Перейти до змісту

никогда не был в донецке


Recommended Posts

а как с футболом то теперь будет? где шахтар будет играть? в какой лиге? и какой страны?

 

да какой тут футбол  :fp1: тут страна разваливается под натиском  двух десятков бездомных. наверное прав был тот еврейский спец который говорил что государства уже нет и каждый кто захочет может себе взять кусок без сопротивления.

Link to comment
Share on other sites

да какой тут футбол  :fp1: тут страна разваливается под натиском  двух десятков бездомных. наверное прав был тот еврейский спец который говорил что государства уже нет и каждый кто захочет может себе взять кусок без сопротивления.

На мою думку, це перебільшення. 

Розвалюється не країна, розвалюється регіон, який населяють зомбі, які не слухають власну інтелігенцію,- але довго слухали російське ТБ та місцеву корумповану владу....І не під натиском 20 бездомних, а під натиском саме цих зомбі, бо блокування місцевим населення української армії, зазомбовані вигуки "підараси" ( бо на російському ТБ довго казали, що в ЄС суцільний гомосексуалізм і тому туди не треба) з натовпу в бік українських військових- це реально натовп запрограмованих зомбі.

 

Крім того, таке враження, що якимось чином в усьому цьому безладі зацікавлений Київ. Наче він захотів скинути непотрібні активи у вигляді Криму та Донбасу з його непримиренним щодо Заходу та відверто проросійським електоратом

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Що там казати- ми не можемо знати, що відбувається насправді... Чому "жителі Донбасу" втратили останні залишки здорового глузду

 

:fp1: только там? у меня сосед, на двух работах, трое детей, не пьет (ну то таке, болячка есть). а туда же шипит на куевскую хунту. и таких треть в доме, а половине все по барабану. я не понимаю, но что то волшебное для них есть в сепаратистских лозунгах, прямо хотят быть отцами основателями. :consul: .   но пока что все это в полусонном состоянии, но если кто то придет в город и раскачает лодку, то они проснуться.

Link to comment
Share on other sites

:fp1: только там? у меня сосед, на двух работах, трое детей, не пьет (ну то таке, болячка есть). а туда же шипит на куевскую хунту. и таких треть в доме, а половине все по барабану. я не понимаю, но что то волшебное для них есть в сепаратистских лозунгах, прямо хотят быть отцами основателями. :consul: .   но пока что все это в полусонном состоянии, но если кто то придет в город и раскачает лодку, то они проснуться.

Хм, а на Януковича тоже шипел? Если да - то наш, хохол. Нам положено шипеть на любую власть :) Но вот грабить, убивать, пытать - это уже совсем другое.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...