Перейти до змісту

А что вы ждете от президента Порошенко?


хозяин

Recommended Posts

Я так понимаю вопрос уже решенный, правда непонятно в 1 туре или во втором, ну и сноска на то что могут ебнуть, хотя это вряд ли... Так что можно в принципе делать прогнозы.

Link to comment
Share on other sites

Я чекаю просто виборів законного легитимного керівника країни. Бажано в першому турі. Бажаю людину, яка розжене гадюшник Верховну Раду і можна буде набирати новий. От і все. Не чекаю ніякого дива, ніяких зірок з неба. Але чекаю чіткої прозахідної політики. У багатовекторність ми вже награлися.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

А я думаю что это будет переходный президент, который ничем особенным не запомнится, я конечно хотел бы ошибиться, но вряд ли. Надеюсь что за время еого президентства сможет сформироваться новое поколения политиков типа Садового и Гройсмана, которые вопреки всему выросли в Украине, и вот они уже наверное что то изменят в нашей стране. Если доживем конечно.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

перво-наперво штобы Юлю обратно посадил

а дальше пусть делает што хочет- мы от него ничего и так не ждлем

 

Не не посадит, но скорее всего загонит под плинтус...

Link to comment
Share on other sites

Я так понимаю вопрос уже решенный, правда непонятно в 1 туре или во втором, ну и сноска на то что могут ебнуть, хотя это вряд ли... Так что можно в принципе делать прогнозы.

1. Сам факт обрання легітимізує владу в Україні. А якщо ще й в першому турі, та с перемогою по всій Україні...Всі розмови про розкол України закінчаться

 

2. Економічної ефективності

 

3. Наведення порядку у Донбасі та у відношеннях Києва з Донбасом. Ліквідація 5-ї колони в Донбасі всіх рівнів- від магнатів-спонсорів безпределу, до рядових ментів і бандитів... Через середню ланку чиновників

 

4. Стратегія розвитку. Формулювання концепції та перші практичні кроки по реалізації

 

5. Військова Доктрина. Мусить явно сформулювати цілі: повернення Криму, вступ до НАТО, домагання ядерного статусу

 

6. Подальший розвиток правопорядку та демократії. Закони треба виконувати, а приймати потрібно ті закони, виконання яких є реальним

 

7. Осмислені, успішні українізація та європеїзація 

Змінено користувачем S.Brant
Link to comment
Share on other sites

перво-наперво штобы Юлю обратно посадил

а дальше пусть делает што хочет- мы от него ничего и так не ждлем

В Ростов йулю, к проФФесору.Будут вдвоем прессухи давать - ляпота! :D 

Link to comment
Share on other sites

роспуск парламента 

так це вже заплановано. За дефолтом- спершу вибори Президента, потім кінцевий варіант нової Конституції, щоб парламентарі майбутні знали, які в них будуть повноваження... А потім ( планується на осінь ) вибори до ВР

Link to comment
Share on other sites

"ЛЮБІ ДРУЗІ" частина друга,  

Отличие лишь в том, что у этого в голове  шоколад а не пчелы! 

Придумает специальный шоколадный скраб для тела Рошен. Новинка сезона!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

так це вже заплановано. За дефолтом- спершу вибори Президента, потім кінцевий варіант нової Конституції, щоб парламентарі майбутні знали, які в них будуть повноваження... А потім ( планується на осінь ) вибори до ВР

 

новая конституция, новый парламент  :fp1: верится с трудом. 

Link to comment
Share on other sites

это вряд ли. если он устроит олигархов то никакого выноса не будет. 

 

Всех не устроит, тут думаю будет большой передел. Скорее всего ахметов будет принесен в жертву...

им виагра ни к чему

у них мироточивый лик Путена на стене подымает эрекцыю и надои

 

Салекс на параде интересно был?

Link to comment
Share on other sites

1. Сам факт обрання легітимізує владу в Україні. А якщо ще й в першому турі, та с перемогою по всій Україні...Всі розмови про розкол України закінчаться

 

2. Економічної ефективності

 

3. Наведення порядку у Донбасі та у відношеннях Києва з Донбасом. Ліквідація 5-ї колони в Донбасі всіх рівнів- від магнатів-спонсорів безпределу, до рядових ментів і бандитів... Через середню ланку чиновників

 

4. Стратегія розвитку. Формулювання концепції та перші практичні кроки по реалізації

 

5. Військова Доктрина. Мусить явно сформулювати цілі: повернення Криму, вступ до НАТО, домагання ядерного статусу

 

6. Подальший розвиток правопорядку та демократії. Закони треба виконувати, а приймати потрібно ті закони, виконання яких є реальним

 

7. Осмислені, успішні українізація та європеїзація

Это не Пеця нужен, а Супермен.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...