Перейти до змісту

Югик - гандон


ЦеDzip

Recommended Posts

Форумний божевільний політичний оглядач СУПу Фарид Сейфуль-Мулюкав Йожин з Бажин вже віддуплився. У порсольстві США в Україні "сидить гебня", виявляється  :lol2:

Йожин з бажин Что не так с посольством США

« : Сьогодні в 11:50:47 am »
 
Ну що, ж. Ми мали рацію — в посольстві США в Києві точно сидить #гeбня — щойно ми опублікували скомпільований з твіттера @vatomor69 пост у Фейсбуці, як нас через хвилину було заблоковано у цій мережі. Значить щур там точно сидить на темі медіа і соцмереж.
Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Ну от, про мульку.

 

Please wait.. Loading

...Порошенко думал, что сам легко справится с президентскими выборами 2019 года, но ничего не получилось. Теперь ему срочно нужна помощь Путина. Даже тотальную фальсификацию, с помощью своего админресурса и массовой социальной коррупции, он не может провести без российской поддержки, особенно в юго-восточных регионах Украины. Поэтому Порошенко отчаянно нуждается в помощи Кремля. Но скрытый антиамериканизм Порошенко и его тайные клятвы Путину не устраивает Кремль. Они требуют открытого дистанцирования кандидата в президенты Порошенко от Запада и прежде всего от США. Порошенко как может тянет время и выкручивается. Порошенко не может совершить «каминг-аут» и прямо заявить, что ему Кремль ближе Вашингтона. Так он мгновенно потеряет электорат Западной Украины, но не вернет себе избирателей Востока страны. Тем более, что Кремль "разрешил" ему, во время выборов и ради победы на выборах, под контролем Медведчука, использовать легкую антироссийскую риторику Но Порошенко, как всегда, увлекся и в ходе избирательной кампании, погоне за голосами избирателей, стал критиковать святое - самого Путина. Поэтому сейчас Кремль требует от Порошенко не слов, а доказательств своей лояльности.

И тогда Порошенко вместо себя бросает в бой на амбразуру своего верного друга Юрия Луценко...
Link to comment
Share on other sites

Форумний божевільний політичний оглядач СУПу Фарид Сейфуль-Мулюкав Йожин з Бажин вже віддуплився. У порсольстві США в Україні "сидить гебня", виявляється  :lol2:

Якщо ці потвори тушкой або чючєлом втримають табуретку, гебнею у відчалювателів стане весь держдеп і за компанію весь ЄС. А улюбленим політиком Мураєв.

Link to comment
Share on other sites

 

Ну от, про мульку.

 

Please wait.. Loading

...Порошенко думал, что сам легко справится с президентскими выборами 2019 года, но ничего не получилось. Теперь ему срочно нужна помощь Путина. Даже тотальную фальсификацию, с помощью своего админресурса и массовой социальной коррупции, он не может провести без российской поддержки, особенно в юго-восточных регионах Украины. Поэтому Порошенко отчаянно нуждается в помощи Кремля. Но скрытый антиамериканизм Порошенко и его тайные клятвы Путину не устраивает Кремль. Они требуют открытого дистанцирования кандидата в президенты Порошенко от Запада и прежде всего от США. Порошенко как может тянет время и выкручивается. Порошенко не может совершить «каминг-аут» и прямо заявить, что ему Кремль ближе Вашингтона. Так он мгновенно потеряет электорат Западной Украины, но не вернет себе избирателей Востока страны. Тем более, что Кремль "разрешил" ему, во время выборов и ради победы на выборах, под контролем Медведчука, использовать легкую антироссийскую риторику Но Порошенко, как всегда, увлекся и в ходе избирательной кампании, погоне за голосами избирателей, стал критиковать святое - самого Путина. Поэтому сейчас Кремль требует от Порошенко не слов, а доказательств своей лояльности.

И тогда Порошенко вместо себя бросает в бой на амбразуру своего верного друга Юрия Луценко...

Не совсем понимаю, чем ему опыт Путина поможет? Одно дело фальсифицировать с 50и до 70и и совсем другое с 10и до 30и, тем более до 50и.
Link to comment
Share on other sites

"Коли Юрій Луценко відкриває рота, він, зазвичай, бреше".

