Перейти до змісту

Читали уже чо Кыцюндера набздела?


Recommended Posts

По словам Тимошенко, второй вариант - это ведение переговоров на высшем мировом уровне.

 

А тем временем зеленные человечики будут з'являтися по всему юго-восточному периметру пока мы будем вести переговоры на высшем уровне...

Link to comment
Share on other sites

шо і ти тудиж???

Цікаво , шо б людина Санича на місті Авакова нарулила???

Всіж ричали -покажіть силу...

Вони(турч&Co) були в курсі-нема з ким, але повелися, і зробили "разведку боєм"...

Побачимо чим выйськова операцыя закынчиться...

ДО речы дивився ролик-там в ньму кажуть шо стрылянина почалася коли тепа розмовляля з СБУшниками...

Link to comment
Share on other sites

Кыцюня прямопротиворечит своему ставленику и.о. Президенту и Спикеру Пастору, который принял решение привлечь к проведению антитеррористической операции на востоке Украины военнослужащих Вооруженных сил Украины.
Link to comment
Share on other sites

шо і ти тудиж???

Цікаво , шо б людина Санича на місті Авакова нарулила???

Всіж ричали -покажіть силу...

Вони(турч&Co) були в курсі-нема з ким, але повелися, і зробили "разведку боєм"...

Побачимо чим выйськова операцыя закынчиться...

ДО речы дивився ролик-там в ньму кажуть шо стрылянина почалася коли тепа розмовляля з СБУшниками...

Я наоборот, приветсвую применение силы в отношении этих усских сепаратиздов...

Link to comment
Share on other sites

@Sailor,

теперь действительно понятно, кто за этим балаганом стоит.

теперь действительно понятно, кто за этим балаганом стоит.

теперь действительно понятно, кто за этим балаганом стоит.

Бютівський саботаж стоїть

 

Жулья Т і Ахмет домовляються за наш рахунок

Link to comment
Share on other sites

Я наоборот, приветсвую применение силы в отношении этих усских сепаратиздов...

Боец клавиатурный,сходи с гвардией соцпартии и примени силу,а то только советы даешь как надо действовать.

Давай начинайте с Конча Заспы выдвигаться посмотрим на вас бойцов храбрых.

Link to comment
Share on other sites

Боец клавиатурный,сходи с гвардией соцпартии и примени силу,а то только советы даешь как надо действовать.

Давай начинайте с Конча Заспы выдвигаться посмотрим на вас бойцов храбрых.

В отличии от таких убютков я уже давненько действую, но вот что показательно, так это такие убюточные реакции от которых только блювать тянет

Link to comment
Share on other sites

Жопа с бубликом окончательно потеряла чувство реальности - все играется в выборы.

Какие могут быть переговоры и с кем на высшем уровне, с Россиеей? О чем, о капитуляции?

Link to comment
Share on other sites

Жопа с бубликом окончательно потеряла чувство реальности - все играется в выборы.

Какие могут быть переговоры и с кем на высшем уровне, с Россиеей? О чем, о капитуляции?

Вот идиотка.., тварючка, типа она не понимает, что усский миръ - это агрессор, с кем вести переговоры, с кем базарить?

Link to comment
Share on other sites

Ты уже тот ФУП засрал кицюней и тут дрочишь на нее,что ты там действуешь мышь клавиатурная?

Кроме как срачь развести в темах,ни на что не способен боец фупа не более.

Не всех больных война прибрала.

Link to comment
Share on other sites

А подумать, шо не стільки із Путлером вона може домовлятися, скільки із Заходом, щоб допомогли і зброєю, і матеріально, і санкціями з ним справитися - мозгів не вистачає? І де ж ви їх розгубили? Хай у дятла мозгів немає - усі вистукав, а у вас? Невже клавіатури у вас залізні? То чим же ви по них довбете?

Link to comment
Share on other sites

 

Заява Юлії Тимошенко:

 

Шановні співвітчизники!

 

Сьогодні над нашою Батьківщиною нависла смертельна небезпека. Через зовнішню агресію Україна стоїть на порозі втрати державної незалежності та суверенітету. Ідеться вже не просто про втручання у внутрішні справи України, а про спробу окупації та завоювання нашої країни. На Сході діють не українські сепаратисти, а добре навчені та озброєні російські диверсанти.

 

Давайте називати речі своїми іменами. Фактично Україні оголошено війну.

 

Я до останнього була переконана, що нинішню кризу можна було розв'язати мирним шляхом, не допустивши повномасштабну військову агресію Росії проти України. Сьогодні ці шанси вже втрачені. Вони не зупиняться, якщо ми їх не зупинимо.

 

Сьогодні, можливо, найважчий день за всі 23 роки Незалежності України. Але час приймати рішення. Доба замирення агресора закінчилася.

 

Тому я, як лідер однієї з найбільших політичних партій України, підтримую проведення рішучої антитерористичної операції із залученням Збройних Сил України. Більше того, прийшов час оголосити про організацію загальнонаціонального опору російському агресору усіма доступними методами, в тому числі шляхом проведення загальної мобілізації.

 

Ми повинні показати світу, що здатні захищатися самі. І тоді й світ допоможе нам.

 

Я закликаю лідерів всіх демократичних держав невідкладно застосувати третій рівень санкцій до Російської держави. Також я прошу лідерів світу про пряму військову допомогу українському народу, який бореться за свою свободу, який гине за цю свободу. Я прошу лідерів світу діяти.

http://www.tymoshenko.ua/uk/article/yulia_tymoshenko_14_04_2014_01

Link to comment
Share on other sites

Тому я, як лідер однієї з найбільших політичних партій України, підтримую проведення рішучої антитерористичної операції із залученням Збройних Сил України. Більше того, прийшов час оголосити про організацію загальнонаціонального опору російському агресору усіма доступними методами, в тому числі шляхом проведення загальної мобілізації

 

 

А накуа всеобщая мобилизация, если БОТошобла не в состоянии управлять даже теми

ресурсами, что есть?  

Link to comment
Share on other sites

А хто ресурсами в стані повного саботажу і розвалу здатен керувати? Може Пеця? Главдрищ? Чи Citizen UA?
 

А накуа всеобщая мобилизация, если БОТошобла не в состоянии управлять даже теми

ресурсами, что есть?  

 

Link to comment
Share on other sites

Спуститесь на землю, какие ресурсы, если верить прессе, так на прошлой неделе Альфа отказалась штурмовать и в Донецке и в Луганске.

Если я не то прочитал, поправьте про Альфу.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...