Перейти до змісту

А куди щез Сілентіо?


tom_cat

Recommended Posts

Так він пів року в плаванні був!  ;o

Так активно коментував перебіг праймеріз. І тут - замовк.... Я аж хвилююся! Ну і читати його завжди цікаво.

Link to comment
Share on other sites

Я думаю, його кандидат злив і він забухав.

он не входит в штаб Рубио.

консультировал и отговаривал от компании сего года.

пс. если верить написанному.

Змінено користувачем mc5
Link to comment
Share on other sites

Накрився його бізнес-проект, думав буде сірим кардиналом, а його просто розмолола шоу-машина американських виборів.

он сразу сказал..шо на рубио можно делать ставку не раньше 2020года...сейчас разминка.

Link to comment
Share on other sites

відпочиває людина від бардаку 

зализує рани від чергової невдачі обраного кандидата (щоб він там не говорив про "любительську участь у штабі малого марко).третій раз по тих самих граблях-то болить.Причому якщо на перших то були вже президентські,то на останніх -тільки предбанник до них і таке фіаско.При таких можливостях.Правда слід признати,що там взагалі все стало з ніг на голову і рве віками устояні принципи.репи викормили самі собі на голову чайну партію і загін повністю зомбованих десятиліттям низькоосвічену масу,що тепер і дає їм прикурити,обираючи трампа та прикриваючись крузом.

Link to comment
Share on other sites

 

 


репи викормили самі собі на голову чайну партію і загін повністю зомбованих десятиліттям низькоосвічену масу,що тепер і дає їм прикурити,обираючи трампа та прикриваючись крузом.

 

Сон разума порождает чудовищ....

 

Або іншими словами - злидні породжують тільки злидні, а неосвідченість - неосвідченість.

 

Тому завжди вважається що основним в просуванні прогресу в суспільстві - то є добра освіта для всіх його членів...   А якщо зробити її малодоступною або недоступною - то отримаємо людей, які не знають світової історії, географії, не орієнтуються в політиці та економіці, не бачать причинно-наслідкових зв"язків і голосують за американський варіант Жиріновського....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Сон разума порождает чудовищ....

 

Або іншими словами - злидні породжують тільки злидні, а неосвідченість - неосвідченість.

 

Тому завжди вважається що основним в просуванні прогресу в суспільстві - то є добра освіта для всіх його членів...   А якщо зробити її малодоступною або недоступною - то отримаємо людей, які не знають світової історії, географії, не орієнтуються в політиці та економіці, не бачать причинно-наслідкових зв"язків і голосують за американський варіант Жиріновського....

репи плідно працювали над тим через ТБ і особливо радіопроповідників консервативного толку,забиваючи в голови неосвідченій масі реднеків радикальні  речі і виховувало у них НЕПРИМИРИМІСТЬ до всього протилежного.тепер це відгукнулося їм у повній втраті управління таким контигентом і у всебільшій залежності від нього на виборах.У демів такаж проблема назріває з крайніми ліваками.

Link to comment
Share on other sites

А я бы поработала с Трампом.

Он прикольный.

А потом в независимости от результатов можно было бы купить остров на Карибах и сдохнуть от передоза кокаином.

а шо ляшко уже не прикольный? :D

Link to comment
Share on other sites

Персональна гілка?  :D

приємно. Я не ховався. Катастрофічно не вистачає часу... навіть у свій BD маю лише як той Штірліц - "вихідний вечір"...

Маємо тривожні повідомлення з України і тому колеги "з урьяду" просили про певну співпрацю. Перевіряємо... Думаю це надовго...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

wtf : 25 Бер 2016 - 21:30:

А я бы поработала с Трампом. Он прикольный. А потом в независимости от результатов можно было бы купить остров на Карибах и сдохнуть от передоза кокаином.

Как бы после такой спивпраци ему еще должной не остались....Он же ж аферюга на уровне вокзального кидалы!


Еще в 13 году прокуратура НЙ открывала против него дело за открытие фиктивного универа, где слушателей агитировали всего лишь за 35 тысяч в год послушать кучу совершенно бесполезных семинаров на тему как я заработал свой первый мульйон. Да, еще в рамках курса обещали личную встречу с успешным бизнесменом, которую потом заменили всего лишь созерцанием фотки рыжего дебила с автографом :weep:


Прокурор штата требовал от Трампа выплатить жертвам аферы 40 мильйонов долларов. Правда реальных денюх они так и не увидели. А Трампище назвал все политическими инсинуациями и отмазался уже не помню каким образом.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та выглядит скорее так, шо ета кое-хто в Украине послал на куй Вашингтон....

понятно...

подтверждаются мои самые плохие предчувствия..

кстати нахуя это кое кто так хочет прилитеть в вашингтон.

Link to comment
Share on other sites

 уверен, шо он хочет?


Щодо колеги Циніка... - буду краток - можеш скіки завгодоно мантрувати - але "третьої партії" в ЮС ще довго не буде. Бо це буде остаточне перетворення країни в гей-ропу, як дехто цього дуже хоче...B-)


Цього ми вам не подаруємо, не сподівайтесь ;) звісно, приємно, що ти за мене переживаєш, але в мене все ок. А втішати таки довелося тут одну волонтерку, яка просто ридала, як Марко повідомив, що знімається (а я чогось ржав - бо тупість коли зніматися треба це його власний вибір). B-)

Link to comment
Share on other sites

Касичу-Кейсику давно пора сняться.... Там шансов не было и нет. Он теперь только вредит Крузу отбирать голоса у Трампа. Откуда этот миф про "самого проукраинского кандидата"? Все респы, кроме рыжего долбоеба Трампа проводили бы более - менее полезную для Украины внешнюю политику.


Рубио был тем, у кого была готовая стратегия по Украине, да и вообще среди всех реальным докой во внешнеполитических вопросах, который бы не полагался как нынешний гамадрил в Белом доме исключительно на своих советников был именно он. Но как я говорил с самого начала - это не его выборы...

Link to comment
Share on other sites

Касичу-Кейсику давно пора сняться.... Там шансов не было и нет. Он теперь только вредит Крузу отбирать голоса у Трампа. Откуда этот миф про "самого проукраинского кандидата"? Все респы, кроме рыжего долбоеба Трампа проводили бы более - менее полезную для Украины внешнюю политику.

Рубио был тем, у кого была готовая стратегия по Украине, да и вообще среди всех реальным докой во внешнеполитических вопросах, который бы не полагался как нынешний гамадрил в Белом доме исключительно на своих советников был именно он. Но как я говорил с самого начала - это не его выборы...

я ведь написал из оставшихся...

а по поводу откуда...

ну шото сам читал про него...

а в основном про него хорошо отзываются у савика шустрого на 3ств...в передаче специальной....

там сидят 5-6 блогеров и всякие приглашённые..

они короче ему в Украине и слепили такой имидж..

хотя о рубио тоже хорошо отзывались.

Link to comment
Share on other sites

Касич может быть презом... своего Огайо... там его любят, наверное заслуженно. Это не первые его выборы... Он всегда пролетал, обычно снимался раньше. В этот раз из-за общего бардака,

внесенного в кампанию Трампом, он до сих пор держится. Но смысла в этом, имхо, никакого нет.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...