Перейти до змісту

Котовєтка (прошу прикріпити!)


PRom

  

133 користувач проголосував

  1. 1. Прикрипіти гілку намертво!

    • Прикрипіти! (коти - наше фсьо!)
      86
    • Не прикріпляти! (котєгі йдуть лєсам)
      47


Recommended Posts

Та хай буде, але не прикріплена.  Або зробити підфорум з котами, городами і рецептами

 

Може й не прикріпити, але окремий підфорум про "не-політику" можна зробити, імхо

Link to comment
Share on other sites

Я на СУПе прикрепила, дабы не плодились, ну и получилось что-то типа комнаты психологической разгрухки :)

 

Дрек, твій скислий суп будеш рекламувати в себе на кухні. Пшла нах звідси, хабалка одеська.

Link to comment
Share on other sites

Я не бачу тут потреби рекламувати ворожий ресурс модератором того  ресурсу. На тому крапка. 

 

 то лише ваша думка і вона не дає вам право поливати брудом нормальну людину.

Link to comment
Share on other sites

 то лише ваша думка і вона не дає вам право поливати брудом нормальну людину.

 

Людина не є нормальна, то по перше. Дрищава паскуда, що банила людей на супі без всілякої на те підставі, а тільки по політичним переконанням.

 

По друге на супі модератор обзивав відвідувачок форума хабалками. Тому я просто віддав їй боржок, за суп. 

Link to comment
Share on other sites

 то лише ваша думка і вона не дає вам право поливати брудом нормальну людину.

Ну,до нормальної їй ще далеко - відчула на власній шкурі. А на всіх ресурсах заборонено рекламувати конкурента, то чому СУПачка повинна мати в цьому плані якісь преференції? Де Фоми гілька про те, що з*явився цей форум? Так отож. Віктор, хоч він мені і не друг, має рацію.

Link to comment
Share on other sites

Людина не є нормальна, то по перше. Дрищава паскуда, що банила людей на супі без всілякої на те підставі, а тільки по політичним переконанням.

 

По друге на супі модератор обзивав відвідувачок форума хабалками. Тому я просто віддав їй боржок, за суп. 

 

 всі форуми - то по великому рахунку пусте.

 а от те що Дрейк з перших днів активний учасник Євромайдану і не у Львові, а в Одесі що набагато складніше,

 характеризує її як нормальну Людину, а ваші оціночні судження - хибними.

Link to comment
Share on other sites

Ну,до нормальної їй ще далеко - відчула на власній шкурі. А на всіх ресурсах заборонено рекламувати конкурента, то чому СУПачка повинна мати в цьому плані якісь преференції? Де Фоми гілька про те, що з*явився цей форум? Так отож. Віктор, хоч він мені і не друг, має рацію.

 

 маєте право повідомити модератора, якщо бачите порушення правил,

 але на маєте права ображати людину.

Link to comment
Share on other sites

 всі форуми - то по великому рахунку пусте.

 а от те що Дрейк з перших днів активний учасник Євромайдану і не у Львові, а в Одесі що набагато складніше,

 характеризує її як нормальну Людину, а ваші оціночні судження - хибними.

 

Добре, буду радий, якщо помиляюсь

Link to comment
Share on other sites

 маєте право повідомити модератора, якщо бачите порушення правил,

 але на маєте права ображати людину.

А вона чомусь має. :weep:  Бо рівніша. І цей форум перетворюється на дрищівню?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...