Перейти до змісту

Котовєтка (прошу прикріпити!)


PRom

  

133 користувач проголосував

  1. 1. Прикрипіти гілку намертво!

    • Прикрипіти! (коти - наше фсьо!)
      86
    • Не прикріпляти! (котєгі йдуть лєсам)
      47


Recommended Posts

Кстацє а кошаках.

 

Мій чомусь кидається битися зі мною. :weep: Син йоговідтягує від мене, а він обходить його і поглядає на мене, чи я ще на місці, щоб накинутися на мене. Це була дуже усцачьна картинка, коли він по периметру ліжка отак разів 5 його обходив і заглядав на мене, стаючи передніми лапками на ліжко і перевірячи чи  я ще на місці.

Він чомусь неадекватно реагує на руку з мишкою на дощечці. Вже не знаю, що робити. Поки що обмежуємо видворюванням його з кімнати у коридор, карочь у карцер-одиночьку.

 

Чому він так поводиться? Адже я його не б*ю. :fp1:

Link to comment
Share on other sites

 всі форуми - то по великому рахунку пусте.

 а от те що Дрейк з перших днів активний учасник Євромайдану і не у Львові, а в Одесі що набагато складніше,

 характеризує її як нормальну Людину, а ваші оціночні судження - хибними.

 

+1

Link to comment
Share on other sites

Не погано було б пришвартувати до цієї гільки котячого лікаря, щоб можна було у будь-який момент отримати консультацію по лікуванню чи догляду за кицьками.

 

Запитання для спеціаліста можна виділяти синім шрифтом, щоб легше було орієнтуватися у хельпах.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Кстацє а кошаках.

 

Мій чомусь кидається битися зі мною. :weep: Син йоговідтягує від мене, а він обходить його і поглядає на мене, чи я ще на місці, щоб накинутися на мене. Це була дуже усцачьна картинка, коли він по периметру ліжка отак разів 5 його обходив і заглядав на мене, стаючи передніми лапками на ліжко і перевірячи чи  я ще на місці.

Він чомусь неадекватно реагує на руку з мишкою на дощечці. Вже не знаю, що робити. Поки що обмежуємо видворюванням його з кімнати у коридор, карочь у карцер-одиночьку.

 

Чому він так поводиться? Адже я його не б*ю. :fp1:

 

 бо ви мабуть зла, тварини людей дуже добре відчувають. :D

Link to comment
Share on other sites

 бо ви мабуть зла, тварини людей дуже добре відчувають. :D

:D Та да!! А з чиїх рук він получає хавчик? На чієму ліжку в ногах спить коли в хаті температура знижується до +23 градусів? Хто сральника йому постійно міняє? Да, не любить у мене на руках сидіть, не любить гладицця, але ж це не привід мене кусать і шкрябать. :weep:

Link to comment
Share on other sites

:D Та да!! А з чиїх рук він получає хавчик? На чієму ліжку в ногах спить коли в хаті температура знижується до +23 градусів? Хто сральника йому постійно міняє? Да, не любить у мене на руках сидіть, не любить гладицця, але ж це не привід мене кусать і шкрябать. :weep:

 

 то немає значення, коти то сприймають як належне. :)

Link to comment
Share on other sites

 то немає значення, коти то сприймають як належне. :)

:weep: Та як же не має значення, коли дитина тіке граєцця ним як подушкою, а я у нього домработніцою служу денно і нощно, а всі плоди - дитині, а я тіке дивлюся, як вони граюцця. :weep: А його ж і купать, і стригти треба, і вичісувать, а він цього всього не любить, то як же ж я можу заслужидь у ньогохотяби пакт про ненапад?

Link to comment
Share on other sites

:weep: Та як же не має значення, коли дитина тіке граєцця ним як подушкою, а я у нього домработніцою служу денно і нощно, а всі плоди - дитині, а я тіке дивлюся, як вони граюцця. :weep: А його ж і купать, і стригти треба, і вичісувать, а він цього всього не любить, то як же ж я можу заслужидь у ньогохотяби пакт про ненапад?

 

 ні як, ну не подобаєтесь ви йому. :D

 доречі, а який вік кота?

Link to comment
Share on other sites

 ні як, ну не подобаєтесь ви йому. :D

 доречі, а який вік кота?

6 років. :weep: брали із місячного віку.

То може мені з дому зійти?

 

Усі сусідські кицьки мене поважають. а він заігнорив. Скоро вже мабуть і забанить на домашній території.

Link to comment
Share on other sites

Кстацє, у когось є досвід, як кицьку привчити до свого унітаза? Він у нас не гадить де попало - ходить тіке у свій унітаз, як довго сам би не залишався вдома. Був момент, що він круги намотував на моєму унітазі, але йому було незручно на ньому вмощуватися - трішки не та форма, тепер вже не знаю, як його примусити туди ходити - це б така економія була!!! і часу, і витратних матеріалів...

Link to comment
Share on other sites

:weep: Та як же не має значення, коли дитина тіке граєцця ним як подушкою, а я у нього домработніцою служу денно і нощно, а всі плоди - дитині, а я тіке дивлюся, як вони граюцця. :weep: А його ж і купать, і стригти треба, і вичісувать, а він цього всього не любить, то як же ж я можу заслужидь у ньогохотяби пакт про ненапад?

http://memesmix.net/media/created/cjuirn.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

:D Та да!! А з чиїх рук він получає хавчик? На чієму ліжку в ногах спить коли в хаті температура знижується до +23 градусів? Хто сральника йому постійно міняє? Да, не любить у мене на руках сидіть, не любить гладицця, але ж це не привід мене кусать і шкрябать. :weep:

Поговори-поговори, я тобі уночі яйця поодгризаю...

http://s.pikabu.ru/images/big_size_comm/2013-04_2/13655293674681.jpg

Link to comment
Share on other sites

Переголосував з прикріплення на не-прикріплення, бо побачив, що є окремий під-форум про домашніх улубленців. Там хай буде вічна і дуже довга та гарна котогілко!!!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...