51 - 45%

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Среди республиканских противников Трампа 7 из 10 предпочитают Круза или Рубио

Среди крайних консерваторов - Круз против Трампа 60 -34%   Рубио против Трампа 56 - 41%


http://www.newsmax.com/Headline/poll-cruz-rubio-trounce/2016/03/08/id/718001/?ns_mail_uid=59792996&ns_mail_job=1658596_03082016&s=al&dkt_nbr=dnilm1kl

А истерички и пожиратели политических блогов для домохозяек могут истерить дальше B-)

Link to comment
Share on other sites

Є така думка, але зніматися Рубіо має сенс з дещо інших причин... Об'єктивно його участь поки працює на загальну справу - віттягування голосів від Трампа. Розпорошення поки грає на користь противникам РУдого й створює іллюзію, наче він беззастережний лідер. Втім, гратиме це до певного моменту, коли будуть закінчені праймеріз в найбільш "плідних" на голоси делегатів штатах.


Потім один з двох переслідувачів Трампа може зніматися. АЛЕ... Рубіо, хоч і є фаворитом істеблішменту вже починає відчувати певні закулісні ігрища поти його кампанії - наприклад зговір основних фінансових спонсорів партії не на його користь, обструкцію губернатором і не тільки ним в надважливій для нього Флориді і іще кількох поки широко не розголошуваних моментах.


Тому я також вважав би доцільним зніматися перед Флоридою, або принаймні пригрозити цим любителям закулісних махінацій, аби не ставити під удар подальшу свою політичну кар'єру а саме вибори 20 року, до яких він якщо не буде зариватися на цій кампанії підійде реальним фаворитом ГОП

Link to comment
Share on other sites

Ось він! Кандидат на віце президента в майбутній незалежній кампанії Трампа :tu:"Третя сила" - наше всьо! :fp1:

https://www.youtube.com/watch?v=lrDDkKPUFa4

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Цей старий клоун у ковпаку баллотується на президентських виборах вже куй знає скільки десятків років :fp1:  І він таки "проторив" дорогу рудому клоуну вищої проби....

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Демократ Берни Сандерс неожиданно одержал победу над Хиллари Клинтон в Мичигане, в то время как Клинтон увеличила число своих сторонников за счет большой победы в штате Миссисипи.

 

Республиканец Тед Круз тем временем победил в Айдахо.

 

Для республиканца, сенатора от штата Флорида Марко Рубио этот день ознаменовался тяжелым поражением: заметно отстав в этой гонке от главных соперников, он пришел четвертым и в Мичигане, и в Миссисипи, всего за неделю до того, как должно состояться голосование в его родном штате Флорида, где он просто обязан победить.

 

Предприниматель Дональд Трамп, до того не имевший опыта политической борьбы, лидирует по опросам во Флориде. Во вторник он произнес там речь после своих очередных побед.

 

"Что меня действительно радует, так это то, какой массовой была явка, - заявил Трамп на пресс-конференции. - Я думаю, это единственная крупная история в политике сегодня".

...

больше тут http://www.bbc.com/russian/international/2016/03/160309_us_caucuses_trump
Link to comment
Share on other sites

Почалося, мля....

Пастор, який день тому підтримав Теда Круза на зустрічі з виборцями в Айдахо, отримав на наступний день три кульові поранення. Нападнику вдалося втекти, але його особу встановлено.

Стрілком виявився місцевий житель - 30 -річний Кайл Ендрю Одом - колишній морпех, який вивчав біохімію в університеті Айдахо.

Поліція веде розшук. Пастор Ремінгтон не є типовим радикальним євангелістом, проти яких істерично виступає певна частина прихильників Трампа.

Він знана і поважна в совєму окрузі, людина, яка зокрема докладала багато зусиль для боротьби із зловживанням наркотиками серед молоді...

От так... Істерична агресивна кампанія рудої сволоти вже почала приносити свої криваві плоди. Зняти підара з перегонів! :Ganba:

ого..

Link to comment
Share on other sites

Не бачу жодного провалу Рубіо. Я казав йому, що на цих виборах він буде третім - він третім і є. Я казав йому, що його завдання нормально і рівно провести праймеріз - і поки він

попри весь скульож відстає як від рудого дебіла так і від Круза на ту кількість голосів делегатів, яка не є критичною враховуючи те, що 90% буде брокеред конвеншн.

:D  Я бачу як він "набрав в спину вітру".Правда коли покотився згори в низ.а після вчорашніх йому і у флориді робити нічого.Круз йому допоможе набрати там ....ще більшого вітру......про яку першу спробу ти говориш? Його політкар"єра кінчена.бо навіть Пол застовбив собі місце в сенатських перегонах.а малий марко вирішив зіграти ва-банк.Причому по тупому злив сенатське крісло,скотився  на базарну .площадну перекупівську "дискусію" з майстром такого жанру.втопив себе і додав крузу.який повинен марку міцний поцілунок ...іуди(він його і дає,проводячи кампанію у флориді :D ).На брокер конвеншн(якщо така буде) стара партія вмре(розколеться по повному).трампівські виборці(а це "Сіль" :D  репівських ВИКОРМИШІВ,яких тупі естеблішментівськи теоретики типу рову чи кого іншого,зростили на свою голову) ніколи не простять то головці партії.там якщо не буде бійки на ділі на самій конвенції,то на виборах деми можуть просто взяти все не напружуючись,бо трамп(думаю) піде тоді третім кандидатом і з помсти(а він якраз такий персонаж) ще репам насрає і на сенатських і представницьких виборах.Можливо я помилдяюся.але часи цікаві і попкорн закуплений. :) ........не везе отобі силентіо,завжди не на того коня ставиш.......мені особисто кусич подобається-помірний.спокійний,договірний і не нарваний.рідкий звір серед сьогоднішніх репів.ось такиз репів + таких же демів і свторити свою партію-тоді і буде поступ ВПЕРЕД.а не сьогоднішній тягни-штовхай на місці.ІМНО

Link to comment
Share on other sites

Цей старий клоун у ковпаку

Цей старий клоун не позиціонує себе офіційним кандидатом від старої партії.І не він проторив дорогу новому.а ваш істеблішмент заграванням і клопітливим вирощуванням чайнопомийників,одурених біблійними байками і просто ПОНИЖЕННЯМ загального рівня дискусій у партії на рівень "реднека",безкомпромісного баранячого типу,що готовий розбити голову.але не піти на розумний компроміс.Ви,на чолі,виростили того монстра .якому вклали в голову тупу пропаганду і лапшу.в яку той повірив.а в силу тупості буде продвигати ЗПА ВСЯКУ ЦІНУ.Трамп лише осідлав вміло то зборище придурочних низькоосвідчених баранів(які чомусь думають,що вони таки будуть командувати :D ).тому той старий клоун незобидний чоловяга.який просто заробляє на хліб насушний.ВАШ,новий-диявол пірівняно з ним.Рукотворний диявол і його армія.

Змінено користувачем cynic
Link to comment
Share on other sites

Для розваги і загального розвитку:

 

добірка найбільш ідіотських моментів з виступів Трампа

https://www.youtube.com/watch?v=oLWaoMCUg0g

 

Покищо ідіотами виглядають верхи репів а не трамп.І це факт а не хотілки.

Змінено користувачем cynic
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...