Перейти до змісту

Кино на ахметовском канале "Украина"


ЦеDzip

Recommended Posts

А как на фупе пишут Махно югенды а модеры из покрывают? Та же самая картина.

 

фуп - это узбекско-кацапский гадюшник, который не лицензируется и не подчиняется никому.

а канал обязан делать то, что определено законом.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Поважну людину дуже поважає пан Президент та інші представники влади. Це одна дружна команда.

 

а еще у них есть братский народ с которым они хотят дружить

 

главное баранов гнать в таможенный союз плавно, как варить лягушку

Link to comment
Share on other sites

Philip Illienko

2 год. · Kyiv, Ukraine ·

 

Щодо ситуації із серіалом “Не зарікайся”.

Після обурення громадськості змістом однієї з серій цього серіалу (яке я поділяю) я ініціював невідкладний розгляд цього твору Експертною комісією з питань розповсюдження і демонстрування фільмів при Держкіно. Позитивне рішення експертів щодо можливості показу цього серіалу стало для мене неприємною несподіванкою і я не можу з ним погодитися. Саме тому, враховуючи надзвичайний суспільний резонанс з цього приводу, я вважаю потрібним припинити повноваження нинішнього складу комісії і сформувати новий її склад. Сьогодні основним завданням цієї комісії є захист інформаційного простору України, отже серед її членів мають бути фахівці, що зможуть чітко, послідовно і професійно таку функцію виконувати виходячи із патріотичних позицій.

 

Нижче наводжу поіменний результат експертних оцінок щодо наявності у телесеріалі “Не зарікайся” ознак порушення статті 15 Закону України “Про кінематографію”:

 

1. Васильєв С.Г - дозволений для телевізійного показу для аудиторії після 16 років на території України;

2. Волошенюк О.В. - дозволений для телевізійного показу для аудиторії після 12 років на території України;

3. Грущенко Т.С. - дозволений для телевізійного показу для аудиторії після 16 років на території України;

4. Капранов В.В. - заборонений для телевізійного показу на території України;

5. Курінний О.В. – заборонений для телевізійного показу на території України;

6. Мартинюк Р.М. - заборонеий для телевізійного показу на території України;

7. Новікова Л.Є. - дозволений для телевізійного показу для аудиторії після 12 років на території України;

8. Оснач С.Г. - заборонений для телевізійного показу на території України;

9. Пашкова О.Й. - дозволений для телевізійного показу для загальної аудиторії на території України;

10. Першко О.В. - дозволений для телевізійного показу для аудиторії після 12 років на території України;

11. Ростоцький М.Ю. – заборонений для телевізійного показу на території України;

12. Серебреникова Л.Є. - дозволений для телевізійного показу для аудиторії після 12 років на території України;

13. Сьомкін С.В. - дозволений для телевізійного показу для аудиторії після 16 років на території України;

14. Ткаченко М.В. - дозволений для телевізійного показу для аудиторії після 12 років на території України;

15. Черков Г.А. - дозволений для телевізійного показу для аудиторії після 12 років на території України;

16. Шпилюк О.С. - дозволений для телевізійного показу для аудиторії після 12 років на території України.

 

https://www.facebook.com/philip.illienko/posts/1129700017080351?_fb_noscript=1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...