Так коментує аналітик Atlantic Council Андерс Аслунд звинувачення озвучені Луценком стосовно того, що Посольство США в Україні вказало не переслідувати певних осіб.

 

"Він працює генеральним прокурором 2-3 роки, і він не провів жодного суттєвого розслідування. Нікого не було ув’язнено, на жодному рівні, - говорить Аслунд в коментарі "Голосу Америки". - А він сам був залучений у різного роду сумнівних справ". Так, аналітик згадав про зустріч Луценка з Коломойським після націоналізації ПриватБанку.

"Наприклад, після того як Ігор Коломойський втратив ПриватБанк, Юрій Луценко, так сталося, зустрівся з ним закордоном. Випадково… Тож він – людина, яка намагається заробити гроші для себе. Він вважається однією з найбільш корумпованих осіб в Україні і не зробив нічого, щоб стосувалося його роботи", - зауважує аналітик.

"Він на цій посаді тому, що він нічого не робить, - переконаний Аслунд. - Тому, що там є бажання не мати функціонального генерального прокурора".

 

Аслунд відкинув припущення, що ця ситуація може вплинути на виборчу кампанію в Україні, однак назвав Луценка людиною Порошенка. "Я думаю - це просто шум, - говорить аналітик. - Він не має значення. Щодо Луценка, зрозуміло до якої сили він належить. Він є людиною президента Порошенка. Але він немає жодної довіри. Тож чому будь-хто має звертати увагу на його слова? Ми у Вашингтоні чуємо про це лише тому, що там присутні звинувачення проти Посла США, про яку тут високої думки. Ніхто з тих, хто знає обох людей, як наприклад я, не сумнівається ні на мить у тому, хто говорить правду а хто - ні", - зауважує аналітик.

 

https://ukrainian.voanews.com/a/aslund-pro-lutsenka/4841240.html

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Не совсем понимаю, чем ему опыт Путина поможет? Одно дело фальсифицировать с 50и до 70и и совсем другое с 10и до 30и, тем более до 50и.

Скоріше йдеться про підтримку силами підхуйляцьких ригочуків. Особливо ефективною вона може стати на Сході і Півдні. Плюс традиційний олігархічний консенсус. Он вже об'єднані прикоритні соціологи вустами "схожої на бабу ягу" жінки з КМІСу фактично беруть зобов'язання видати результат тотожній контрольованому Петром ЦВК.

Link to comment
Share on other sites

На время закрывая тему:

 

1.

Порошенко про Йованович: Вона має повну мою підтримку

https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/22/7209937/

 

2.

Речниця Міністерства закордонних справ України Катерина Зеленко заявила, що відомство плідно співпрацює з послом США в Україні Марі Йованович і вдячне американському дипломату та її команді за внесок у розбудову стратегічного партнерства між двома країнами.

Зеленко зазначила, що питання заяв генпрокурора Юрія Луценка стосовно посла США в Україні порушувалося під час вчорашньої зустрічі Клімкіна з делегацією американських сенаторів і конгресменів і сьогодні під час інтерв’ю західним ЗМІ.

https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/22/7209952/

 

Вспоминается старинный анекдот про двух ковбоев.

Ситуация - один к одному.

 

За Волоха обидно.

Карлик так ярко живописал нашу дипломатическую победу. А оно вона как вышло...

Змінено користувачем mick
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Превозмог себя!  :lol2: 

 

"Я действительно пришел в Генеральную прокуратуру на полтора-два года. Этот срок связан с моими личными планами в жизни и с законодательным полем, которое предусматриваем, что через 2 года Генеральная прокуратура Украины, наконец, должна превратиться в европейскую организацию".  30 мая 2016 г.

"На должности Генпрокурора я пробуду максимум до апреля следующего года. Больше не выдержу". 26 мая 2017 г.

«Я хочу доработать до конца президентских выборов, считаю это серьезной гарантией того, что они состоятся по закону и в установленное время, без фантазий на эту тему. С другой стороны, как только это завершу, в мае приблизительно думаю вернуться к политической деятельности" . 24 сентября 2018 г.

