Перейти до змісту

Recommended Posts

@coolzak, я як побачу - дам, на дейлімейлі постійно постять аналіз. Фокус в тому, що гастери з Європи - працюють. А є купа своїх халявщиків + орда пакістано-індусів, які працювати не збираються. Чим допоможе брекзіт?

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Це більш політичне питання ніж економічне.В тому вигляді як є ЕУ не жилець .Крім того свм вихід не процес на день.Після референдуму якщо буде рішення вийти то займе пару років щоб фактично все провести.Механізму ж нема
Link to comment
Share on other sites

Типичный европейский эгоизм! Немцам повод развить свою банковскую систему и переманить деньги из британских банков. А машиностроение Британии уже давно уступает не только немцам, но и французам, итальянцам, "сравнявшись" по значимости с польским или голландским в Европе.

Змінено користувачем Papua
Link to comment
Share on other sites

Власне середній клас ведеться на пропаганду.ЄС зараз зсувається до все більшої ролі держави і всеохоплюючого регулювання.По результату це буде все більше податків і перерозподілу що вдарить по середньому класу.Але історія вчить що історія нічого не вчить
Link to comment
Share on other sites

 

 


Власне середній клас ведеться на пропаганду.

Яка пропаганда? Я здаю житло жителям ЄС, за дітьми в садку доглядають баришні з ЄС, моя кантора зараз робить проект для країн ЄС, в мене в хаті 90% всього з ЄС. 

 

Якщо ми вийдемо з ЄС, то робочі візи - не варіант, бо там планка зарплати висока. Що нам робити?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Фома .може це грубо звучить але це Англія і бритів проблеми ЕУ не цікавлять.Якщо корінні англіки не хочуть ЕУ то проблеми емігів є проблемами емігів.Чи повинні українці перейматись проблемами понааїхавших навіть в другому третьому поколінні чи робити те що вважають найкращим для себе
Link to comment
Share on other sites

 

 


Головний мотив-втрачаємо Англію.

Так хай вертаються узад і народжують по 10 дітей. Від того що Англія вийде з ЄС місцеві мусліми не стануть народжувати менше 5 і сидіти на велфері. 

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

 

 


Головний мотив-втрачаємо Англію

 

:weep:  :weep:  :weep:

 

І все через EU, еге ж :)

 

А ще мені тут розповідали щось накшталт: "Не дамо Брюселю диктувати (обмежувати) максимальну потужність наших побутових приладів"  :lol2:

Link to comment
Share on other sites

 

 


А ще мені тут розповідали щось накшталт: "Не дамо Брюселю диктувати (обмежувати) максимальну потужність наших побутових приладів" 

 

http://storage1b.censor.net.ua/images/e/6/4/1/e64169170b4b3e4974ead0bf6f3ac5a2/original.jpg

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

А як Шотландія, Велс та Ірландія себе поведуть після виходу з ЄС. Щодо Ірландії - таке, вони давно напівсамостійні, но вот Шотландія може вийти і тоді їй точно приде песець.

Link to comment
Share on other sites

http://storage1b.censor.net.ua/images/e/6/4/1/e64169170b4b3e4974ead0bf6f3ac5a2/original.jpg

 

идея шагает миром

видел в лиссабоне бигборды потороченных комуняк с тем же смыслом - португалия, горбясь, несет на себе eu

и смех, и грех...

 

я так себе понимаю, что эти идеи наиболее просты и доступны для понимания манюпасу в любой стране.

дескать, "у нас проблемы? давайте отделимся от тех чуваков, все проблемы от них."

Link to comment
Share on other sites

Vote Leave said over subsequent sessions of Parliament it wanted to introduce:

  • Finance Bill - This would abolish the 5% rate of VAT on household energy bills by amending the Value Added Tax Act 1994. It would be paid for by savings from the UK's contributions to the EU budget, Vote Leave said
  • National Health Service (Funding Target) Bill - The NHS would receive a £100m per week real-terms cash "transfusion", to be paid for by savings from leaving the EU
  • Asylum and Immigration Control Bill - "To end the automatic right of all EU citizens to enter the UK"
  • Free Trade Bill - The UK leaves the EU's "common commercial policy" to "restore the UK government's power to control its own trade policy"
  • European Communities Act 1972 (Repeal) Bill - The European Communities Act 1972, "the legal basis for the supremacy of EU law in the UK", will be repealed. "The EU Treaties will cease to form part of UK law and the European Court's jurisdiction over the UK will end," said Vote Leave
Link to comment
Share on other sites

 

 


Контроль кордонів .відгородись від Європи по дорослому через біженців тд.Деякі речі ірраціональні

Так у нас кордон свій і так.  Біженець не перепливе канал. 

Link to comment
Share on other sites

 

 


Залишитись в ЄУ-це поступова більша інтеграція і в кінці ліквідація кордонів.Вихід-відновлення суверенітету і інше ла ла

Ми не в шенгені і ніколи не планували. На острів не дуже просто пробратись. 

Link to comment
Share on other sites

Я в курсі.Але ЕЮ все більше перетворюється в політичний союз і тенденція до того що потроху суверенні функції і управління мігрує до Брюсселю.Тобто якщо зараз ще Британія вирішує питання сама то пресінг зі сторони єврогеїв в Брюсселі наростатиме .Приклад квоти на біженців з Німеччини.Можна мати кордон але в кінці все одно отримати свою долю махмудів.

Тут все більше виглядає що Брексіт буде реальністю

Link to comment
Share on other sites

 

 


Можна мати кордон але в кінці все одно отримати свою долю махмудів.

Наче 5к буде, але це понти. У нас сотні тисяч місцевих народжується, батьки яких не працюють, не знають мови і не соціалізуються. Я проти того, щоб брати сирійців, але місцевих халявщиків теж немало. 

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...