Перейти до змісту

мене вижили з супа


burlington

Recommended Posts

Написав, що неправильно стріляти в цивільних, як це трапилось в Маріуполі, і що на Донбасі теж люди живуть, так назвали засланцем і юльком. Блін, я ж за той форум агітував ще на старому фупі. Хочу запитати, тут у вас теж загальний психоз? Чи є місце для спілкування? Чи забити на ці форуми взагалі?

Link to comment
Share on other sites

Написав, що неправильно стріляти в цивільних, як це трапилось в Маріуполі, і що на Донбасі теж люди живуть, так назвали засланцем і юльком. Блін, я ж за той форум агітував ще на старому фупі. Хочу запитати, тут у вас теж загальний психоз? Чи є місце для спілкування? Чи забити на ці форуми взагалі?

забей...и без тебя  нытиков\тошнотиков хватает... смотри себе плей\офф нхл

Link to comment
Share on other sites

а хто в Маріуполі тріляв у цивільних?

 

На Луганщине расстреляли парней за выкрики «Слава Украине». Двое убито, двое в тяжелом состоянии

 

10 мая 2014 в городе Брянка Луганской области в трехстах метрах от блокпоста возле магазина пьяными сепаратистами были расстреляны четверо молодых людей.

 

Об этом сообщает пресс — служба Луганской областной организации Всеукраинского объединения «Свобода».

 

Передает InfoResist со ссылкой на CityNews.

 

По словам очевидца, причиной ссоры и расстрела стало то, что те между собой поздоровались «Слава Украине». Двух молодых парней ( 22-х и 24 -х лет) убили, еще двое в тяжелом состоянии в больнице.(с)

Link to comment
Share on other sites

На Луганщине расстреляли парней за выкрики «Слава Украине». Двое убито, двое в тяжелом состоянии

10 мая 2014 в городе Брянка Луганской области в трехстах метрах от блокпоста возле магазина пьяными сепаратистами были расстреляны четверо молодых людей.

Об этом сообщает пресс — служба Луганской областной организации Всеукраинского объединения «Свобода».

Передает InfoResist со ссылкой на CityNews.

По словам очевидца, причиной ссоры и расстрела стало то, что те между собой поздоровались «Слава Украине». Двух молодых парней ( 22-х и 24 -х лет) убили, еще двое в тяжелом состоянии в больнице.(с)

Свобода? Ляшко тоже много чего про Мариуполь писал. Оказалось совсем не так.
Link to comment
Share on other sites

@Ash,

Що не так?

Ляшко попiаритись хотiв, населення збурив в досить мирному Марiуполi. Повбывали купу народу, потiм понабрiхували що там спецназ гру. Насправдi рознесли мiсцеву мiлiцiю не побажавших спiвпрацювати з провокатором-радиКалом. Все так? Там без грушникiв чорнi чоловiчки Ляшка справились.
Link to comment
Share on other sites

По Мариуполю есть вопросы к силовикам, особенно возле кафешки, где застрелили и ранили людей. Действия их можно оправдать (местные приближались к ним с неясными намерениями, кто-то стрелял из пистолета), но можно было попытаться обойтись без стрельбы. Возможно перед этим застрелили их старшего и кого-то сдали нервы, не знаю. Хорошо бы отстранить стрелявших возле кафешки и назначить служебное расследование.

Змінено користувачем анабиоз_
Link to comment
Share on other sites

а шо значить "вижили"?

Це значить, що юлька двіччі юльком назвали.

Ага, там що кумедна ситуація була. Берлінгтон закликав "услишать Данбас", бо там 70% проти України. Йому задали питання, звідки він взяв 70%? Після чого почалась істерика, що до нього чіпляються з дурними цифрами :lol2: .

Link to comment
Share on other sites

@Ash,

"Досить мирний Маріуполь" 

Це місто в якому озброєні люди кілька разів на день захоплюють адміністрацію, а міліція нічого не робить?

Правильно, застрелити мiлiцiонерiв, але ахв них в мiстi знайомi, родичi, батьки. Тепер купа кровних ворогiв української нової влади там, зате Ляшко порембував. Як декiлька рокiв назад з нього ж ви кепкували на старому ФУПi, тепер одобрямси.
Link to comment
Share on other sites

Це значить, що юлька двіччі юльком назвали.

Ага, там що кумедна ситуація була. Берлінгтон закликав "услишать Данбас", бо там 70% проти України. Йому задали питання, звідки він взяв 70%? Після чого почалась істерика, що до нього чіпляються з дурними цифрами :lol2: .

А в чому вiн неправий? По соцопросам там 30% проросiйск, 30% проукраїнськi налаштованих та 40% "болота". ТС думає, що "болото" схиляється до проросiйскихьнастроїв.
Link to comment
Share on other sites

Правильно, застрелити мiлiцiонерiв, але ахв них в мiстi знайомi, родичi, батьки. Тепер купа кровних ворогiв української нової влади там, зате Ляшко порембував. Як декiлька рокiв назад з нього ж ви кепкували на старому ФУПi, тепер одобрямси.

:fp1: тепер то там порядок 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Це значить, що юлька двіччі юльком назвали.

Ага, там що кумедна ситуація була. Берлінгтон закликав "услишать Данбас", бо там 70% проти України. Йому задали питання, звідки він взяв 70%? Після чого почалась істерика, що до нього чіпляються з дурними цифрами :lol2: .

Я не розумію що він мав на увазі, "вижили" це значить не дають писати, але ж...

пиши, сперечайся, відстоюй, ні пішов на ФУП жалітись, клоун якийсь 

Link to comment
Share on other sites

Не кормите тролля.

Жирный такой тролляка, матёрый, под сочувствующего и анализирующего мастерски косит. Но кормить его всё же не стоит.... B-)

Ну так не в троля ж корм, як тільки почав його ж твердження використовувати так він відразу і попросив з ним серйозно спілкуватись  :D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...