Перейти до змісту

дивіться Шустера


OldBoy

Recommended Posts

коммі реально ведуть себе як зрадники. Один з видних слов'янських сепаратів-терорастів- керівник місцевої організації КПУ. Та й  у всіх своїх виступах вони підтримують терорастів, кажуть, що треба пристати на всі їхні вимоги. Але ж у них немає ніяких вимог, крім двох : "Донбас мають почути" та приєднання Донбасу до раші, щоб це була не Україна... 


Так що забороняти КПУ треба одразу після виборів

Як і ПР. Вони Крим здали конкретно, і Донбас здають

Link to comment
Share on other sites

Свобода занервничала :gigi:

 

 

Ярошеподібний представник Правага Сєктара щойно на ШустЄрЄ остаточно здер маску з улюбленої партії рашистських ЗМІ: праваму сєктару бєзразлічна на каком язикє челавєк гаваріт... А нам, свободівцям, українським націоналістам це геть не байдуже. Українців об'єднає єдина державна мова - українська. Я мрію і буду робити все для того, щоби якнайшвидше українці від Львова до Луганська і від Чернігова до Симферополя позбулися наслідків москальської окупації та багаторічного лінгвоциду й заговорили мовою пращурів, батьків, предків найвеличнішої нації світу, УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ. Ніхто з етнічних німців не говорить, наприклад, французькою, а поляк - німецькою. І навіть словаки, чехи, словенці, хорвати та інші наші слов'янські брати мають власні мови, якими пишаються і спілкуються в буденному житті. Бандерівці не говорили мовою окупанта і ми, нащадки бандерівців, говоримо рідною, українською. Мені не байдуже, якою мовою говоритимуть в недалекому майбутньому громадяни моєї країни! Слава нації.
P.S. Тепер у когось ще є питання чому ми не об'єднуємось з правим сєктарам, Гриценком чи Ляшком,- бо нам не байдуже, ми не ліпимо білбордів рашистською і ми ніколи не переходимо на мову окупанта на СВОїй БОгом ДАній землі!

 

 
Змінено користувачем Луша
Link to comment
Share on other sites

В очередной раз не могу определиться - свободовцы - это вредители или просто дебилы? Ну нельзя ж быть настолько дебилом...

 

Марфутка, привет)))

Почитай коммены по ссылке, там им навтыкали :gigi:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...