Перейти до змісту

Котовєтка (прошу прикріпити!)


PRom

  

133 користувач проголосував

  1. 1. Прикрипіти гілку намертво!

    • Прикрипіти! (коти - наше фсьо!)
      86
    • Не прикріпляти! (котєгі йдуть лєсам)
      47


Recommended Posts

коли береш її  в руки - відчуття гарячої пружної мускулистої замшевої пружини.  дуже говірка. пригає без розбігу на холодильник 2,25, що враховуючи довжину витягнутої ноги в 25 сантиметрів - прискорення яке треба надати щобподолати 2,25  - майже 10 же. ніякого напруження при цьому не відчуває.для людини критично вже 5-6 же. а 9 же навіть космонавти не витримують)))

 

сфінксам легше пригати тоум що вних довші ноги ніж в інших котів але впевнений що майже кожна порода - окрім коротконогих - взапригне на холодильник 2,25м

Link to comment
Share on other sites

я думала, што у них ухи и ноги только визуально из-за лысости

кажутсо длиннее... 

интересно, а бывают жырные сфинксы?

ні ноги та руки відчутно довші, плюс пальці чи що воно у них - ну між якими зховані кігті - теж трохи більші. кігті і зуби теж трохи більші ніж у співрозмірних їм котиків. характер теж інший. це не коти самі по собі -

 

а  так звичайні котики

 

і головне. сплять виключно з людьми. під одіялом.

Link to comment
Share on other sites

сфінкси великі обжорки - але якщо кицька нічим не хвора і не стерилізована - сфінки скільки б не жерли не товстіють ( думаю це стосується і інших котів )

наприклад моя стела вдень з,їдає як мінімум один пакетик фелікса ( 100 грам желешки якоїсь - різноманітнох любить весь фелкіс крім риби - рибу взагалі не любить ніяку - окрім скумбрії ставриди чи шпроти в маслі -  шпротами перебирає)

отже пакетик феліксу, шматок вимороженої курятини, і 400 грам сухого корму натиждень, проросла пшениця не рахується за їжу. сухий корм постійно ввіьному доступі. фелікс і інше разів 5 на день. ще раз в два дні сирий жовток. молочку їсть дуууже рідко. може випити пряжене молоко з твоєї ж чашки коли п,єш, нальєш їй в миску не п,є. може з,їсти трохи сметина а може й ні.

Link to comment
Share on other sites

 

Иногда мой кот смотрит на меня, как бы говоря: "Вот я - кот. А чего добился ты?"

Забыл вчера кота покормить. Утром просыпаюсь, чем-то гремит на кухне... Наверное, готовит.

Если вам плохо - крепко обнимите кота. Вот и всё. Теперь плохо не только вам, но и коту.

Сегодня на улице я был свидетелем, как мужик разговаривает со своей собакой. Было видно, что он думает, будто пес его понимает! Пришел домой, рассказал коту, долго смеялись.

Я всегда встаю на весы с котом. Независимо от результата, кот - прожорливая скотина, а я - молодец!.

 

:lol2:  :gigi:  :weep:  :tu:

Link to comment
Share on other sites

http://picua.org/img/2017-02/22/lh81564ka5r7krpk7ku7rt5q6.jpg

 

львівська кицька. з моєю дружиною)

 

йдемо львовом, тут бачимо посеред тротуару лежиць ця розкішна чорна кицька і приймає солар ванну.  відчувши нас відразу підбігла і стала лащитись. кицька доглянута і не шугана. класна

Link to comment
Share on other sites

поважаю тигристих котиків

+==================================================================+

Мої кицьки мають звичку звітувати про досягнення. Одного разу перед дверима будинку у якості звіту лежало 12 мишачих хвостів, деякі з недогризеними жопками. В будинку мишей нема, це вони в теплу погоду полюють навколо фазенди. А інколи приносять ще живу мишу та кладуть біля ніг: хазяїн, пограйся! Ти нас годуєш взимку, а ми тебе підгодовуємо влітку!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...