Перейти до змісту

Нацбанк зменшив облікову ставку з 22% до 19%. UPD: до 18%. UPD: до 16.5%. UPD: до 15.5%. UPD: до 15.0%. UPD: до 14.0%.UPD: до 11%.


GAMER

Recommended Posts

 

 


Так а чого оцінювати, ніби ж однозначно добре.

 

Я шото в последнее время часто цитирую Станиславского.

Наши храмотеи любой финансовый инструмент вывернут так, чтоб хорошо было ихнему карману.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

я бачу це так: нафта декілька місяців суне вгору - москалі розслабили булки і вже не пилососять валюту, зокрема, в Україні через своїх "дочок" - курс гривні стабілізувався - гроші в борг потрібні, але навіть рефінанс дорого - укатали Гонтарьову на пів-шишечки.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

https://bank.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=38551450&cat_id=55838

 

Правління Національного банку України прийняло рішення про зниження облікової ставки до 14% річних з 28 жовтня 2016 року. Подальше пом’якшення монетарної політики обумовлено зниженням ризиків для цінової стабільності та узгоджується з необхідністю досягнення цілей щодо інфляції у 2017-2018 рр.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Пішли у зворотній бік! :X 

 

 

Правління Національного банку прийняло рішення підвищити облікову ставку до 16% річних з 26 січня
Сьогоднішнє підвищення облікової ставки стало третім поспіль
.
Як повідомлялося, 27 жовтня 2017 року НБУ підвищив облікову ставку з 12,5% до 13,5%. У грудні 2017 року Національний банк підвищив облікову ставку з 13,5% до 14,5%.
Як відомо, зміна облікової ставки є важливим сигналом для визначення банками процентних ставок за вкладами і позиками.
Вона впливає на вартість кредитів, що надаються Нацбанком комерційним банкам. Чим вона вища, тим дорожче обходяться банкам позики рефінансування, тим дорожче вони пропонують власні кредити, тим менше позичальників оформляють позики.
Зниження кредитування фізосіб приводить до того, що зменшується платоспроможний попит на товари і послуги, що часто купуються в кредит. Відповідно, виробники і продавці утримуються від нарощування виробництва та підвищення цін через низький попит.

Link to comment
Share on other sites

Беруть кредити, купують валюту. Дорожчі кредити, менша вигода купляти валюту. Так я думаю.

У  мене  теж  така  мисля  була,  але  протилежний  процес  не  повинен  би  приводити  до  падіння  національної  валюти. 

Валюту  продають  під  щось,  а не  просто так.  Зі  зловживаннями  треба  боротися  інакше. 

Link to comment
Share on other sites

Беруть кредити, купують валюту. Дорожчі кредити, менша вигода купляти валюту. Так я думаю.

 

А  яка  залежність?

 

именно. играют на курсе - при низком проценте перекредитования на коротких скачках это так заманчиво.

только оно не всегда действует - надо знать в какой момент и не перегнуть палку

демура об этом в свое время хорошо рассказывал

Link to comment
Share on other sites

Базарний бакс впав проти учорашнього копійок на 20. Але навряд це триватиме. Принаймні, інтернет-продавці імпорту вже оголошують про підвищення гривневих цін з 1 лютого.

Link to comment
Share on other sites

Долла

 

Базарний бакс впав проти учорашнього копійок на 20. Але навряд це триватиме. Принаймні, інтернет-продавці імпорту вже оголошують про підвищення гривневих цін з 1 лютого.

Доллар просто упал, так что на евро надо смотреть.

https://stooq.com/c/?s=eurusd&c=3y&t=l&a=lg&svg
 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Національний банк підняв облікову ставку на 1 процентний пункт до 17%.
Про це заявив в.о. голови правління НБУ Яків Смолій на прес-брифінгу.
Правління Національного банку прийняло рішення підвищити облікову ставку до 17% річних з 2 березня.
Сьогоднішнє підвищення облікової ставки стало четвертим поспіль.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
×
×
  • Створити...