Перейти до змісту

Сьогодні вночі Україна переходить на зимовий час


Olegik

Recommended Posts

Видимо, Вы недостаточно внимательно вчитались в мой вопрос. 

Я спросил о ЛИЧНО ВАШЕЙ середине дня. Не государствоенной, не астрономочической, не геостационарной - вашей. лично!  B-) 

Так когда же?

 

Для цього треба провести спостереження за висотою Сонця опівдні в моїй місцевості.

Link to comment
Share on other sites

Одним словом поясний час в Києві, коли сонце в зеніті, ближчий до 12.00.

Зараз в 12.43, на 43 хв. пізніше.

А от 1 січня буде о 12.02 - зимовий час, полудень, бінго!

Змінено користувачем Миклован
Link to comment
Share on other sites

кацапи ідіоти, це не потребує доведень

хоча ще одним доказом стало запровадження постійного т.зв. літнього, а не зимового, поясного часу

ну ідіоти, шо з них візьмеш

синяки хотіли того ж

наші хотіли постійного зимового, правильного часу

обмежились, як завжди, полумєрами

бля

Синяки під різноманітне бла-бла про загрози надоям усього лише хотіли встановллення в нас коцапського часу. Зручно ж з метрополією синхронізуватися ще до окупації.

Link to comment
Share on other sites

кацапи ідіоти, це не потребує доведень

хоча ще одним доказом стало запровадження постійного т.зв. літнього, а не зимового, поясного часу

ну ідіоти, шо з них візьмеш

синяки хотіли того ж

наші хотіли постійного зимового, правильного часу

обмежились, як завжди, полумєрами

бля

а щодо західняків - чи все в них правильно, та щаз

Для Вас будет откровением, но в Москве постоянное зимнее время, то бишь истинное поясное. И что? Они уже не "идиоты" или Ваша логика хромает?

Link to comment
Share on other sites

Для цього треба провести спостереження за висотою Сонця опівдні в моїй місцевості.

 

Вот я, к примеру, просыпаюсь в 8:00. Спать ложусь в 24:00 (ну, типа)

Итак, моя середина дня - в 16:00

 

Нахрена мне - лично МНЕ - наблюдать за высотой Солнца в моей местности в 12:00, чтобы определить середину МОЕГО дня?!?!?!?

 

Итак, я попробую еще раз - когда же середина ВАШЕГО дня? Не Солнца, не вашей местности - ВАШЕГО! Она зависит от высоты солнца в вашей местности?

Змінено користувачем krunv
Link to comment
Share on other sites

 

 

я, к примеру, просыпаюсь в 8:00. Спать ложусь в 24:00 (ну, типа) Итак, моя середина дня - в 16:00   Нахрена мне - лично МНЕ - наблюдать за высотой Солнца в моей местности в 12:00, чтобы определить середину МОЕГО дня?!?!?!? Итак, я попробую еще раз - когда же середина ВАШЕГО дня? Не Солнца, не вашей местности - ВАШЕГО! Она зависит от высоты солнца в вашей местности?
А тепер уяви на своєму місці корову!  :gigi:
Link to comment
Share on other sites

Пропонуючи ввести непорушний коцапський час риги стверджували, що корови в тому іксперди і відмовляться доїтися через невідповідність висоти Сонця стрілкам годинника доярки!  :) Давно справа була, вже не пам'ятаю хто конкретно, але від ригів з трибуни ВР на повному серйозі ніс хрєнь про загрозу зниження надоїв через переведення годинників.

Link to comment
Share on other sites

Один з коцапів колись давно навчав нас у відрядженні одразу й без проблем адаптуватися до поясного часу +7 відносно Києва: 0,5 водяри на сон грядущій (ну в них єдиний засіб від усього  :gigi:)!  Прокидаєшся вже як вдома!

Link to comment
Share on other sites

Для Вас будет откровением, но в Москве постоянное зимнее время, то бишь истинное поясное. И что? Они уже не "идиоты" или Ваша логика хромает?

 

Дійсно? Ага. Зараз так.

Але ж це не змінює факта іхнього дебілізму?

Бо вони часом крутять як циган сонцем, то літнє було як знамєніє, то зимове. Шо в них завтра буде, православне якесь?