«Чтобы не было никаких сомнений, что за власть никто не цепляется, я сегодня подаю заявление об отставке президенту Украины". 6 ноября 2018.

" Я вынужден работать дальше". 9 ноября 2018

"За кресло, конечно, не держусь". 17 апреля 2019. 

"Я  не вижу ни юридических, ни моральных оснований для отставки.Считаю, что сегодня, в момент радикализации украинской политики, необходима определенная последовательность, особенно в силовых структурах". 6 мая 2019.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

«Я хочу доработать до конца президентских выборов, считаю это серьезной гарантией того, что они состоятся по закону и в установленное время, без фантазий на эту тему. С другой стороны, как только это завершу, в мае приблизительно думаю вернуться к политической деятельности" . 24 сентября 2018 г.
Просто Югік не уявляв, що виграє не кум.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

«Де́мбельский акко́рд» Луценка
Вчора, у Верховній раді, вже колишній Генеральний прокурор Юрій Луценко, запевняв громадськість, що йому не соромно за свою роботу в прокуратурі.
І це може бути правдою, оскільки, як кажуть: ні честі, ні гідності, ніякої совісті.
Вже сьогодні, 30.08.2019, коли слідчі управління спеціальних розслідувань в робочому режимі намагались увійти в ЄРДР задля доступу до своїх проваджень, виявилося, що деякі слідчі позбавлені такої можливості.
А виявляється, що вчора, вже після закінчення робочого дня, в період часу з 18 до 19 години, Юрій Луценко вніс в ЄРДР дані у 20 кримінальних провадженнях та змінив орган досудового розслідування, забравши від слідчих УСР.
Як зазначено в ЄРДР по кожному з 20 провадженнь, підставою таких змін стала ч.5 ст. 36 КПК України, тобто неефективне здійснення досудового розслідування. І це в той час, коли по декількох провадженнях слідчими готувалися підозри, а матеріали цих проваджень, за звичкою, Луценко не вивчав.
Більше того, у кримінальному провадженні за підозрою ряду колишніх високопосадовців,  Президента та народних депутатів України в організації та голосуванні у незаконний спосіб за "диктаторські закони" 29.08.2019 заступником Генерального прокурора Кізем С.М. без вивчення матеріалів кримінального провадження прийнято рішення про закриття провадження щодо Калєтніка І.Г. за відсутністю складу злочину в його діях.
Ну, і вишенькою на торті став наказ Луценка, що надійшов до УСР також 30.08.2019, яким Головного військового прокурора Матіоса А.В., при наявності у нього реального конфлікту інтересів, визначено куруючим заступником за роботою УСР. Щоб розуміти та контролювати інші кримінальні провадження, що ще залишилися в слідчих.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Мабуть Югіку також прийдеться під машину в Англії кидатись ... :lol2:

 

Національне антикорупційне бюро України відкрило кримінальне провадження щодо ексгенпрокурора Юрія Луценка за зловживання владою чи службовим становищем.
Джерело: відповідь НАБУ на запит УП.
Дослівно: "Детективи Національного бюро внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом можливого вчинення генеральним прокурором кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.364 КК України".
Деталі: Відзначається, що провадження відкрили ще 13 серпня, після того, як отримали ухвалу Солом’янського районного суду Києва від 5 серпня, яка зобов’язувала НАБУ внести відомості до ЄРДР відносно порушення з боку Луценка.

http://reyestr.court.gov.ua/Review/83531657

Змінено користувачем Zzzz...
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Чухає у Лондон?

 

Нардеп від "Європейської солідарності" Ірина Луценко написала заяву про дострокове припинення повноважень нардепа за станом здоров'я.

Джерело: співрозмовник УП в апараті Верховної Ради 
Деталі: За даними джерела, Луценко написала заяву через стан здоров'я та планує працювати у парламенті найближчого пленарного тижня. 
Документ до апарату ВР було подано у п'ятницю, 1 листопада.
Про рішення Луценко скласти мандат лідер партії "ЄП" Петро Порошенко поінформований, зазначив співрозмовник.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...