Link to comment
Share on other sites

Вот я, к примеру, просыпаюсь в 8:00. Спать ложусь в 24:00 (ну, типа)

Итак, моя середина дня - в 16:00

 

Нахрена мне - лично МНЕ - наблюдать за высотой Солнца в моей местности в 12:00, чтобы определить середину МОЕГО дня?!?!?!?

 

Итак, я попробую еще раз - когда же середина ВАШЕГО дня? Не Солнца, не вашей местности - ВАШЕГО! Она зависит от высоты солнца в вашей местности?

 

Тепер зрозумів, про шо ви питаєте.

Мій день десь з 4-ї до 22-ї (приблизно). Отже моя середина о 13-й.

Як будемо визначати полудень, тобто спільну для нас середину дня?

Все це - ето, как єво, волюнтаризм!

І шоб його не було, слід триматись об'єктивності.

Я ось про шо.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Все це - ето, как єво, волюнтаризм!

І шоб його не було, слід триматись об'єктивності.

Я ось про шо.

 

О чем я и говорю. :-)
Все вот эти перевод имеют несколько причин. Добавилось несколько удобностей для одних и неудобностей для других - по ходу жизни с этим.

 

Но суть не изменилась! Для человека живущего по солнцу - крестьянина, например - перевод часов имеет смысл только когда он сталкивается с "цивилизацией часов". Садится за телевизор, в поезд, договаривается с кем-то о встрече. До тех пор - пофиг! Объективно!

Для цЫвилизованного человека - движение Солнца по небу - пофиг! Объективно. Ему важна синхронизация с цивилизацией! 
Будут завтра переводить на 2, 3, 8 часов, менять названия день/ночь - ничего - объективно - в жизни человека не изменится. Главное, чтобы заранее предупредили. Подстроил механизм измерения времени под новые требования - и побежал дальше.

 

 

Так что давайте просто продолжим спокойно жить не, забывая о синхронизации с окружающей лично каждого средой. ;)
Крестьянин будет сверять время по коровке, а горожанин - по городским службам.
И все будут счастливы.

А тем, кому скучно, перигелий про зенит, перигелий, Зодиак, астрономическое. декретное, зимнее и прочие времена. Чисто для развлекухи.  :gigi: 
 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Для цЫвилизованного человека - движение Солнца по небу - пофиг! Объективно. Ему важна синхронизация с цивилизацией! 

Будут завтра переводить на 2, 3, 8 часов, менять названия день/ночь - ничего - объективно - в жизни человека не изменится. Главное, чтобы заранее предупредили. Подстроил механизм измерения времени под новые требования - и побежал дальше.

 

тоді в чому проблема взагалі

не чіпаємо той годинник, а прилаштовуємо розпорядок дня під нього, а не навпаки!

Link to comment
Share on other sites

ну што, будильнег на 4 утра все уже поставили?  :nose3:

Це  точно,  що  завтра,  бо  можу  проспати роботу.   :shuffle:

 

А  завтра  буде  вже  мрак. :(

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Єврокомісія вивчає вимоги щодо скасування переходу на літній час.
Про це повідомляє видання Frankfurter Allgemeine Zeitung з посиланням на представницю Єврокомісії.
"Єврокомісія вже перевіряє, наскільки серйозною є потреба скасування літнього часу. В даний час питання вивчається з урахуванням усієї наявної інформації", - сказала вона.
Зазначається, що літній час отримав суперечливі оцінки ще в часи його запровадження вперше. Зазвичай люди нарікають на те, що навесні при переході на літній час у них забирають годину сну.
Як відомо, в ніч на неділю європейські країни, в тому числі Україна, переходять на стандартний час, який також називають зимовим.
Це передбачає переведення годинників на годину назад. Перехід має відбутися о четвертій ранку за київським часом.
Як повідомлялося, комітет парламенту Фінляндії пропонує відмовитися від переходу на літній час, як у країні, так і на всій території Європейського союзу.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ваще не в курсі про ці переводи, помічаю лише по темам на форумі всьо само переводиться, організм не помічає

Аналогічно, особливо весною чекаю коли переведуть узад.

Link to comment
Share on other sites

  • Olegik changed the title to Сьогодні вночі Україна переходить на зимовий час
×
×
  • Створити...